tWBWfWt ralteam Creatief St Modern De Jonge AFC'ers Sterk van één- tot vierkleurendruk, van visitekaartje tot brochure... Nu ook digitaal drukken, speciaal voor kleinere oplagen en personaliseren. ECC k 13 mei 2009 87e jaargang nr. 10 Rinus Michels toernooi op Sportpark Goed Genoeg! AFC heeft de eer dit jaar het prestigieuze Rinus Michels toernooi te organiseren op de velden van Sportpark Goed Genoeg op zaterdag 6 juni 2009. Deze dag is een eerbetoon aan de trainer die met het Nederlands elftal de Europese titel won in 1988. Rinus Michels heeft zelfs in het sei zoen 1964-1965 het eerste team van AFC een aantal maan den gecoached! Alle amateurverenigingen die de Rinus Michels Award hebben ont vangen nemen deel aan dit toernooi, dat per toerbeurt door een van de winnaars van de Rinus Michels Award wordt georganiseerd. Alphense Boys, Olde Veste, Rohda Raalte, Quick '20 en natuurlijk AFC zullen met hun nieuwe Al, BI en Cl gaan strijden om de Rinus Michels Cup. We starten op zaterdag 6 juni om 10.00 uur met de opening van het toernooi. De eerste wedstrijden zullen worden gespeeld om 10.30 uur. De dag zal rond 16 uur worden afgerond met de prijsuitreiking. De komende weken zal er meer informatie over dit mooie toernooi verschijnen op de site van AFC. Kom dus allemaal kijken op zater dag 6 juni 2009 als je de jeugdspelers van de Al, BI en Cl voor komend seizoen aan het werk wilt zien! Jeugdcommissie AFC Gezocht: moeders en vaders voor Mini-WK Voor het Mini-WK van 23 mei zoeken wij nog een aantal moeders en/ of vaders die in een team van twee personen de kraampjes willen bemannen. Altijd al popcorn willen maken met een machine? Suikerspinnen draaien Nu is je kans! Geef je op, met evt. je voorkeur voor begin, midden of later op de dag,dan maken wij een schema waarbij hopelijk iedereen niet langer dan een uurtje achter zijn of haar kraampje hoeft te staan. Als je al een koppel gevormd hebt met iemand geef dat dan ook even aan. Alvast bedankt, De evenementen commissie opgeven bij Jocelyn Nassenstein via iefioc.nassenstein@planet.nl AFC Voetbalkamp B&L Sportsmanagement zal in nauwe samenwerking met de jeugd commissie van AFC Amsterdam voor het eerst het AFC Voetbalkamp 2009 organiseren. Dit vijfdaagse voetbalkamp zal van maandag 10 augustus t/m vrijdag 14 augustus plaatsvinden op het sportcomplex Goed Ge noeg. Uit het Persbericht: Na het grote succes van voorgaande jaren, vinden ook dit jaar de B&L Voetbalkampen plaats, verspreidt over heel Nederland. Flet aantal locaties is zelfs uitgebreid van drie naar vijf locaties! We zijn dit jaar dan ook bij u in de regio aanwezig. Één van de nieuwe loca ties waar wij ontzettend trots op zijn, is het schitterende complex van AFC Amsterdam. Het B&L Voetbalkamp 2009 is dit jaar van maan dag 10 augustus t/m vrijdag 14 augustus te gast bij jullie in de regio! De samenwerking tussen B&L Sportsmanagement en AFC Amster dam is gebaseerd op één gezamenlijk doel; spelplezier! Het voetbal kamp biedt de deelnemers een onvergetelijke voetbalvakantie waarbij spelplezier, kwaliteit en voetbalontwikkeling centraal staan. Je krijgt als deelnemer de kans om 5 dagen lang te ervaren hoe het is om samen met je vriendjes alle facetten van het voetbal mee te maken in een geweldige ambiance! Ben jij ook helemaal gek van voetbal en wil jij er alles aan doen om een nog betere voetballer te worden? Tijdens het B&L Voetbalkamp krijg je training van gediplomeerde trainers en zal er een echte prof trainer of (ex) speler langs komen. Zij leren jou op een leuke manier hoe je als voetballer tactisch nog slimmer en technisch nog beter wordt. Zo ga je het nieuwe seizoen in met nog meer zelfvertrouwen! Ga snel naar http://www.bl-voetbalkamp.nl/ en schrijf je snel in want vol is vol! Met sportieve groet, De Organisatie Voor meer informatie over het B&L Voetbalkamp 2009 kunt u con tact opnemen met Erik Piket op telefoonnummer 020-6304331 of mailen naar erik@soccer-school.nl A.F.C. is een club met visie De Medische Commissie maakt bekend dat, vanaf 1 april het voor de jeugd mogelijk is om van maandag tot en met donderdag gedurende trainingstijden gratis paramedisch advies te krijgen. Je fitheid kan worden getest en tegen gereduceerd tarief sportmassage ondergaan. Dit in je eigen A.F.C. "Bas Rachman" medische ruimte. Topsport is onze Zorg! Fysiotherapeut Wim Crouwel en Top-sportmasseur Co Grosze Nip per zijn vanaf die datum voor alle A.F.C. jeugd te consulteren. Co of Wim zijn aanwezig: Maandag 14.00 - 18.00 uur Dinsdag 12.00 - 18.00 uur Woensdag 14.00 - 18.00 uur Donderdag 12.00 - 18.00 uur Sportmassage uitsluitend op afspraak: Co 06-44352970 - Wim 06-51050940 Voor A.F.C.ers is iedere maandagavond een gratis inloopspreekuur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 18.30 - 19.00 uur Fysiotherapeut Frank Tilmans tel. 020-6440070. Drukkerij Palteam BV Rozenburglaan 12 1115 BS Duivendrecht Tel. 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 drukkerij@palteam.nl www.palteam.nl «DRUKKERIJ

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 11