AFC Nieuwsbrief AFC Doet Mee! 20 augustus 2008 87e jaargang nr. 1 worden aangesteld. Wel zullen er nog aparte contactpersonen komen voor de D, E en F, vooral gezien de omvang van deze groepen. Dit hopen we snel bekend te kunnen maken op de website en in de Scha kel. Voor specifieke zaken zal nog een klein aantal commissies blijven bestaan. Hierbij kan natuurlijk de evenementencommissie niet ont breken, maar ook is de wens om de toernooien bij AFC weer op te starten een reden om een toernooicommissie in het leven te roepen. Voordat de grote veranderingen op het sportpark plaatsvonden kende AFC mooie jeugdtoemooien en het streven om dit in ere te herstellen leeft bij veel mensen. De externe toernooien zullen wederom door Thea Verhoeven onder de hoede worden genomen. Veel trainers zien wij dit seizoen gelukkig weer terug, een enkele heeft ons verlaten, maar we zien ook nieuwe - soms vertrouwde - gezichten dit jaar. Wij hopen dat zowel de nieuwe spelers als ook de nieuwe trainers zich snel thuis voelen bij AFC! Alle spelers, trainers, begeleiders, ouders, supporters en wie nog meer met veel plezier op ons sportpark komt, wensen wij een sportief en succesvol seizoen toe. Met 58 jeugdteams in de competitie en de vele Champions League en World Cuppers op zaterdagmorgen is er weer genoeg te beleven dit jaar. De jeugdcommissie Trainers en trainen Een beperkt aantal teams was al even bezig, maar deze week start voor de grootste groep AFC-ers de training weer. En dat alles in voorbereiding op de bekerwedstrijden en/of de compe titie die 6 september van start gaat. Alleen de spelers in de Champions League en World Cup starten iets later met trainen en krijgen eerst nog een kennismakingsmiddag bij AFC. Zoals ieder jaar zal bij aanvang van het seizoen nog wel iets verande ren aan het trainingsschema.De trainer zal dit vaak zelf doorgeven, maar houd de website ook goed in de gaten. Ook ieder jaar kijken we of we voor een aantal teams dat nu alleen op de woensdagmiddag traint, nog een extra trainingsmogelijkheid in het schema kunnen plaatsen. Dit is natuurlijk afhankelijk van de beschik baarheid van trainers en velden. De keeperstraining en looptraining zal naar verwachting in de loop van september van start kunnen gaan. De namen van de jeugdteams en de trainers die daarbij horen staat inmiddels op de website. Ook is het "werven" van teamleiders in volle gang, zodat ook die binnenkort bekend zijn. World Cup en Champions League Woensdag 27 augustus om 14.00 uur vindt in het clubhuis van A.F.C. de informatie en kennismakingsmiddag voor alle ouders en spelers van de Champions League en World Cup plaats. Wij hopen dat alle ouders en spelers hierbij aanwezig zullen zijn. Bij verhindering svp. afmelden via de mail: ieugd@afc-amsterdam.nl Verzamelen voor uitwedstrijden en parkeren bij AFC. Veel teams zullen bij uitwedstrijden eerst verzamelen bij AFC. Je weet dan of iedereen er is en spelers zonder vervoer kunnen mee rijden. Vooral op zaterdag tref je bij de ingang van het sportpark aan de kant van de Boelelaan vaak een chaos aan. Auto's die op de stoep geparkeerd staan, andere auto's die aankomen en wegrijden en in no time kan niemand meer voor- of achteruit. En daar tussendoor lopen dan nog de jongste spelers die nog niet eens met hun hoofd boven de auto's uitsteken! Verzamelen kan veel beter op het grote parkeerterrein bij de zii- ingang van AFC (bij Lotz). Ook daar is het hek naar AFC tegenwoor dig vrijwel altijd open. Een andere mogelijkheid is om niet bij AFC zelf, maar bijvoorbeeld bij Sotheby's (ook op de Boelelaan) te verzamelen. Geen stress, de auto's blijven heel en het allerbelangrijkste: de veiligheid voor de kinderen wordt vergroot. U kunt uw kind bij trainingen natuurlijk wel even afzetten aan de kant van de Boelelaan, maar rijd daarna dan meteen weg en parkeer de auto op een veilige plek. Als de RAI de parkeerplaats in gebruik heeft is de situatie ten opzich te van vorig jaar ook veranderd. De auto's en bussen zullen niet meer vanaf de Boelelaan het grote parkeerterrein oprijden. Hierdoor is het gelukkig iets veiliger gewor den bij onze ingang. AFC heeft geen invloed op het gebruik van dit parkeerterrein door de RAI. AFC "verdient" er ook niet aan zoals met name door bezoeken de verenigingen nog wel eens wordt gedacht. In de woonwijk is nog wel gelegenheid om te parkeren, maar vaak is dit "betaald parkeren". Let daar op en wijs ook de tegenstanders die van buiten Amsterdam komen op het feit dat zij voor het parkeren moeten betalen. Dit geldt ook voor het parkeren op het grote parkeerterrein overigens! Op voorstel van het bestuur zal vanaf begin september eenmaal per 4 weken (uitzonderingen voorbehouden) een elektronische Nieuwsbrief verschijnen. In deze Nieuwsbrief zal de belangrijkste informatie over gebeurtenissen en feiten van AFC, haar teams en ander interessant nieuws worden opgenomen. Dit gaat inhouden dat het clubblad 'de Schakel' in een vierwekelijkse frequentie gaat verschijnen. Men kan zich nu al aanmelden voor de automatische ontvangst van de Nieuwsbrief. Klik op de banner linksboven op de homepage van onze website en vul vervolgens je e-mailadres in, klik op het rondje 'Aanmelden' en klik tenslotte op verzenden. Direct hierna ontvangt men een e-mail met een link waarmee je de aanmelding activeert. Vanaf dat moment ontvangt men de AFC Nieuwsbrief. Aarzel niet, meld je nu aan. Op de website van AFC is binnenkort voor alle jeugd- en senioren team "Wie doet mee" beschikbaar! "Wie doet mee"is een webapplicatie bestemd voor leiders, trainers en aanvoerders waarmee zij hun (mede)spelers kunnen uitnodigen voor de wedstrijd. Vervolgens kan in één oogopslag gezien worden wie er allemaal beschikbaar zijn en kan meespelen. "Wie doet Mee" werd vorige seizoen al gebruikt door enkele teams maar sinds dit seizoen is het geïntegreerd in de AFC website. Jan Kortman, de bedenker van "Wie doet mee" heeft samen met Hans Elias en Frans Dankaart van Primosite er voor gezorgd dat "Wie doet mee" naadloos in de AFC website past. 19

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 33