Kijk eens naar de vele andere leuke en interessante verslagen van de jeugd op onze website. 15 april 2009 87e jaargang nr. Je fitheid kan worden getest en tegen gereduceerd tarief sportmassage ondergaan. Dit in je eigen A.F.C. "Bas Rachman" medische ruimte. Topsport is onze Zorg! Fysiotherapeut Wim Crouwel en Top-sportmasseur Co Grosze Nip per zijn vanaf die datum voor alle A.F.C. jeugd te consulteren. Co of Wim zijn aanwezig op: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 14.00 - 18.00 uur 12.00- 18.00 uur 14.00- 18.00 uur 12.00 - 18.00 uur Sportmassage uitsluitend op afspraak: Co 0644352970 - Wim 0651050940 Voor A.F.C.ers is iedere maandagavond een gratis inloopspreekuur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 18.30 - 19.00 uur Fysiotherapeut Frank Tilmans tel. 020-6440070 Weer eens wat anders: een greep uit de website verslagen De jeugdcommissie, en met ons natuurlijk ook alle trouwe supporters in de vorm van ouders, broertjes en zusjes, opa's en oma's, hebben de afgelopen maanden enorm genoten van alle inspanningen van onze AFC jeugdspelers op de velden van sportpark Goed Genoeg. Iedere maandagochtend is het een feest om op de AFC website de wedstrijdverslagen van de jeugd door te nemen. Hieronder een com pilatie van een aantal stukjes, omdat het een mooi overzicht geeft van wat er de afgelopen maanden allemaal te zien was bij de jeugd: De allerjongste spelers werken op zaterdagochtend een wedstrijdpro gramma af, en dat is voor sommige jongens best nog vroeg: (uit: 'Juventus stapt met verkeerde voetbalbeen uit bed') Het fluitsignaal fungeerde als een wekker maar Juventus zat nog in z'n roes. Panathi- naikos schoot ze wakker met 5 tegen 0. Gelukkig werd het slechte humeur goed gemaakt tegen Anderlecht die met veel gevoel voor humor twee keer een schot met de vuisten uit het doel stompte.Tegen de Belgen werd het 2-1 .Volgende week wat vroeger naar bed jongens. Ook de F en E pupillen zijn vaak al vroeg uit de veren op zaterdag, maar dat is voor hun geen probleem, die zijn er al aan gewend.... (uit: 'Tweede overwinning op rij voor de F4'): Op deze koude zaterdagochtend speelden onze jongens de thuiswed strijd tegen Ouderkerk F3. We speelden 8 tegen 8 zonder wissels en met Domenique de eerste helft op het AFC doel. De jongens begonnen fanatiek en in de eerste de beste aanval was het Santo die na goed doorgaan van Sam en Ralph de 1-0 scoorde. Een mooi begin. Ouderkerk gaf zich echter niet zomaar gewonnen en het was twee minuten later alweer gelijk na goed doorgaan van hun spits over links en een slim tikje in de korte hoek. De rest van de eerste helft golfde het spel op en neer en waren de ploegen gelijkwaardig. Jadian. Bram, Douwe en Jonas moesten veel werk verzetten om Ou derkerk af te stoppen. Na wat kansen voor AFC was het toch Ouder kerk dat 5 minuten voor rust op voorsprong kwam: 1-2. AFC ging echter goed door en kreeg vlak voor rust een corner op rechts. Dou we nam de bal prima met links en het was Santo die schitterend en absoluut onhoudbaar richting verre hoek inkopte, 2-2. Dit was het allereerste kopdoelpunt van een speler van de F4Ü Er worden wedstrijden gewonnen, verloren, gelijkgespeeld en natuur lijk zijn er ook veel mooie acties te zien (uit: 'E14 De beste wed strijd'): Na tien minuten in de 2e helft kreeg Livio de bal van Raf op links aangespeeld, die na een rush over 30 meter twee man uitkapte en de bal met een schitterende steekpass aan Raf teruggaf die vrij voor de keeper de bal links van hem hard inschoot. Natuurlijk is het leuk om te