23 juli 2008 86e jaargang nr. 15 Dl 2e divisie Dylan Ahinfül Moh. A. Altaiy Chima Bosman Tim Correia Tommy Dekkers Patrick Engelmoer Maksim van Ingen Maurits Knoop Maarten de Lange Jeroen Olthof Delano Patrick Boris Polderman Maarten Verhaar Otto van Wassenaer Sem Witteveen D4 2e klasse Hoedefa Azaabal Tom van den Berg Dillon Bijlsma Senna Bottse Lucas Brouwer Harley Colle Igor Jozefzoon Baris Mehmetoglu Rumi Muoz Harry Nye Hanne Rijkschroeff Nanne Tempels Derek Uleman Tyron Vrede D7 3e klasse Harry Boschen Frank Cohen Joel van Dijk Tim Goudswaard Stijn de Haan Camiel Hekster Lucca Hommes Aart Reijn Ruben Roedema Abel Sanders Joop Stolle Djalil Tahiri Anthony Thieme Pieter Vriens D10 3e klasse Quinten Bertram Joram Cohen Tim van Daalen John Gutierrez Danny Gyasi Yossi Gyrath Olivier den Hartog Quinten Hoogdalem Nevin Keizer Marnix Keizer Kevin Pouw Folkert Victoor Philip Victoor Sam Verkerke D2 hoofdklasse Mathieu vd Assem Branco Bolsius Steven Bunnink Emre Dalkiran Mitchel Gobel Matthijs Jesse Quincy Kluivert Youssri Krap Sander Nieuwenhuijs Yarden Ockhuijsen Nigel Olvira Rik Ravelli Michael Sonneborn David Stegenga Bas de Vos D5 2e klasse Noah Agard Bas Bijlholt Yannick Creveuil Sam Jesse Rivano Kwasi Victor Lam Thomas Lantman Mechio Linger Canni Oguz Jonathan Oved Isaiah Ramsahai Juninho Sandvliet Arnon Spanjaard Mark Gosewehr D8 3e klasse Philip Ackermans Roel van de Burght Erwin Duintjer Jamie Hijmans Spike van het Hooft Wino Kolthek Jair Lenssen Oad Levy Nicolas Quarles van UfFord Milo Rodenburg Floris Sombeek-Eigenbord Cas Teeuwen Marc WiefFering Liam Yianni Dll 3e klasse Mark Appel Russel Abma Levi Blouw-Espinosa Marius Ceulen Rowdy Frie Isidoor Maljers Storm Quay Justin Reingoud Robin Schatens Stafke Spijkers Paul Stuijt Noah Stolte Jamil Tholen Jelle Top Hidde vd Brekel D13 speelt in de 5e klasse en D14 speelt in de 2e klasse Deze teams worden bij aanvang definitief bepaald, de spelers van deze selecties staan hieronder op alfabet. Haji Tijani Adoma Youssri Ait Ouarg Lawrence Allick Anis Baouzzoui Noah Benninga Milo van den Bos Samuel Brobbey Daine de Greef Floris Hofstra Roman Jelier Jessy de Jong David de Jong Cil Kurzat Abdel Elouazzane El hoofdklasse Ayrton Dol Bob van Uden Body Buit Dylan Weijtboer Giuliano With Jasper Deur Laurens de Jonge Luc Beaujean Pierre de Wit Jelle de Lange Dario Lovecchio Daniel Miedema Lewis Monsma Philip Plaisier Thijs Prins Joet Scholten Richey Speelman Tjard Steenvoorden Oliver Straub Niels Urka David Vorst Justin de Vos E2 le klasse Aaron Middendorf Frank Burger Jaap Vriens Jim van Oosten Noah Beukenboom Ralph Rekkers Rashaen de Windt Sam van Barneveld Tobias Nahuys D3 le klasse Sem Bergkamp Brian Biallosterski Daan Brandse Sammie van der Broek Hidde Floberg Sam van Hees Steye Kaersenhout Ilker Koe Armano Leilis Darko Nieuwenhuijs Thomas Pluim Tom Waller Krystan Zwaga Justin Zwitser D6 3e klasse Willem Clumpkens Benjamin Ermia Just Grapperhaus Tom van Ierland Rikke Jelier Daan Kottmann Roy Lansdorf Frederik Lodeizen Renzo Macnack Jorre Meesters Zino Meijer Bowie den Ouden Daniel Oved Danny Staats Ruben Vink D9 3e klasse Yossi Bahary Jasper Baijings Jip Belt Alexander Blomjous Matthijs de Gooijer Thomas Hall Mick van Hellenberg Hubar Dan Huijser Max Koetsier Noam Lapid Erik Penris Rafi Rubens Ricardo Trindade Marten Visser D12 3e klasse Eric Altman Castro Gabriel Baijings Max Cunningham