15 april 2009 87e jaargang nr. 9
«r
Aalsmeer 6 - AFC 9
2-3
AFC E14 - Legmeervogels E7
3-2
Floofddorp s.v. 3 - AFC 10
0-3
AFC F2 - Zeeburgia F2
1-2
Meteoor VE2 - AFC VEI
1-8
AFC F3 - Blauw Wit Amsterdam F2
2-1
Houten Al - AFC A2
0-3
AFC F5 - SDZ F4
11-0
Go Ahead Eagles Cl - AFC Cl
1-2
AFC F7 - Sporting Maroc F2
2-0
Stormvogels D2 - AFC D2
1-2
AFC F10 - OSV F6
3-4
Omniworld D4 - AFC D4
3-1
Voorland Dl - AFC D5
4-3
Uitwedstrijden zaterdag 28 maart
Pancratius D6 - AFC D7
1-9
Cobu Boys 1 - AFC 1
1-2
GeuzenM'meer D4 - AFC D8
2-3
Amstelveen 2 - AFC 2
afgelast
AFCD12- AFCD11
2-5
Jong Holland 4 - AFC 3
3-3
Haarlem D3 - AFC Dl3
1-1
Fortius 3 - AFC 5
afgelast
RKDES D2 - AFC D14
4-1
Vlug en Vaardig 5 - AFC 7
1-3
Roda 23 E5 - AFC E5
5-2
Swift 6 - AFC 8
1-4
Germaan De El - AFC E6
11-2
Giram VEI - AFC VE2
2-1
Geinburgia E3 - AFC E10
2-5
Go Ahead Eagles Al - AFC Al
0-2
Pancratius E10 - AFC El 1
5-2
Spijkenisse BI - AFC B2
2-2
Zeeburgia F2 - AFC F2
9-4
FC Emmen Cl - AFC Cl
1-3
Blauw Wit Amsterdam F2 - AFC F3
3-5
Zeeburgia D2 - AFC Dl
0-10
Germaan De F1 - AFC F6
3-0
WA/Spartaan D2 - AFC D3
OSV D3 - AFC D4
3-2
0-3
Thuiswedstrijden zondag 22 maart
Sporting Martinus D4 - AFC D6
afgelast
AFC - ADO'20
1-3
Vlug en Vaardig Dl - AFC D9
8-0
AFC 7 - Arsenal ASV 3
1-6
TAB A D3 - AFC D10
6-4
AFC 9 - Arsenal ASV 7
3-0
AFC Dl 1 - AFCD12
5-1
AFC 10 - P en T 3
1-5
Aalsmeer E2 - AFC E3
1-11
AFC 11 - Sporting Martinus 6
1-2
Nieuw Sloten sv E4 - AFC E4
3-7
AFC A3 - Sporting Martinus Al
1-3
Ouderkerk E4 - AFC E8
2-5
AFC B4 - Roda 23 B3
2-1
WV-HEDW E6 - AFC E10
7-3
AFCB7 -TABAB3
5-2
Pancratius El5 - AFC E13
3-2
AFC C2 - SVW 27 Cl
3-2
Pancratius F1 - AFC F1
1-6
AFCC3 -Kon.HFCCl
1-3
Chabab F2 - AFC F4
1-4
AFC C5 - Waterwijk C5
5-4
Sporting Martinus F4 - AFC F6
6-3
AFCC6 - RKDES C3
10-1
Aalsmeer F4 - AFC F8
1-4
AFC C8 - Omniworld C8
2-0
Thuiswedstrijden zondag 29 maart
Uitwedstrijden zondag 22 maart
AFC - Hilversum FC 1
3-1
Blauw Wit Amsterdam 2 - AFC 2
1-4
AFC 2 - KFC 2
1-0
Velsen 2 - AFC 3
2-2
AFC 3 -OFC2
11-1
Diemen 2 - AFC 4
4-1
AFC 4 - Legmeervogels 2
1-1
Arsenal ASV 4 - AFC 8
AFC 8 - WV-HEDW 6
2-1
Nieuw Sloten sv Al - AFC A4
2-2
AFCA4 - NFC/Brommer Al
4-3
Stormvogels B1 - AFC B1
1-3
AFC B3 - Buitenboys B1
5-3
Waterwijk B2 - AFC B3
2-4
AFCB5 - Waterwijk B4
0-3
Meer de BI - AFC B5
2-0
AFCB6 -TABAB2
1-4
Meem De B4 - AFC B6
7-1
AFC C4 - Legmeervogels C2
2-3
Roda 23 C2 - AFC C4
4-0
AFCC7 - Ouderkerk C3
7-3
Pancratius C5 - AFC C7
3-2
Uitwedstrijden zondag 29 maart
Thuiswedstrijden zaterdag 28 maart
Ouderkerk 3 - AFC 6
3-1
AFC VET - Kampong VET
afgelast
Legmeervogels 4 - AFC 7
2-0
AFC 6 - Geinburgia 2
2-4
FIT 8 - AFC 10
6-1
AFC 9 - Ouderkerk 3
afgelast
Kadoelen sv 2 - AFC 11
3-1
AFC 10 - Ouderkerk 4
5-3
Ouderkerk Al - AFC A3
3-1
AFC VEI - Portugal Adam FC VEI
afgelast
Meern De B3 - AFC B4
3-3
AFC A2 - Zeeburgia Al
1-2
Abcoude B4 - AFC B7
4-0
AFC BI - Elinkwijk BI
3-1
DWV Cl - AFC C2
2-1
AFC D2 - Zandvoort D1
2-1
AS 80 Cl -AFCC3
4-0
AFC D5 - Voorland Dl
3-0
Tos Actief Cl - AFC C5
5-1
AFC D7 - Pancratius D6
7-2
Legmeervogels C5 - AFC C6
1-2
AFC D8 - GeuzenM'meer D4
afgelast
Waterwijk C8 - AFC C8
0-3
AFC Dl 1 - AFC Dl2
5-1
AFC Dl3 - Haarlem D3
1-1
Thuiswedstrijden 1 april
AFC D14 - RKDES D2
2-1
AFC 10 (zat) - Monnickendam 3 (beker)
1-3
AFC El - Omniworld El
1-5
AFC B1 - Zouaven De B1 (beker)
3-0
AFC E2 - Legmeervogels E2
1-2
AFC C3 - Zeeburgia C3 (beker)
1-4
AFC E5 - Roda 23 E5
1-2
AFC E6 - Parkstad sv El
4-16
Uitwedstrijden 1 april
AFC E7 - Vlug en Vaardig E2
9-0
WV-HEDW 5 (zat) - AFC 4 (zat) (beker)
3-3 AFC w.n.s.
AFC E9 - DWV E5
5-0
Ajax D5-AFCD13
3-1
AFC El 1 - Eendracht'82 E2
5-3
Nieuw Sloten sv E5 - AFC E7 (beker)
2-6
AFC E12 - Dijk De E6
3-2
10