AFC Nieuwsbrief In memoriam In Memoriam Piet van Ruyven In overleg met de clubstatisticus standen bijwerken van de KNVB- afdelingen ten behoeve van het standenbord. *Het onderhouden van de dagelijkse kontakten met de KNVB in Zeist en Amsterdam met betrekking tot omzetting van wedstrijden, opgelegde boetes en schorsingen, tuchtcommissiezaken, enz. Acceptgiro's uitschrijven, waarop de bedragen vermeld worden die voor boekingen betaald dienen te worden. Afschriften verzenden naar 2de penningmeester Edwin Geluk. Het bijhouden van de mutaties op de AFC-ledenlijst. In overleg met de commissie Commerciële zaken het verzorgen van de facturatie, onderhoud, beheer, etc. m.b.t. - reclameborden - advertenties Schakel - advertenties "AFC-thuis" - wedstrijdballen. De organisatie rondom "AFC-thuis": a) het laten drukken van het programma, b) het "nietwerk" Het te woord staan van potentiële nieuwe leden en/of hun ouders op het sportpark. De bezetting van het kantoor en beantwoorden van telefoon en fax. Iedere werkdag van 09.00 uur - 13.00 uur. Gezien de grote omvang der werkzaamheden is naar de mening van het bestuur de administratie "onderbezet" en heeft het be stuur in de begroting voor het seizoen 2008-2009 financiële midde len vrijgemaakt om de administratie te versterken. Het bestuur is verheugd te kunnen mededelen dat onlangs overeenstemming is bereikt met Theo Janssen om tezamen met Yvonne Steeman de dagelijkse werkzaamheden op de administratie voor zijn rekening te nemen. Daarmede gaat tevens een andere wens van het bestuur in vervulling; het kantoor op ons sportpark zal vanaf 1 september iedere dag van maandag t/m vrijdag van 08.30 uur tot 15.30 uur bezet zijn. Theo Janssen is geen onbekende binnen AFC. Hij was van 1975 tot 1981 keeper van het le elftal, heeft daarna vele vrijwilligersfuncties binnen onze club bekleed en treedt de laatste jaren tot tevredenheid van alle betrokkenen samen met zijn echtgenote Marjan op als gast heer en gastvrouw voor de ontvangst van scheidsrechters en officials van de tegenpartij in ons clubhuis. Deze laatste werkzaamheden zullen overigens door het echtpaar Janssen worden voortgezet. Theo Janssen zal zijn werkzaamheden op de administratie per 1 september a.s. aanvangen. Het bestuur wenst Theo Janssen en de overige verantwoordelijke "professionals" op ons sportpark voor het seizoen 2008-2009 Frans Ris, Joop Kenter, Pim van de Meent en Yvonne Steeman veel succes bij het uitoefenen van hun functie. Heeft u over de uitvoering van de werkzaamheden van hen vragen, suggesties, opmerkingen en/of aanmerkingen dan kunt u zich in ver binding stellen met ons bestuurslid Algemene Zaken, Bob Duis, telefoon 06-46160111, email bduis@euronet.nl Bestuur AFC, 19-8-2008, KG, secr. Op voorstel van het bestuur zal vanaf begin september eenmaal per 4 weken (uitzonderingen voorbehouden) een elektronische Nieuwsbrief verschijnen. In deze Nieuwsbrief zal de belangrijkste informatie over gebeurtenissen en feiten van AFC, haar teams en ander interessant nieuws worden opgenomen. Dit gaat inhouden dat het clubblad 'de Schakel' in een vierwekelijkse frequentie gaat verschijnen. Men kan zich nu al aanmelden voor de automatische ontvangst van de Nieuwsbrief. Klik op de banner linksboven op de homepage van onze website en vul vervolgens je e-mailadres in, klik op het rondje 'Aanmelden' en klik tenslotte op verzenden. 20 augustus 2008 87e jaargang nr. 1 Direct hierna ontvangt men een e-mail met een link waarmee je de aanmelding activeert. Vanaf dat moment ontvangt men de AFC Nieuwsbrief. Aarzel niet, meld je nu aan. Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 22 juli jl. op de leeftijd van 89 jaar van de heer Piet van Ruyven lid van onze vereniging, AFC-Ridder, Lid van de Zilveren Ploeg en in 1978 onderscheiden met de AFC Nobelprijs. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter KeesGehring - secretaris Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 4 au gustus jl. op de leeftijd van 64 jaar van de heer Frans Meilink ondersteunend lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris ambassadeurs en speelde in een aparte competitie met zeer oude Op 22 juli jl. overleed op de leeftijd van 89 jaar onze AFC-Ridder Piet van Ruyven. Opnieuw moet onze Amsterdamsche Football Club afscheid nemen van een AFC-Ridder, die in 1943 lid werd en dus 65 jaar aangesloten behoorde bij onze vereniging. Piet speelde na zijn lid worden in diverse recreatieteams en was sa men met echtgenote Lieneke al snel een lid, dat veel op AFC aanwe zig was en naast het voetballen ook aanwezig was bij evenementen, die in die jaren werden georganiseerd. Van het begin van de zestiger jaren tot het begin van de zeventigerjaren was hij lid van de Elftal commissie B, welke commissie toen verantwoordelijk was voor de Zondagelftallen 4 t/m 7. Medecommissieleden uit die jaren waren de helaas te vroeg overleden Rob Melsert en huidig AFC-Ridder Ton Nooy, die tot de dood van Piet tot een van zijn beste vrienden be hoorde.. Na het terugtreden als lid van de bovengenoemde commissie werd Piet lid van de Veteranen-commissie. Hij was speler van het elftal, maar was ook de organisator. In die jaren was het spelen in ons Veteranenelftal wat minder populair en moest Piet veel werk verrich ten om iedere week weer een elftal op het veld te krijgen. Zoals ook in deze tijd was ons Veteranenelftal in die jaren een elftal met AFC-

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 16