M
20 augustus 2008 87e jaargang nr. 1
Thuiswedstrijden Donderdag 4 september 2008.
19:00 6520 AFC B3 - AFC B5
19:00 6542 AFC B6 - Zeeburgia B3
19:00 6388 AFC C3 - WV-HEDW C3
Uitwedstrijden Donderdag 4 september 2008.
19:00 6520 AFC B3 - AFC B5 Ap Springer
19:00 4667 Zeeburgia C3 - AFC C5
Tijdwijzigingen zullen nog gaan plaatsvinden. Volg onze website
Thuiswedstrijden Zaterdag 6 september 2008.
14:45 78684 AFC 1 - CSW 1 Roest, J.W. van der
14:45 79132 AFC 2 - Roda 23 3 Mac-Intosh, H.E.M.
17:00 78900 AFC 3 - Wartburgia 2 (verplaatst naar 10/9.)
Hamaker, D.
Adriaan Jeukens
Ap Springer
Leo de Nobel
Smit, F.J.
Aarsman, M.
17:00 78436 AFC 4 - NFC/Brommer 3
14:30 6871 AFC 5 - Amstelveen 4
14:30 5143 AFC 7 - Arsenal ASV 5
14:30 146320 AFC 10 - Loosdrecht 3
12:15 78157 AFC A2 - Hoofddorp s.v. Al
12:00 29646 AFC B2 - ADO Den Haag B2
1115 4519 AFC D5 - Buitenveldert D4
11:15 6193 AFC D8 - AFC D7
10:00 4272 AFC E6 - Buitenveldert E5
10:00 4271 AFC E9 - Buitenveldert E8
10:00 5937 AFC E10 - Buitenveldert MEI
10:00 5900 AFC E12 - WV-HEDW MEI
1115 31037 AFC E13 - Ouderkerk ME2
10:00 4110 AFC E14 - Ouderkerk MEI
09:00 3999 AFC F3 - Roda 23 F2
09:00 3998 AFC F5 - Buitenveldert F5
09:00 3997 AFC F7 - Amstelveen F4
09:00 5649 AFC F8 - SDZ F7
Uitwedstrijden Zaterdag 6 september 2008.
14:30 5104 RAP 5 - AFC 6
14:30 6825 RAP 7 - AFC 8
12:30 6822 Arsenal ASV 6 - AFC 9
14:30 5004 ABN AMRO VEI - AFC VEI
14:30 1880 Quick Al - AFC Al
14:30 78369 Hellas Sport BI - AFC BI
12:30 2782 AZ Cl - AFC Cl
11:30 77809 Kon. HFC Dl - AFC Dl
12:00 66015 DWS Dl - AFC D2
11:15 6188 DWS D4 - AFC D3
11:00 4378 Arsenal ASV D4 - AFC D4
11:15 6166 DCGD10-AFC D6
11:15 6193 AFC D8 - AFC D7
08:45 31925 Argon D10 - AFC D9
10:00 4198 Amstelveen El - AFC El
09:45 32082 Swift El - AFC E2
10:00 4121 Ouderkerk E2 - AFC E3
10:00 5887 Zeeburgia E4 - AFC E4
10:00 5780 Nieuw Sloten sv E6 - AFC E5
12:15 4098 Arsenal ASV E6 - AFC E7
10:00 4204 Sloterdijk E5 - AFC E8
10:45 4088 SDZ E9-AFCE11
09:00 3975 Buitenveldert F1 - AFC F1
09:00 3862 Nieuw Sloten sv F1 - AFC F2
09:00 5618 DCG F2 - AFC F4
09:00 3960 Roda 23 F6 - AFC F6
09:00 3845 SDZ F9 - AFC F9
10:00 3847 Buitenveldert F9 - AFC F10
Tijdwijzigingen zullen nog gaan plaatsvinden. Volg onze website
Hof, W. van't
Beumer, L.
Kuilman, M.
Bogards, Q.L.J.
Thuiswedstrijden Zondag 7 september 2008.
14:30 3 AFC - Turkiyemspor
11:00 43278 AFC 2 - Turkiyemspor 2
14:45 43271 AFC 3 - VSV 2
14:45 43270 AFC 4 - Weesp FC 2
14:30 5116 AFC 6-AGB 4
Phielix, R.
