19 augustus 2009 88e jaargang nr. 1 AFC heeft nu dus 2x Al (le divisie en 2e klasse), 2x BI (le divisie en le klasse), 2x B2 (2e divisie en 2e klasse), 2x Cl (le divisie en Hoofdklasse) en 2x C2 (3e divisie en le klasse). Goed opletten of er zon bij jouw elftal staat, anders sta je bij de ver keerde wedstrijd. Schema en toelichting jeugdtraining seizoen 2009-2010 Het trainingsschema is inmiddels gereed, waarbij een korte toelichting is bijgevoegd. Dit 'trainingsschema' staat bij 'jeugd' op onze website. De start van de jeugdtraining is vanaf maandag 17 augustus Champions League en World Cup starten 26 augustus Beste ouders/verzorgers van de jongens van de Champions League en World Cup, De vakantie zit er alweer bijna op, iedereen moet binnenkort weer naar school en uiteraard begint ook weer het voetbalseizoen! Voor de Champions League en World Cup starten we op woensdag 26 augustus aanstaande. Het programma ziet er als volgt uit: Woensdag 26 augustus om 14.00 uur beginnen we met een kennisma kingsmiddag. Alle betrokkenen worden aan u voorgesteld, alle belangrijke zaken omtrent de Champions League en World Cup worden besproken en uiteraard kunt u al uw vragen stellen. De middag duurt ongeveer tot 15.00 uur. Let op! Er wordt deze middag niet gevoetbald. Zaterdag 29 augustus starten we met de eerste kennismaking- en voetbaltraining. Dit is in de vorm van een toernooi en/of circuittrai ning. Het is in de ochtend en de tijden worden nog bekend gemaakt. Na deze dag worden de indelingen snel bekend gemaakt en op de website gezet. Woensdag 2 en zaterdag 5 september staan er wederom leuke edu catieve trainingen gepland, om te werken naar de aftrap voor de eerste competitieronde. Deze is op zondag 13 september om 12.00 uur en wordt gespeeld op het Hoofdveld (bij goed weer!) voor de eerste thuiswedstrijd van het Eerste elftal van AFC. Heb je nu al vragen? Mail dan naar Emiel Neter (emielneter@hotmail.com) Nieuw bij A.F.C. A.F.C. is een club met visie. De Medische Commissie maakt bekend dat voor de jeugd mogelijk is om van maandag tot en met donderdag gedurende trainingstijden gratis paramedisch advies te krijgen. Je fitheid kan worden getest en tegen gereduceerd tarief sportmassage ondergaan. Dit in je eigen A.F.C. "Bas Rachman" medische ruimte. Topsport is onze Zorg! Fysiotherapeut Wim Crouwel en Top-sportmasseur Co Grosze Nip per zijn voor alle A.F.C. jeugd te consulteren. Co of Wim zijn aanwezig: Maandag 14.00 - 18.00 uur Dinsdag 12.00 - 18.00 uur Woensdag 14.00 - 18.00 uur Donderdag 12.00- 18.00uur Sportmassage uitsluitend op afspraak: Co 0644352970 - Wim 0651050940 Voor A.F.C.ers is iedere maandagavond een gratis inloopspreekuur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 18.30 - 19.00 uur Fysiotherapeut Frank Tilmans tel. 020-6440070 The School - huiswerkbegeleiding bij AFC Uit onderzoek blijkt dat jongens en meisjes die sporten - in vergelij king met niet sporters - vaker tekort schieten in het maken van hun huiswerk. AFC hecht groot belang aan een goede verhouding tussen school- en voetbalprestaties. Het doel van de The School is om kinderen die met regelmaat spor ten, te helpen met hun huiswerk en te begeleiden bij hun schoolwerk- zaamheden. Op die manier worden goede schoolprestaties met spor tieve successen gecombineerd. Jaarlijks weten tientallen spelers van AFC de weg naar The School te vinden. De spelers van de A-, B- en C- junioren en D- pupillen hebben de mogelijkheid om deel te nemen aan de huiswerkbegeleiding van AFC. The School heeft een eigen schoolgebouw naast het clubhuis van AFC waar de noodzakelijke rust en regelmaat optimaal gegarandeerd kunnen worden. Informatie over lestijden en kosten kunt u terugvinden op www, theschoolnl Inschrijven kan via onze website. Tevens houden wij een informatie avond op maandag 24 augustus 2009 van 19.00 uur tot 20.00 uur in ons eigen schoolgebouw op AFC, waarvoor u van harte bent uitgeno digd. Mocht u maandag 24 augustus verhinderd zijn dan kunt u met ons een afspraak maken voor een individueel gesprek. Mail uw voorkeur voor dag en tijd naar David theschool ,nl en wij zullen zo spoedig moege lijk contact met u opnemen. Alle kinderen krijgen, nadat zij zich hebben ingeschreven, een brief met daarin de datum waarop het intake gesprek zal plaatsvinden. Indien gewenst zijn ouders/verzorgers hierbij van harte welkom. De eerste les zal beginnen op maandag 31 augustus 2009. 19

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 33