ira) In Memoriam Van Harte Agenda voor de Algemene Vergadering 18 juni 2009 87e jaargang nr. 11 A Tenslotte twee zeer oudgedienden, Kees Gehring en Edwin Geluk. Zowel onze le secretaris als onze 2" penningmeester hebben bij de aanvang van het seizoen 2008-2009 binnen het bestuur bekend ge maakt dat zij na resp. 24 en 19 jaren hun bestuurswerk wilden beëin digen. Maar Kees en Edwin hebben zich bereid verklaard het bestuur, waar nodig, te blijven ondersteunen, zoals ook een aantal andere Ere leden nog regelmatig operationeel actief is. Kees zal bijv. Jan van Galen opvolgen als Schakelredacteur en blijft aan als secretaris van de Stichting Goed Genoeg en Edwin zal zitting nemen in de kascom- missie en in de commissie sociale zaken. Wij hebben het hier over twee fantastische clubmensen, maar daarmee vertel ik uiteraard niets nieuws. Het was voor mij persoonlijk een buitengewoon genoegen om 19 jaren lang AFC met deze Ereleden te mogen besturen. Inmiddels is tot onze grote tevredenheid oer-AFC'er Benno Hons- drecht (zijn zoon Sam is de 4e generatie Honsdrecht binnen AFC) bereid gevonden in een belangrijke functie toe te treden tot het voor het seizoen 2009-2010 naar 8 man teruggebrachte AFC-bestuur. Daarnaast is het de bedoeling dat met het oog op de naar de mening van het bestuur noodzakelijke verdere professionalisering van de AFC-organisatie diverse werkzaamheden van Edwin Geluk en Kees Gehring zullen worden overgenomen door een binnenkort aan te stellen verenigingsmanager voor het seizoen 2009-2010. Deze zal tevens als coördinator namens het bestuur contact onderhouden met de reeds eerder aangestelde "professionals", sportparkmanager Pim van de Meent, de ledenadministratie (Yvonne Steeman) en het wed strijdsecretariaat algemene administratie (Theo Janssen). Een defi nitieve beslissing zal hierover worden bekendgemaakt op de Algeme ne Vergadering (AV) van 2 juli aanstaande. Het jaarverslag over het seizoen 2008-2009, voor het eerst van de hand van onze 2e secretaris Ruud Mantel, is in zijn geheel opgenomen in deze Schakel. Altijd een grote klus! Als u de inhoud van dit verslag tot u neemt bent u van alles wat er zich in onze club gedurende het achterliggende seizoen heeft afgespeeld op de hoogte en waarschijn lijk bent u dan, net als ik, onder de indruk van de omvang en intensi teit van ons clubleven. Het bestuur hoopt velen van u op 2 juli aanstaande tijdens de AV te treffen. Zo niet, dan wens ik u namens het bestuur langs deze weg een fijne zomervakantie toe. Machiel van der Woude, voorzitter. Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 17 mei 2009 op de leeftijd van 76 jaar van de heer Sebo Woldringh Sr. ondersteunend lid van onze vereniging en lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Gehuwd op 5 juni 2009 Frank Tilmans en Claire te Nuijl Namens de AFC onze felicitaties en veel geluk gewenst. Geboren op 24 mei 2009 Josefine Maaike Hendrika Eggenkamp dochter van Marieke Klingers en Marcel Eggenkamp. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Agenda voor de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, te houden op 2 juli 2009 in het clubhuis op sportpark Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op 2 juli 2009, aanvang 20.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 7 augustus 2008. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2008-2009 87ste jaargang, van 22 augustus 2008. 4. Bestuursmededelingen. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2008-2009. Dit verslag is vanaf pagina 5 in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2008-2009. Dit jaarverslag ligt vanaf 25 juni 2009 voor belangstellende clubgeno ten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail bij de le pen ningmeester Nick van Ommeren (nick@doitrealestate.nl) door leden van AFC opgevraagd worden. 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Nick van Ommeren (penning meester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ruud Mantel (2e secretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Ronald Koster (commissaris senio renvoetbal), Rinus van Leijenhorst (voorzitter TOPamateurs), Henk 3

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 3