23 juli 2008 86e jaargang nr. 15
Dl 2e divisie
Dylan Ahinfül
Moh. A. Altaiy
Chima Bosman
Tim Correia
Tommy Dekkers
Patrick Engelmoer
Maksim van Ingen
Maurits Knoop
Maarten de Lange
Jeroen Olthof
Delano Patrick
Boris Polderman
Maarten Verhaar
Otto van Wassenaer
Sem Witteveen
D4 2e klasse
Hoedefa Azaabal
Tom van den Berg
Dillon Bijlsma
Senna Bottse
Lucas Brouwer
Harley Colle
Igor Jozefzoon
Baris Mehmetoglu
Rumi Muoz
Harry Nye
Hanne Rijkschroeff
Nanne Tempels
Derek Uleman
Tyron Vrede
D7 3e klasse
Harry Boschen
Frank Cohen
Joel van Dijk
Tim Goudswaard
Stijn de Haan
Camiel Hekster
Lucca Hommes
Aart Reijn
Ruben Roedema
Abel Sanders
Joop Stolle
Djalil Tahiri
Anthony Thieme
Pieter Vriens
D10 3e klasse
Quinten Bertram
Joram Cohen
Tim van Daalen
John Gutierrez
Danny Gyasi
Yossi Gyrath
Olivier den Hartog
Quinten Hoogdalem
Nevin Keizer
Marnix Keizer
Kevin Pouw
Folkert Victoor
Philip Victoor
Sam Verkerke
D2 hoofdklasse
Mathieu vd Assem
Branco Bolsius
Steven Bunnink
Emre Dalkiran
Mitchel Gobel
Matthijs Jesse
Quincy Kluivert
Youssri Krap
Sander Nieuwenhuijs
Yarden Ockhuijsen
Nigel Olvira
Rik Ravelli
Michael Sonneborn
David Stegenga
Bas de Vos
D5 2e klasse
Noah Agard
Bas Bijlholt
Yannick Creveuil
Sam Jesse
Rivano Kwasi
Victor Lam
Thomas Lantman
Mechio Linger
Canni Oguz
Jonathan Oved
Isaiah Ramsahai
Juninho Sandvliet
Arnon Spanjaard
Mark Gosewehr
D8 3e klasse
Philip Ackermans
Roel van de Burght
Erwin Duintjer
Jamie Hijmans
Spike van het Hooft
Wino Kolthek
Jair Lenssen
Oad Levy
Nicolas Quarles van UfFord
Milo Rodenburg
Floris Sombeek-Eigenbord
Cas Teeuwen
Marc WiefFering
Liam Yianni
Dll 3e klasse
Mark Appel
Russel Abma
Levi Blouw-Espinosa
Marius Ceulen
Rowdy Frie
Isidoor Maljers
Storm Quay
Justin Reingoud
Robin Schatens
Stafke Spijkers
Paul Stuijt
Noah Stolte
Jamil Tholen
Jelle Top
Hidde vd Brekel
D13 speelt in de 5e klasse en D14 speelt in de 2e klasse
Deze teams worden bij aanvang definitief bepaald,
de spelers van deze selecties staan hieronder op alfabet.
Haji Tijani Adoma
Youssri Ait Ouarg
Lawrence Allick
Anis Baouzzoui
Noah Benninga
Milo van den Bos
Samuel Brobbey
Daine de Greef
Floris Hofstra
Roman Jelier
Jessy de Jong
David de Jong
Cil Kurzat
Abdel Elouazzane
El hoofdklasse
Ayrton Dol
Bob van Uden
Body Buit
Dylan Weijtboer
Giuliano With
Jasper Deur
Laurens de Jonge
Luc Beaujean
Pierre de Wit
Jelle de Lange
Dario Lovecchio
Daniel Miedema
Lewis Monsma
Philip Plaisier
Thijs Prins
Joet Scholten
Richey Speelman
Tjard Steenvoorden
Oliver Straub
Niels Urka
David Vorst
Justin de Vos
E2 le klasse
Aaron Middendorf
Frank Burger
Jaap Vriens
Jim van Oosten
Noah Beukenboom
Ralph Rekkers
Rashaen de Windt
Sam van Barneveld
Tobias Nahuys
D3 le klasse
Sem Bergkamp
Brian Biallosterski
Daan Brandse
Sammie van der Broek
Hidde Floberg
Sam van Hees
Steye Kaersenhout
Ilker Koe
Armano Leilis
Darko Nieuwenhuijs
Thomas Pluim
Tom Waller
Krystan Zwaga
Justin Zwitser
D6 3e klasse
Willem Clumpkens
Benjamin Ermia
Just Grapperhaus
Tom van Ierland
Rikke Jelier
Daan Kottmann
Roy Lansdorf
Frederik Lodeizen
Renzo Macnack
Jorre Meesters
Zino Meijer
Bowie den Ouden
Daniel Oved
Danny Staats
Ruben Vink
D9 3e klasse
Yossi Bahary
Jasper Baijings
Jip Belt
Alexander Blomjous
Matthijs de Gooijer
Thomas Hall
Mick van Hellenberg Hubar
Dan Huijser
Max Koetsier
Noam Lapid
Erik Penris
Rafi Rubens
Ricardo Trindade
Marten Visser
D12 3e klasse
Eric Altman Castro