Breukelen, J.J. van
Ham, C. van
Haak, J.
Erik Bos
Herman Fritzsche
Ap Springer
Adriaans, D.D.
14:305115 AFC 11 -Meerde?
13:00 32861 AFC B3 - CTO 70 BI
11:30 79027 AFC C2 - Koedijk Cl
09:00 146217 AFC C4 - DCG C2
Uitwedstrijden Zondag 7 september 2008.
12:00 6738 RAP 9-AFC 10
14:30 6653 Hoofddorp s.v. A3 - AFC A3
14:30 6594 AS 80 A3 - AFC A4
14:30 6651 Hoofddorp s.v. A5 - AFC A5
13:00 4767 DWV B3 - AFC B4
13:30 33192 Purmersteijn Cl - AFC C3
13:00 6262 WV-HEDW C4 - AFC C6
Thuiswedstrijd Woensdag 10 september 2008.
18:30 6387 AFC C8 - AFC C7
18.30 78900 AFC 3 - Wartburgia 2 (was eerst 6/9 Peter Brans
Uitwedstrijd Woensdag 10 september 2008.
18:30 6387 AFC C8 - AFC Cl
Thuiswedstrijd Donderdag 11 september 2008.
19:00 8190 AFC B4 - DWS B3
19:00 4693 AFC C4 - Buitenveldert C3
Uitwedstrijden Donderdag 11 september 2008.
19:00 9897 DWS B4 - AFC B3
19:00 9663 Ouderkerk C3 - AFC C3
Tijdwijzigingen zuilen nog gaan plaatsvinden. Volg onze website
Thuiswedstrijden Zaterdag 13 september 2008.
14:30 8530 AFC 6 - Amstelveen 5
14:30 10202 AFC 7 - Ouderkerk 5
14:30 10089 AFC 10 - DVVA 11
14:45 8394 AFC VEI - Waterwijk VEI
14:45 3158 AFC Al - Argon Al
12:30 79995 AFC BI - FC Volendam B2
12:15 2784 AFC Cl - Go Ahead Eagles Cl
12:15 80358 AFC Dl - Ajax D2 Meijer, G.
10:30 66727 AFC D2 - DWV Dl
10:00 7866 AFC D4 - AFC D3
10:00 9572 AFC D5 - DCG D10
11:15 142717 AFC D9 - Buitenveldert D6
10:00 7615 AFC E2 - DCG E2
10:00 7614 AFC E3 - Buitenveldert E2
11:15 9318 AFC E6 - DWS E5
12:15 7613 AFC E7 - Buitenveldert E6
11:15 7612 AFC E8 - Buitenveldert E7
12:15 9317 AFC E9 - Ouderkerk E7
10:00 7611 AFC El 1 - Ouderkerk E9
11:15 9146 AFC E13-AFC E12
11:15 9145 AFC E14 - Buitenveldert ME2
09:00 7343 AFC F1 - Ouderkerk F1
09:00 7342 AFC F2 - NFC/Brommer F1
09:00 9023 AFC F3 - Pancratius F2
09:00 9022 AFC F5 - Roda 23 F5
09:00 7341 AFC F6 - SDZ F6
09:00 9021 AFC F7 - Arsenal ASV F5
09:00 7340 AFC F9 - Ouderkerk F9
13:15 7190 AFC F10 - Buitenveldert F10
Uitwedstrijden Zaterdag 13 september 2008.
14:30 79611 Nita 1 - AFC 1
14:30 80515 Marken 3 - AFC 2
14:30 79365 DVVA 5 - AFC 3
13:00 79829 Legmeervogels 2 - AFC 4
10:00 142808 VVGA 2 - AFC 5
14:30 8429 Ouderkerk 6 - AFC 8
12:00 8498 VVGA 3 - AFC 9
14:30 80013 DCG Al - AFC A2
14:30 30907 DHC BI - AFC B2
Leo de Nobel
Peter Brans
Ap Springer
Wigchers, A.
Spanjaart, M.B.
Benneker, F.J.M.
Beek, B. van
Dijkman, J.
Rizzuni, P.
Bie, J. de
Beest, J.C. van
16