Rick Egbers Steven Kleinveld Raffï Lion Dion van Lange Brian Loman Lorenzo Mancinelli Saela Pardovitch Tamir Themans Mart Wagenaar Max Massaut Quinten van den Berg E3 2e klasse Daniel Allick Berend Ramuz Gideon Davidson Jente Kort Ravi Chin Samuel Nieuwenhuizen Tom Zwaan Yannick Boer Thymen Versleijten E4 2e klasse Alae Eabdenbitsen Bonno Meijer Jop Cohen Lucas Russell Miguel Agard Rohie Barzily Victor Brouwer Wilan Westerhof E7 3e klasse Beer Oldenhof Berend Edelenbos Daan Verweij Gilles de Wit Joska Spijkerman Max Warrens Maximus Darley Stuart Roeg Tijn v.d. Kolk E10 4e klasse Cesar Bisterbosch Daan Sanders Jeffrey Zschottche Joey Welvaadt Laurens Blomjous Mauk Muller Pavlik Drossokossev Robin Webbers E13 5e klasse Felix Massaut Gijs Siemer Jack Smit Jasper Luykx JeanLuuk v.d. Linden Jelle v.d.Brink Noah Hunsel Thijs Mulder Wessel Goslings F1 le klasse Abel Ribbink Brian Roeg Cas Gratema Dani Bijlsma Derk Schendstok Felix Cunningham Gene Kluivert Michael Mol Zeb Swijghuisen F4 3e klasse Bram Sellmeijer Branco Steltman Douwe Boonstoppel Floris Evers Jadian Zwennicker Jonas Onwuteaka Ralph Groenteman Sam Honsdrecht Santo Bakker F7 4e klasse Derk Oostveen Fabio de Vos Jonah Wijtman Levi Graziani Maxim Heijmering Noah Dieke Noah Erselina Oleg Vettorato Sep Lopez Cardozo F10 5e klasse Gaius Bessem Bram Stibbe Bram van Liebergen David Rienks Gwan Yu Tjiook Marcos Meijer Raphael Hogers Thomas de Gooijer Tiemen v. Hees E5 2e klasse Donny Huysen Jasper de Bie Kevin Vos Meine Tempels Moos Kreuger Ole Clumpkens Sem Kotek Yannick Pel E8 3e klasse Ben Tarlavski Gene Muijderman Job Key Joost Vinke Max Kortman Ralph Bierman Saul Shah Storm Brouwer Yves Saddal Ell 4e klasse Abel Friedberg Bohdi Engels David v.d. Berg Luke Walker Nino Vrijhoef Sammy Botter Santiago O. Chaves Tom Vertregt Delinio Goudmijn E14 5e klasse Bjarne Zaal Bruin Verkerke Cem Biberoglu Gui Kroon Keane Wagijo Noah Surig Raf Bergkamp Stijn Zwaard F2 le klasse Bron Hollander Demba Camara Deonell Jamie Joris Prins Semin Oguz Sven Boeken Tobias Hulshoff Wouter Verkade F5 3e klasse Beer Astro Jack Dahan Jonas Ouwehand Marius den Hengst Maurits de Vries Mozes van Gelder Noa Bussman Quirijn v.d. Baan Sezer Akpinar Wout Kooijman F8 4e klasse Jonathan Jacobus Giordi Peperkamp Joris Reijn Justus Darley Nizar el Abassi Philip Tempelman Raffï Davidson Stijn Blaauwgeers Thijs Blokker E6 3e klasse Daan de Bakker Diederik Nassenstein Eran Lapid Jack Nye Jesse Habets Jim Dukker Lyor Gyrath Sal Mantel Tommy Imans Zion Bouwman E9 4e klasse Dillon Screene Harry Wijnschenk Jasper Westra Joey van der Hart Justus Hillen Mees Zwagerman Sam Canes Tobias Ravelli El2 5e klasse Sidney Edelenbos Noah de Jongh Nimrod v.d.Klaauw Noah Lens Tim Oudendijk Ezra Pardovitch Zeb Scholten Cesar Stolte Julian Deenstra Ole van Bokhorst F3 2e klasse Ben Mantel Derk Smit Dionisio Gambier Domenique van Mal Rowdy Lilipaly Ruben Kluivert Sven Burger Ties Dankaart F6 3e klasse Adriaan Smalbraak Boris Braun Coen Kang Jerome Tilburg Lester Lauwrier Louis Kuipers Max Veenendaal Noah Holscher Philip Santcroos F9 5e klasse Gijs Hillen Job v. Gogh Maurits Jansen Raph Dahan Roemer Diekman Souhail Talbyne Tinne Meesters Tycho Zonneveld Xavier v. Boelenhoven Toby Deenstra wordt ingedeeld na eerste trainingen op woensdag overige F-junioren Daan Top nog indelen 32

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 32