De organisatie op ons Sportpark Goed Genoeg 20 augustus 2008 87e jaargang nr. 1 Alphons Peters deelt mee dat hij het niet nodig vindt dat in de lsle Schakel van het nieuwe seizoen de namen van de geroyeerde spelers staan vermeld. Dit gaat volgens hem een eigen leven leiden. Meindert Huisman heeft de volgende opmerkingen: hij verzoekt het bestuur follow up te geven aan de gestelde vragen in de vorige en deze A V; hij vindt de communicatie over het uitstel van de AV aan de magere kant; hij verzoekt het bestuur iets te doen aan de overgang van junioren naar senioren. Nicky Hekster vraagt aandacht voor de instandhouding van de club historie bij digitalisering. Hans Elias merkt op dat Rik de Boer op zich heeft genomen om de clubhistorie van af 1895 digitaal op te slaan. Een hele klus en het bestuur wenst Rik hiermee veel succes. Hans Geusebroek stelt voor vrouwelijke commissieleden uit te nodi gen voor het Jaardiner. Machiel van der Woude merkt op dat zij op het Damesjaardiner als gast van het bestuur worden uitgenodigd. Dennis de Wit komt terug op de opmerkingen van Meindert Huisman. Hij vraagt om een reactie van het bestuur. Machiel van der Woude zegt toe dat het bestuur follow up zal geven aan de opmerkingen gemaakt in de A V. Hans Elias merkt op dat hij schriftelijke vragen heeft gesteld m.b.t. de afgelastingenlijn en het gebruik van het verkeerde logo. Ad Westerhof deelt mee dat als gevolg van de uitbreiding van het aantal kunstgrasvelden de afgelastingenlijn geen functie meer heeft. Machiel van der Woude zegt toe dat erop zal worden toegezien dat het juiste logo gebruikt wordt. Jan van Dijk neemt het woord en bedankt de voorzitter voor de goede vergadering. Hij geeft aan dat er zo veel is veranderd dat hij in deze tijd zelf geen voorzitter meer zou willen zijn. Tevens bedankt hij het bestuur voor haar inzet m.b.t. het tegenhouden van de Topklasse. Ten slotte complimenteert Jan van Dijk de diverse bestuursleden voor hun inzet. Machiel van der Woude merkt op dat deze vergadering op een onge bruikelijk tijdstip heeft plaatsgevonden. Overigens zijn hier wel veel positieve reacties over ontvangen. Het bestuur zal hier naar kijken en de datum van de volgende A V in ieder geval in een eerder stadium bekend maken. 29. Sluiting door de voorzitter Het seizoen 2007-2008 is nu echt voorbij. De voorzitter bedankt een ieder voor zijn aanwezigheid en de positieve inbreng in de discussie. Wij kunnen naar huis in de wetenschap dat AFC bloeit en dat het door de inzet van velen het komende seizoen weer goed toeven zal zijn op of rondom onze velden. De voorzitter sluit de vergadering om 23.00 uur. Ruud Mantel2e secretaris Van de Penningmeester. Begin juli heeft u een acceptgiro ontvangen voor de contributie of donatie. Nieuwe leden hebben helaas later een acceptgiro ontvangen en heb ben ook iets langer de gelegenheid te betalen. Op dit moment hebben al meer dan 700 leden en donateurs aan hun verplichting voldaan. Voor spelende leden geldt, dat zij voor 1 september aan hun verplich ting moeten voldoen, want heeft u, als spelend lid, niet betaald, ont vangt u geen spelerspas enkunt u niet voetballen! Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! Anders wordt het een zoekplaatje voor de 2e penningmeester. De contributies luiden als volgt: Vollid 325 60+ 190 Jong Senior 280,= Jeugd 255,= Na 1 oktober wordt er een toeslag geheven van 50,= Deze bedragen zijn exclusief entreegeld en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Bij de aanvang van het seizoen 2008-2009 leek het het bestuur een goede zaak de taakverdeling en verantwoordelijkheden van de "pro fessionals" op ons sportpark nog eens duidelijk aan te geven. 1. Het Clubhuis Reeds in april van dit jaar werd overeenstemming bereikt met Frans Ris over verlenging van zijn pachtovereenkomst van ons clubhuis voor het seizoen 2008-2009. Frans Ris en zijn rechterhand Joop Kenter, gesteund door vele anderen, zorgen er voor dat ons clubhuis van 15 augustus tot de winterstop en van begin januari tot 31 mei 7 dagen per week geopend is! 2. Het Sportpark Voor een goede gang van zaken op ons sportpark is met ingang van het seizoen 1998-1999 Pim van de Meent aangesteld als sportpark manager; dit jaar al weer 10 seizoenen geleden. Ook de overeenkomst met Pim werd voor het seizoen 2008-2009 reeds in een vroeg stadium verlengd. Het takenpakket van de sportparkmanager bestaat uit het volgende: Verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken m.b.t. het beheer van de opstallen op sportpark Goed Genoeg. Verantwoordelijk voor de handhaving van de indeling van het trai ningsschema van de gehele club. Verantwoordelijk voor de wedstrijdindeling van het thuisprogram ma van de wedstrijden op Goed Genoeg op zaterdag en zondag. Contactpersoon parkpersoneel Stadsdeelraad. Contactpersoon consul voor keuring velden voor wedstrijden en trainingen. Contactpersoon voor "groundsmen" Stichting Goed Genoeg. Toezicht op onderhoud velden en sportpark en het wedstrijdklaar maken van de velden voor de wedstrijden in het weekeinde (getrok ken lijnen, etc.) Coördinator controleur Melkert-banen. Ontvangst/distributie/beheer wedstrijd- en trainingskleding. Beheer en onderhoud materialen en opstallen, w.o. dagelijkse schoonmaak kleedkamers. 3. De Administratie Op het kantoor op sportpark "Goed Genoeg" wordt de ledenadmini stratie en het wedstrijdsecretariaat al enkele jaren verzorgd door Yvonne Steeman. De werkzaamheden bestaan uit de volgende on derdelen: De voorbereidingen voor de Schakel: - de uitslagen van de afgelopen twee/drie weken verzamelen - wedstrijdschema's maken voor de Schakel voor de komende twee/drie weken en kopieën van deze wedstrijdschema's communice ren met de diverse commissies. Wedstrijdformulieren verzamelen en compleet maken van alle AFC- teams, die in de competitie uitkomen, boekingen noteren van onze spelers en verzenden naar de KNVB Zeist en/of Amsterdam. 7

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 15