Gabriel Baijings
Max Cunningham
Rick Egbers
Steven Kleinveld
Raffï Lion
Dion van Lange
Brian Loman
Lorenzo Mancinelli
Saela Pardovitch
Tamir Themans
Mart Wagenaar
Max Massaut
Quinten van den Berg
E3 2e klasse
Daniel Allick
Berend Ramuz
Gideon Davidson
Jente Kort
Ravi Chin
Samuel Nieuwenhuizen
Tom Zwaan
Yannick Boer
Thymen Versleijten
E4 2e klasse
Alae Eabdenbitsen
Bonno Meijer
Jop Cohen
Lucas Russell
Miguel Agard
Rohie Barzily
Victor Brouwer
Wilan Westerhof
E7 3e klasse
Beer Oldenhof
Berend Edelenbos
Daan Verweij
Gilles de Wit
Joska Spijkerman
Max Warrens
Maximus Darley
Stuart Roeg
Tijn v.d. Kolk
E10 4e klasse
Cesar Bisterbosch
Daan Sanders
Jeffrey Zschottche
Joey Welvaadt
Laurens Blomjous
Mauk Muller
Pavlik Drossokossev
Robin Webbers
E13 5e klasse
Felix Massaut
Gijs Siemer
Jack Smit
Jasper Luykx
JeanLuuk v.d. Linden
Jelle v.d.Brink
Noah Hunsel
Thijs Mulder
Wessel Goslings
F1 le klasse
Abel Ribbink
Brian Roeg
Cas Gratema
Dani Bijlsma
Derk Schendstok
Felix Cunningham
Gene Kluivert
Michael Mol
Zeb Swijghuisen
F4 3e klasse
Bram Sellmeijer
Branco Steltman
Douwe Boonstoppel
Floris Evers
Jadian Zwennicker
Jonas Onwuteaka
Ralph Groenteman
Sam Honsdrecht
Santo Bakker
F7 4e klasse
Derk Oostveen
Fabio de Vos
Jonah Wijtman
Levi Graziani
Maxim Heijmering
Noah Dieke
Noah Erselina
Oleg Vettorato
Sep Lopez Cardozo
F10 5e klasse
Gaius Bessem
Bram Stibbe
Bram van Liebergen
David Rienks
Gwan Yu Tjiook
Marcos Meijer
Raphael Hogers
Thomas de Gooijer
Tiemen v. Hees
E5 2e klasse
Donny Huysen
Jasper de Bie
Kevin Vos
Meine Tempels
Moos Kreuger
Ole Clumpkens
Sem Kotek
Yannick Pel
E8 3e klasse
Ben Tarlavski
Gene Muijderman
Job Key
Joost Vinke
Max Kortman
Ralph Bierman
Saul Shah
Storm Brouwer
Yves Saddal
Ell 4e klasse
Abel Friedberg
Bohdi Engels
David v.d. Berg
Luke Walker
Nino Vrijhoef
Sammy Botter
Santiago O. Chaves
Tom Vertregt
Delinio Goudmijn
E14 5e klasse
Bjarne Zaal
Bruin Verkerke
Cem Biberoglu
Gui Kroon
Keane Wagijo
Noah Surig
Raf Bergkamp
Stijn Zwaard
F2 le klasse
Bron Hollander
Demba Camara
Deonell Jamie
Joris Prins
Semin Oguz
Sven Boeken
Tobias Hulshoff
Wouter Verkade
F5 3e klasse
Beer Astro
Jack Dahan
Jonas Ouwehand
Marius den Hengst
Maurits de Vries
Mozes van Gelder
Noa Bussman
Quirijn v.d. Baan
Sezer Akpinar
Wout Kooijman
F8 4e klasse
Jonathan Jacobus
Giordi Peperkamp
Joris Reijn
Justus Darley
Nizar el Abassi
Philip Tempelman
Raffï Davidson
Stijn Blaauwgeers
Thijs Blokker
E6 3e klasse
Daan de Bakker
Diederik Nassenstein
Eran Lapid
Jack Nye
Jesse Habets
Jim Dukker
Lyor Gyrath
Sal Mantel
Tommy Imans
Zion Bouwman
E9 4e klasse
Dillon Screene
Harry Wijnschenk
Jasper Westra
Joey van der Hart
Justus Hillen
Mees Zwagerman
Sam Canes
Tobias Ravelli
El2 5e klasse
Sidney Edelenbos
Noah de Jongh
Nimrod v.d.Klaauw
Noah Lens
Tim Oudendijk
Ezra Pardovitch
Zeb Scholten
Cesar Stolte
Julian Deenstra
Ole van Bokhorst
F3 2e klasse
Ben Mantel
Derk Smit
Dionisio Gambier
Domenique van Mal
Rowdy Lilipaly
Ruben Kluivert
Sven Burger
Ties Dankaart
F6 3e klasse
Adriaan Smalbraak
Boris Braun
Coen Kang
Jerome Tilburg
Lester Lauwrier
Louis Kuipers
Max Veenendaal
Noah Holscher
Philip Santcroos
F9 5e klasse
Gijs Hillen
Job v. Gogh
Maurits Jansen
Raph Dahan
Roemer Diekman
Souhail Talbyne
Tinne Meesters
Tycho Zonneveld
Xavier v. Boelenhoven
Toby Deenstra wordt ingedeeld
na eerste trainingen op woensdag overige F-junioren
Daan Top nog indelen
32