Bijlsma (commissaris materiaal), Bob Duis (commissaris algemene zaken) en Brian Speelman (voorzitter jeugdcommissie). Kees Gehring, Edwin Geluk, Nick van Ommeren en Henk Bijlsma zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Bob Duis te benoemen tot le secretaris en stelt kandidaat voor de functie van le penningmeester Benno Honsdrecht en zal de verdere taakverdeling ter vergadering bekend maken. 9. Contributies seizoen 2009-2010 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2008-2009 te indexeren en derhalve als volgt vast te stellen: Seizoen 2008-2009 2009-2010 Senioren 325,= 330,= Senioren 18 - 23 jaar 280,= 285,= Senioren boven 60 jaar 190,= 195,= Jeugdleden 255,= 260,= Donateurs wordt verzocht minimaal 100,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september 2009 van de verschuldigde contributie en het entreegeld. 10 Vaststelling begroting seizoen 2009-2010. 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Johan Dol, Henk Bijlsma en Frank Keijzer. Johan Dol en Frank Keijzer zijn niet her kiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Klaas Molenaar. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Rogier de Boer en Lars Boering. Lars Boering is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Seth van Straten. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Benno Honsdrecht (pen ningmeester), Wiebe Westerhof, Peggy de Hond, Rene Toonen en Floor Wellens. Benno Honsdrecht is niet herkiesbaar. 15. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Allen zijn herkiesbaar. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Frank Tilmans en Lex Swaan. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 18 juni 2009 87e jaargang nr. 11 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk, Wiebe Westerhof, Patrick Reddering en Johan Dol. Johan Dol is niet herkiesbaar. 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Peter van den Dungen Jr. (2009), Jos Lonnee en Frank Keijzer. Plaatsvervangende leden Hans Honsdrecht en Maarten Blok land. Peter van den Dungen Jr. en Hans Honsdrecht zijn niet herkies baar. Het bestuur stelt voor te benoemen Edwin Geluk. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel, Steve Bierman, Rinus van Leijen horst, Sebo Woldringh, Johan de Bie, Dennis Bijlsma, Brian Speel man en Peggy de Hond. Rinus van Leijenhorst en Johan de Bie zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden met Wiebe Wes terhof, René Toonen, Floor Wellens en Patrick Reddering. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben Jan van Galen, Hans Elias en André Wijnand. Jan van Galen is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Kees Gehring en Nick van Ommeren. 22. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer, Hans de Wijs en Wim Ringe. Pim Adriaansz is niet herkiesbaar en het bestuur stelt voor Rik de Boer te benoemen als nieuwe voorzitter. 23. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Meindert Huisman, Dennis de Wit en Alderd van der Zwaard. Allen zijn herkiesbaar. 24. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Johan de Bie, Jan van Dijk en Ger van Caspel. Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden met Edwin Geluk. 25. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frans Jüch, Eric Bos, Peter Brans en Leo de Nobel. Allen zijn herkiesbaar. 26. Verkiezing Commissie van Materiaal Zitting hebben Henk Bijlsma en Fred ten Nijenhuis. Henk Bijlsma is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Wiebe Westerhof. 27. Rondvraag. 28. Sluiting door de voorzitter. Tegenkandidaten. Volgens artikel 11 par. 3b van het Huishoudelijk Reglement moeten kandidaten worden gesteld door een door tenmin ste 15 seniorleden getekende voordracht. Deze voordracht dient uiter lijk 25 juni 2009 in het bezit te zijn van het secretariaat, postbus 302, 1180 AH Amstelveen. Machiel van der Woude, voorzitter, Kees Gehring, secretaris. 4

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 4