Programma
15 april 2009 87e jaargang nr. 9
Let op:
Er zullen ongetwijfeld nog aanpassingen en ingelaste wedstrijden
plaatsvinden. Deze zullen op onze website vermeld gaan worden.
Thuiswedstrijden woensdag 15 april
19:00 213235 AFC B1 - ZOB B1 (beker)
19:00 212785 AFC Cl - Castricum Cl (beker)
Uitwedstrijden woensdag 15 april
19:00 212779 Zeeburgia B3 - AFC B3
18:45 76548 Haarlem D2 - AFC D2
Thuiswedstrijden zaterdag 18 april
14:45
96944
AFC
5 -DVVA7
14:45
77560
AFC
6 - Wartburgia 3 wit shirt
14:45
96480
AFC
7 - Swift 5
14:45
68125
AFC
9 - Aalsmeer 6
12:15
96773
AFC
VEI - Buitenveldert VEI
14:45
164536
AFC
VE2 - GeuzenM'meer VE5
14:45
212762
AFC
A2 - Hellas Sport Al
10:30
182450
AFC
D3-PSCKD1
12:15
182449
AFC
D4-SDZ D2
12:15
182448
AFC
D6 - Fortius D3
12:15
182659
AFC
D9 - Nieuw Sloten sv D4
12:15
182658
AFC
D10 - Pancratius D8
9:00
182088
AFC
Dl 1 - Pancratius MDl
10:30
182298
AFC
Dl2- GeuzenM'meer MDl
9:00
205136
AFC
E3 - Legmeervogels E3
9:00
204393
AFC
E6 - Germaan De El
9:00
204392
AFC
E7 - WA/Spartaan E4
10:30
204770
AFC
E10 - Kismet 82 El
10:30
204391
AFC
El 1 - Pancratius E10
10:30
204575
AFC
E13 - Roda 23E13
10:30
193664
AFC
F1 - Chabab F1
10:30
193279
AFC
F3 - TOB F1
10:30
194036
AFC
F6 - RKAV F3
9:00
193278
AFC
F7 - TABA F4
9:00
193071
AFC
F10 - ZSGO/WMS F3
12:00
104134
14:30
71968
15:00
77500
12:00
3014
12:45
98188
12:15
77393
10:00
182169
12:00
182642
12:45
182110
9:00
182583
10:30
182194
9:30
204953
10:30
204585
9:30
205088
9:30
204696
11:45
204336
9:00
204901
11:45
204338
10:00
193195
9:30
193629
9:30
193954
13:00
193614
9:00
193595
A. Jeukens
Couturier, E.
12:00
56600
14:30
56603
12:00
42024
12:00
56572
A. Jeukens
9:45
33248
K. Kuyvenhoven
12:00
209293
A. Springer
10:00
56561
F. Jüch
wit shirt
Beumer, L.
wit shirt
wit shirt
wit shirt
wit shirt
wit shirt
wit shirt
wit shirt
Uitwedstrijden zaterdag 18 april
Amstelveen 2 - AFC 2
Hoofddorp s.v. 2 - AFC 8
Argon 5 - AFC 10
sc Heerenveen Cl - AFC Cl
Elinkwijk Dl - AFC Dl
ADO 20 Dl - AFC D2
Amstelland United D2- AFC D5
Sporting Martinus D5 - AFC D7
Ouderkerk D4 - AFC D8
Volendam D10 - AFC D13
Roda 23 D5-AFCD14
Blauw Wit A'dam E2 - AFC E2
Blauw Wit A'dam E3 - AFC E4
DCG E4 - AFC E5
Tos Actief E3 - AFC E8
Roda 23 E9 - AFC E9
GeuzenM'meer E9 - AFC El2
Roda 23E11 - AFC E14
Amstelland United F1 - AFC F2
Tos Actief F3 - AFC F4
ZSGO/WMS F1 - AFC F5
Abcoude F8 - AFC F8
WA/Spartaan F4 - AFC F9
Fontijn. K.G.
