Programma
I Uit programma zondag 23 augustus 2009
Uit programma woensdag 19 augustus 2009
19:00 25084 Bloemendaal Cl - AFC Cl Div. beker groep 1 poule
52 Leen J.M.van
Uit programma donderdag 20 augustus 2009
Onderstaande wedstrijd wordt bij AFC gespeeld
19:00 22966 Beursbengels 1 - AFC l(zon) beker groep 1 poule 7
Laan B. van der
Thuis programma zaterdag 22 augustus 2009
Onderstaande 4 wedstrijden worden bij de tegenstander gespeeld
en gelden als thuiswedstrijd!
14:45 305 AFC (zat) 3 - WV-HEDW 3 beker groep 1 D
14.30 289 AFC (zat) 4 - DVVA 5 beker groep 1 E
1 14.45 33748 AFC A2 Div. - Abcoude Al beker
j 12:00 23613 AFC B2 Div. - Swift BI beker poule 22 Huussen H.C.B.
j Uit programma zaterdag 22 augustus 2009
j 18:00 24440 Weesp FC 1 - AFC 1 (zat) beker groep 1 poule 7 Groot
L.C.S. de
12:30 288 DVVA 6 - AFC (ZAT)5 beker groep 1 F
i 13.30 2148 FC Zwolle Al - AFC Al Div. comp. Rijtma L.E.J.
11.30 2833 FC Zwolle Cl-AFC Cl Div. comp. Turenhout P.C.van
17.00 138688 Victoria Cl - AFC (ZON) Cl beker groep 1 poule 38
j 10:30 31704 Buitenboys Dl - AFC Dl beker groep 1 poule 31
Thuis programma zondag 23 augusutus 2009
14.45 25255 AFC (zon) 3 - Abcoude beker groep 3 poule 9, A. Jeu-
kens
14.45 1399 AFC(zon) 4 - Argon 3 beker groep 3 poule 4, K. Kuy-
j venhoven
14.30 3011 AFC BI Div. - FC Volendam BI beker Beumer L.
11:30 82 Fortius 2 - AFC (zon) 2 beker groep 1 poule 34 Erbas A.
12.00 138088 DWS BI - AFC (zon) BI beker
10:00 24896 Zeeburgia Cl - AFC (zon) C2 beker groep 1 poule 29
Jambroes J.P.
1 Thuis programma dinsdag 25 augustus 2009
19:00 23122 AFC 1 (zon) - Swift (zat) 1 beker groep 1 poule 7
j Ooijkaas S.
I 19:00 327 AFC zat 5 - Aalsmeer 3 beker groep 1 F P. Brans
18:30 31042 AFC Dl - BFC Dl beker groep 1 poule 31 E. Bos
i 20.15 vriendsch. AFC zat 7 - AFC zat 8 H. Elias
1 Uit programma dinsdag 25 augustus 2009
19:00 326 DVVA 3 - AFC (zat) 3 beker groep 1 poule D
19:00 314 Overbos 3 - AFC (zat) 4 beker groep 1 E
18:30 30555 Pancratius Dl - AFC D2 beker groep 1 poule 24
Thuis programma woensdag 26 augustus 2009
j 19:00 23121 AFC 1 (zat) - Swift (zon)l beker groep 1 poule 057 Fru
1 P.N.
19:00 25086 AFC Cl Div. - Kon.HFC Cl beker groep 1 poule 52
Bruin A.de
19.00 138860 AFC (zat) C2 - Loosdrecht Cl beker groep 1 poule 53
Wit shirt
19.00 138690 AFC (zon) Cl - Wasmeer Cl beker groep 1 poule 38
Wit shirt
Uit programma woensdag 26 augustus 2009
i 18.30 2980 Argon Al - AFC Al Div. beker Peekei J.C.
18.30 3026 Zeeburgia B1 - AFC B1 Div. beker Wigchers A.
19:00 23724 DCG BI - AFC B2 Div. beker poule 22 Bogerd F.M.
Thuis programma donderdag 27 augustus 2009
19:00 126 AFC (zon)2 - Voorland 2 beker groep 1 poule 34 Jong
A.de
19 augustus 2009 88e jaargang nr. 1
19.00 138090 AFC (zon) BI - Diemen BI beker groep 1 poule 24, E
Bos
19:00 24703 AFC (zon) C2 - DCG C2 beker groep 1 poule 29, A.
