AFC zaterdag 2 kampioen en promoveert AFC BI kampioen 2e Divisie A en promoveert naar le Divisie «32 1 AKcrmH 15 april 2009 87e jaargang nr. 9 Achterste rij v.l.n.r.:Martin Verburg, Fred ten Nijenhuis, Bart v.d. Vlugt, Jerry Bouterse, Uli Landvreugd, John van Lottum, Pim Brekelmans, Dennis Purperhart, Carlos Benvindo, Brian Roy. Voorste rij v.l.n.r.:Anton van Broeckhuijsen, John Ewbank, Laurens Bianchi, Hans Geerlings, Danny Muller, Ken Watanabe, Rob Groenteman, Carlos Haisselbank, Aron Winter. Richard Witschge Afgelopen zaterdag is de Zaterdag 2 kampioen geworden in de reserve 2e klasse zaterdag. Volgend jaar spelen zij onder meer tegen Ajax zaterdag 3 (leuk voor Aron Winter en Richard Witschge). Verschillende coryfeeën staan te trappelen om deel uit te maken van dit sterrenensemble. Enkele namen worden genoemd in de wandelgangen: Robert Gehring, Patrick Kluivert, Ali Bentohami, Shota Arveladze, Joey Essionye en nog meer aansprekende namen. Hoofdcoach Anton van Broeckhuijsen met assistent playing coach Fred ten Nijenhuis voeren binnenkort de contractbesprekingen voor komend seizoen. De transfer markt is in volle gang, de budgetten worden bepaald en we houden u op de hoogte. Anton Fred Met 13 punten voorsprong op nummer twee FC Omniworld eind maart kampioen worden, is inderdaad een compliment waard. Het team heeft laten zien datje "met zijn allen" resultaten kunt halen die je in je eentje nooit bereikt. Spelend als een eenheid en vooral heel constant. Volgend seizoen zijn o.a. de tegenstanders Sparta R'dam, Ajax, FC Twente, FC Zwolle, FC Cambuur, De Graafschap en FC Volendam. Met de eerste plek is het seizoen nog niet voorbij. De "dubbel" is nog een haalbaar doel en woensdag 15 april in de 14 finale tegen ZOB BI moet daar de volgende stap al weer voor gezet worden. 19

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 19