Strating, BH
Jager, W. de
Thuiswedstrijden zondag 19 april
AFC - Haaglandia/Sir Winston Phielix, R.
14:30
465
14:45
161569
11:45
58283
14:45
149257
14:45
44144
11:45
55113
11:45
56741
9:00
42245
9:00
152874
AFC 7 - Adam Seref Spor 5
AFC 9 - RAP 9
AFC 11 - Sloten/Rivalen 5
AFC B4 - Legmeervogels B3
AFC B6 - Germaan De B1
AFCB7 - Waterwijk B8
AFC C3 - Diemen Cl
AFC C8 - Buitenboys C6
Uitwedstrijden zondag 19 april
WA/Spartaan 3 - AFC 5
Meer de 7 - AFC 8
Diemen B2 - AFC B3
Ouderkerk B2 - AFC B5
AS80C3 -AFCC5
RKDES C3 - AFC C6
Diemen C4 - AFC C7
Thuiswedstrijden woensdag 22 april
19:00 213390 AFC 4 (zat) - Waterwijk 6
19:00 36821 AFC B3 - Diemen B2
19:00 43097 AFC C3 - DWS C2
18:30 77197 AFC D2 - Diemen Dl
Thuiswedstrijden donderdag 23 april
19:00 339 AFC - VUC
Thuiswedstrijden zaterdag 25 april
14:45
103887
AFC
5 - JOS/W'graafsmeer 3
14:45
105978
AFC
7-RKAV2
14:45
148032
AFC
9 - Sporting Martinus 2
12:15
75403
AFC
10 - Hillegom 3
12:15
106273
AFC
VEI -TOBVE3
14:45
164631
AFC
VE2 - Abcoude VEI
14:45
106396
AFC
B1 - Houten B1
12:15
106752
AFC
Dl - Hollandia Dl
10:30
75442
AFC
D2 - Abcoude Dl
12:15
183115
AFC
D5-TABA Dl
14:45
182879
AFC
D7 - Roda 23 D6
12:15
183114
AFC
D8 - TOG Dl
9:00
182719
AFC
Dl3 - Buitenveldert D6
10:30
182945
AFC
D14 - Amstelveen D2
9:00
205503
AFC
E2 - Roda 23 E2
9:00
206236
AFC
E4 - Meteoor E2
9:00
205502
AFC
E5 - Sporting Martinus E3
9:00
206235
AFC
E8 - Pancratius E7
10:30
205873
AFC
E9 - Sporting Martinus E7
10:30
205445
AFC
E12 - Ouderkerk E7
10:30
205672
AFC
E14 - Pancratius E17
9:00
194802
AFC
F2 - RAP F1
10:30
208762
AFC
F4 - Omniworld F3
10:30
194405
AFC
F5 - WV-HEDW F2
9:00
195167
AFC
F8 - Amstelland United F6
10:30
195166
AFC
F9 - Vlug en Vaardig F2
E. Bos wit shirt
H. Elias
H. Fritzsche
G. Altena
Belrouche, S.
Smit, N.B.
F. Jüch
A. Springer
Hof, M.B.
R. Akkerman wit shirt
L. de Nobel
A. Jeukens
P. Brans
wit shirt
Candan, A.
Kleijne, C.J.
A. Springer wit shirt
wit shirt
wit shirt
Uitwedstrijden zaterdag 25 april
14:30
106706
DHSC 1- AFC 1
Drost, J.
14:30
106225
Volendam (rkav) 4 - AFC 2
Konte, M.
13:00
106462
GeuzenM'meer 2 - AFC 3
Hamaker, D.
12:00
105767
CSW 3 - AFC 4
Amghar, A.
14:30
75219
Muiderberg 2 - AFC 6
14:30
75151
Aalsmeer 5 - AFC 8
14:30
2112
FC Omniworld Al - AFC Al
Willemse, F.F.W.
12:45
105145
Excelsior B2 - AFC B2
Leijgraaff, R.M.
14:45
106123
Vitesse 22 Cl - AFC C2
Westera. R.W.
14