winnen en te scoren, maar niet alleen bij de spelers maar ook bij de ouders staat het spelplezier natuurlijk voorop (uit: 'wedstrijdverslag D13'): Want het publiek werd door de artiesten getrakteerd op een feno menale wedstrijd vol strijd, heftige emoties, wonderschone combina ties, prachtige individuele acties, van hogeschool techniek en tactiek, kortom op een middagje van pure extase. En ook een gelijkspel kan voelen als een overwinning (uit: 'F5, thril ler op de vlakte): Ineens geloofden ook de ouders er weer in. Als een horde losgeslagen hooligans schreeuwden zij daar over de vlakte, de reigers en de eenden vlogen verschrikt weg en de Uithoornse toeschouwers keken hoofdschuddend toe. Met nog een minuut te spelen was het Jonas die met een poeier van links 4-4 maakte. Langs de lijn werd een india- nendans ingezet en de scheidsrechter blies voor het laatst op zijn fluit. Inmiddels hebben we ook al een kampioen in de jeugdgelederen, en daar moest na afloop van de kampioenswedstrijd de trainer Jeroen natuurlijk ook voor bedankt worden: (uit: 'BI kampioen'): Inmiddels ontdoet de trainer zich al van zijn waardevolle eigendom men. Want na de bloemen en de champagne volgt het ritueel waar je als trainer nu eenmaal recht op hebt. Een verplichte duik in een "stinksloot" tussen de velden en de ringweg rond Amsterdam. Tegen stribbelen helpt niet, BI spelers zijn net een tikkie te groot en te sterk als ze met zijn allen zijn. De leider kon - ondanks een imponerende sprint de andere kant op - ook niet ontkomen aan het modderbad. Trainer Donovan en Fysio Dennis dachten te ontsnappen, maar werden in de kleedkamer "met pak aan" onder de douche gezet. Met 10 punten voorsprong eind maart kampioen worden, is inder daad een compliment waard. Het team heeft laten zien dat je "met zijn allen" resultaten kunt halen die je in je eentje nooit bereikt. Spelend als een eenheid en vooral heel constant. Ook promoveerde de Dl naar de eerste divisie met hele mooie statis tieken: (uit:'Dl promoveert naar landelijke eerste divisie'): Om 14.15 uur kwam Benno met een grote glimlach vertellen dat Elinkwijk met 4-2 had gewonnen van Omniworld. Een enorm gejuich barstte los, AFC Dl is weer terug op het hoogste niveau. Geweldig wat een prestatie, na 19 wedstrijden 48 punten, 66 doelpunten voor (3.47per wedstrijd) en maar 14 tegen (0.73 per wedstrijd). Een keer winnen van die andere club uit Amsterdam is altijd een hele prestatie: (uit: 'Afc Al-Ajax: Doping'): Zoals gewoonlijk was Ajax de eerste helft veel meer in balbezit, zon der echt gevaarlijk te worden. Het overwicht leverde slechts 1 kans op en dit schot werd door Maxime uitstekend verwerkt. Daarentegen kregen wij wel 3 kansen, waarvan de eerste niet te missen was. Mi chael ging goed door over rechts, gaf met zijn chocoladebeen een afgemeten voorzet en Jendro hoefde er alleen maar tegen aan te lopen, helaas kopte hij de bal naast de verkeerde kant van de paal. De tweede kans ontstond door een fout van een Ajax verdediger, maar Michael rekende niet op deze onverwachte kans. De derde was echter wel raak, Michael liet zijn hielen zien aan 2 verdedigers en werd in het strafschopgebied onderuit gehaald. De goed leidende scheidsrechter wees gedecideerd naar de stip en wuif de het onterechte vlagsignaal van de assistent scheidsrechter van Ajax, wegens buitenspel, terecht weg. Kay die goed in de wedstrijd zat pakte resoluut de bal en schoot de penalty feilloos in het doel. Einduitslag 1-0. Floor Wellens 18

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 18