rz baar. Hij wordt bedankt voor zijn werkzaamheden. Brian Speelman wordt aan de commissie toegevoegd. 12. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs De zitting hebbende leden Henk Bijlsma (voorzitter), Johan Dol, Rinus van Leijenhorst en Frank Keijzer worden herkozen. De voorzit ter bedankt hen, en in het bijzonder Henk Bijlsma, voor de vele werk zaamheden. Rinus van Leijenhorst neemt de functie van voorzitter over van Henk Bijlsma. 13. Verkiezing Elftalcommissie B Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Rogier de Boer en Lars Boering. Zij worden allen herkozen. De voorzitter be dankt hen voor hun inzet. 14. Verkiezing Elftalcomissie C De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter) en Sebo Wol- dringh worden onder dankzegging herkozen. Reeds vele jaren ver richten zij uitstekend werk. Benno Honsdrecht is niet herkiesbaar en wordt bedankt voor zijn werkzaamheden. Jack Huiman wordt aan de commissie toegevoegd. 15. Verkiezing Jeugdcommissie De jeugdcommissie verdient wederom een enorme pluim voor wat zij onder voorzitterschap van Rinus van Leijenhorst allemaal verricht heeft. Zitting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Brian Speelman, Michael Tugendhaft, Peggy de Hond en Wiebe Westerhof. Rinus van Leijenhorst en Michael Tugendhaft zijn niet herkiesbaar en zij worden samen met Klaas Molenaar, die eerder uit de commissie stapte, onder applaus van de vergadering, bedankt voor hun werk zaamheden. Brian Speelman, Peggy de Hond en Wiebe Westerhof worden herkozen. Peggy de Hond krijgt een fles wijn overhandigd van de voorzitter voor het vele werk dat zij heeft verricht voor de Champions League en de World Cup. Ook Wiebe Westerhof en Brian Speelman worden bedankt. Brian Speelman wordt voorzitter en René Toonen en Floor Wellens worden aan de commissie toegevoegd. 16. Verkiezing Veteranencommissie Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Zij worden onder dankzegging herkozen. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken Zitting hebben Wim Crouwel (voorzitter), Reinier van Dantzig en Lex Swaan. Reinier van Dantzig is niet herkiesbaar. Wim Crouwel en Lex Swaan worden herkozen. De voorzitter prijst de commissie om haar deskundigheid. Frank Tilmans wordt aan de commissie toegevoegd. 18. Verkiezing Strafcommissie Zitting hebben Mr. Ernst Seunke (voorzitter), Mr. Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Mr. Quintus Abeln. Allen worden onder dankzegging herkozen. 19. Verkiezing Commissie van Beroep Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Michael Tugendhaft, Pa trick Reddering en Johan Dol. Michael Tugendhaft is niet herkies baar. Roy van Dijk, Patrick Reddering en Johan Dol worden onder dankzegging herkozen. Wiebe Westerhof wordt aan de commissie toegevoegd. 20. Verkiezing Kascommissie Zitting hebben Hans Honsdrecht (2008), Peter van den Dungen jr. (2009) en Jos Lonnee. Hans Honsdrecht is niet verkiesbaar. Hij wordt bedankt voor zijn werkzaamheden. Peter van den Dungen jr. en Jos 20 augustus 2008 87e jaargang nr. 1 Lonnee worden onder dankzegging herkozen. Frank Keijzer wordt als lid, en Maarten Blokland en Hans Honsdrecht worden als plaatsver vangende leden aan de commissie toegevoegd. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Steve Bierman, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Johan de Bie, Dennis Bijlsma, Brian Speelman, Peggy de Hond en Michael Tugendhaft. Michael Tugendhaft is niet herkiesbaar. Hij wordt bedankt voor zijn werk zaamheden. De anderen worden onder dankzegging herkozen. Patrick Reddering wordt aan de commissie toegevoegd. 22. Verkieziezing Commissie Pers en Publiciteit Zitting hebben Jan van Galen (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe en André Wijnand. De commissie heeft weer zeer veel werk verzet, o.a. voor de Schakel, de web site, AFC Thuis en niet te vergeten de prach tige persmap. Wim Ringe stelt zich niet beschikbaar en wordt onder applaus van de vergadering bedankt voor zijn inzet gedurende vele jaren. Jan van Galen, Hans Elias en André Wijnand worden onder dankzegging herkozen. Chris Schroder wordt aan de commissie toe gevoegd. 23. Verkiezing Archiefcommisie Zitting hebben Pim Adriaansz (voorzitter), Rick de Boer en Hans de Wijs. Zij worden onder dankzegging herkozen. 24. Verkiezing Commissie Commerciële Zaken Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Meindert Huisman en Dennis de Wit. Hans Brouwer ondersteunt de commissie. Zij worden allen onder dankzegging herkozen. De commissie krijgt een groot applaus voor de behaalde resultaten. 25. Verkiezing Commissie Sociale Zaken Zitting hebben onze Ere-leden Johan de Bie, Jan van Dijk en Ger van Caspel. Zij worden allen herkozen. De voorzitter bedankt hen voor hun werkzaamheden. 26. Verkiezing Scheidsrechtercommissie Zitting in deze belangrijke commissie (zonder scheidsrechters gaat het niet) hebben Eric Bos, Peter Brans, Frans Jüch en Leo de Nobel. Zij worden allen onder dankzegging herkozen. 27. Verkiezing Commissie Materiaal Zitting hebben Dennis de Wit, Fred ten Nijenhuis en Michael Tu gendhaft. Dennis de Wit en Fred ten Nijenhuis worden onder dank zegging herkozen. Michael Tugendhaft is niet verkiesbaar en wordt bedankt voor zijn werkzaamheden. Henk Bijlsma wordt aan de com missie toegevoegd en tot voorzitter benoemd. 28. Rondvraag Dennis de Wit deelt mee het op prijs te stellen indien te benoemen commissarissen voortaan worden afgestemd met de betreffende com missie 's. Het bestuur zegt dit toe. Johan de Bie deelt mee dat het hem irriteert dat allerlei personen blijkbaar over een parkeersleutel beschikken. Het bestuur zal hier naar kijken. Max Flam vraagt naar de status van de Topklasse. Machiel van der Woude deelt mee dat de Topklasse voorlopig is uitgesteld en dat de KNVB een nieuwe studie hiernaar zal verrichten. Op dit moment valt hier niet veel over te melden.

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 12