Agenda voor de Algemene Vergadering 23 juli 2008 86e jaargang nr. 15 Agenda voor de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, te houden op donderdag 7 augustus 2008 in het clubhuis op sportpark Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amster dam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op donderdag 7 augustus 2008, aanvang 20.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 28 juni 2007. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2007-2008 86te jaargang, van 22 augustus 2007 4. Bestuursmededelingen. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2007-2008. Dit verslag is vanaf pagina 5 in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2007-2008. Dit jaarverslag ligt vanaf 4 augustus 2008 voor belangstellende club genoten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail bij de le penningmeester Nick van Ommeren (nick@doitrealestate.nl) door leden van AFC opgevraagd worden. 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Nick van Ommeren (penning meester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ruud Mantel {T secretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Ronald Koster (commissaris senio renvoetbal), Rinus van Leijenhorst (voorzitter jeugdcommissie), Henk Bijlsma (commissaris TOPamateurs) en Bob Duis (commissaris eve nementen). Rinus van Leijenhorst is als voorzitter van de jeugdcommissie niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Brian Speelman en zal de nadere taakverdeling voor het seizoen 2008-2009 ter vergadering bekendmaken. 9. Contributies seizoen 2008-2009 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2008-2009 te indexeren en derhalve als volgt vast te stellen: seizoen 2007-2008 2008-2009 Senioren 320,= 325,= Senioren 18 - 23 jaar 275,= 280,= Senioren boven 60 jaar 190,= 190,= Jeugdleden 250,= 255,= Donateurs wordt verzocht minimaal 100,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september van verschuldigde contributie en entreegeld. 10. Vaststelling begroting seizoen 2008-2009. 11. Verkiezing Technische Commissie. Zitting hebben Henk Bijlsma, Ronald Koster en Rinus van Leijen horst. Henk Bijlsma is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Brian Speelman. 12. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Henk Bijlsma (voorzitter), Johan Dol, Rinus van Leijenhorst en Frank Keijzer. Allen zijn herkiesbaar. Rinus van Leij enhorst neemt de functie van voorzitter over van Henk Bijlsma. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Rogier de Boer en Lars Boering. Allen zijn herkiesbaar. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht. Benno Honsdrecht is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Jack Huiman. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Michael Tugend- haft, Peggy de Hond, Wiebe Westerhof en Brian Speelman. Rinus van Leijenhorst en Michael Tugendhaft zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor als nieuwe voorzitter te benoemen Brian Speelman en Benno Honsdrecht, René Toonen, Floor Wellens en Anjo Vorstenbosch toe te voegen als lid. 16. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan. Reinier van Dantzig is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Frank Tilmans. 18. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk, Michael Tugendhaft, Patrick Reddering en Johan Dol. Michael Tugendhaft is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Wiebe Westerhof. 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Hans Honsdrecht (2008), Peter van den Dungen Jr. (2009) en Jos Lonnee. Hans Honsdrecht is niet herkiesbaar. Ter ver gadering zal een nieuw lid en 2 plaatsvervangende leden gekozen moeten worden. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Steve Bierman, Ri nus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Johan de Bie, Dennis Bijlsma en Brian Speelman. Allen zijn herkiesbaar. 22. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben Jan van Galen (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe en André Wijnand. Wim Ringe is niet herkiesbaar. 23. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs. Allen zijn herkiesbaar. 24. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Meindert Huisman en Dennis de Wit. Allen zijn herkiesbaar. 25. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Johan de Bie, Ger van Caspel en Jan van Dijk. Allen zijn herkiesbaar. 26. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Eric Bos, Peter Brans en Frans Jüch. 27. Verkiezing Commissie van Materiaal Zitting hebben Dennis de Wit en Fred ten Nijenhuis. Het bestuur stelt voor deze commissie uit te breiden en als nieuwe voorzitter te be noemen Henk Bijlsma. 28. Rondvraag. 29. Sluiting door de voorzitter. Tegenkandidaten. Volgens artikel 11 par. 3b van het Huishoudelijk Reglement moeten kandidaten worden gesteld door een door tenmin ste 15 seniorleden getekende voordracht. Deze voordracht dient uiter lijk 1 augustus 2008 in het bezit te zijn van het secretariaat, postbus 302,1180 AH Amstelveen. Machiel van der Woude, voorzitter. Kees Gehring, secretaris.

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 4