Springer
Uit programma donderdag 27 augustus 2009
19.00 24462 CTO'70 3 - AFC (zon) 3 beker groep 3 poule 9
Thuis programma zaterdag 29 augustus 2009
17:00 23464 AFC1 (zat) - Buitenveldert (zon)lbeker groep 1 poule
057 Lieberton J.G.
12:15 341 AFC (zat) 4 - WV-HEDW 4 beker groep IE P. Brans
12:15 589 AFC (zat) 6 - WV-HEDW 6 beker groep 2 poule 013 L.
de Nobel
14:45 588 AFC (zat) 7 - Arsenal ASV 6 beker groep 2 poule 14 A.
Jeukens
12:15 561 AFC (zat) 9 - RAP 4 beker groep 2 poule 16 G. Altena
14:45 378 AFC VEI - TABA VEI beker groep 1 poule 15
14:45 398 AFC VE2 - AGB VE2 beker groep 1 poule 16
14.45 2136AFC Al Div. - Ajax 2 comp. Diepstraten D.J.H.van der
12.15 3035 AFC B1 Div. - Ajax B2 beker poule 2 Gems M.L.
17.00 138091 AFC (zon) B5 - Argon B7 beker groep 4 poule 16
10.30 2827 AFC Cl Div - Ajax Cl comp. Loon A.J.M.van
17.00 138689 AFC (zon) Cl - Altius Cl beker groep 1 poule 38 Wit
shirt
12:15 30894 AFC Dl - Omniworld Dl beker groep 1 poule 31 A.
Springer
10:30 30861 AFC D2 - JOS/W'graafsmeer Dl beker groep 1 poule
24 Wit shirt, A. Jeukens
10:30 31253 AFC D3 - Tos Actief D3 beker groep 4 poule 49, F.
Smal
17.00 138877 AFC D7 -Buitenboys D4 beker groep 4 poule 59
09.30 138933 AFC D8 - AFC D9 beker groep 4 poule 69 D8 wit
shirt
09.00 25399 AFC E3 - Buitenveldert E3 beker groep 1 poule 73
10.30 25963 AFC E6 - Nieuw Sloten E3 beker groep 2 poule 74
10.30 25962 AFC E7 - Eendracht'82 El beker groep 2 poule 75
09.00 25961 AFC E8 - Roda'23 E6 beker groep 2 poule 76
09.00 25825 AFC E10 - Sp. Martinus E4 beker groep 2 poule 78
10.30 26823 AFC E13 - Arsenal E8 beker groep 3 poule 070
10:30 27572 AFC F1 - Buitenveldert F1 beker groep 1 poule 52
09:00 28151 AFC F5 - Sloterdijk F1 beker groep 2 poule 59
09:00 28026 AFC F6 - Arsenal ASV F4 beker groep 2 poule 61
09:00 28150 AFC F7 - AGB F1 beker groep 2 poule 63
Uit programma zaterdag 29 augustus 2009
14:30 3064 ACV - AFC 1 (zon) KNVB beker Bronsvoort W.H.
15:00 338 Arsenal ASV 4 - AFC (zat) 3 beker groep 1 D
13:00 351 WV-HEDW 5 - AFC (zat) 5 beker groep 1 F
12:00 574 RAP 3 - AFC (zat) 8 beker groep 2 poule 15
14:30 573 RAP 5 - AFC (zat) 10 beker groep 2 poule 17
10.30 138089 GeuzenM'meer BI - AFC (zon) BI beker
15.00 138859 't Gooi Cl - AFC (zat) C2 beker groep 1 poule 53
10:30 31146 Roda 23 D3 - AFC D4 beker groep 4 poule 51
10.30 138874 Waterwijk D3 - AFC D6 beker groep 4 poule 58
09.30 138933 AFC D8 - AFC D9 beker groep4 poule 69
11.15 138936 Ouderkerk MD1 - AFC D10 beker groep 4 poule 56
10.00 138939 Kadoelen MD1 - AFC Dl 1 beker groep 4 poule57
10.00 25371 Blauw Wit Adam El - AFC El beker groep 1 poule41
10.00 25367 Buitenveldert E2 - AFC E2 beker groep 1 poule 37
10.15 25360 Pancratius El - AFC E4 beker groep 1 poule 42
09.30 25953 Arsenal E2 - AFC E5 beker groep 2 poule 72
12.00 25980 AGB El - AFC E9 beker groep 2 poule 77
10.15 26768 SDZ E7 - AFC El 1 beker groep 3 poule 66
12.15 26636 Ouderkerk E9 - AFC E15 beker groep 3 poule 71
09.00 27503 Roda 23 F1 - AFC F2 beker groep 1 poule 53
09:00 27451 Legmeervogels F3 - AFC F4 groep 1 poule 56
09:00 27993 Ouderkerk F2 - AFC F8 beker groep 2 poule 64
10:00 28666 Ouderkerk F6 - AFC F9 beker groep 3 poule 41
09:00 28702 KDO F3 - AFC F10 beker groep 3 poule 43