t AFC-golfers 3e op GC Sloten Zondag 1 23 juli 2008 86e jaargang nr. 15 Door regelmatig iets te eten voorkom je dat je opeens heel veel trek krijgt en gaat zitten snaaien. Tips om regelmatig te eten zijn: altijd ontbijten als je uit bed komt al is het pas laat. neem na elke 3 tot 4 uur iets te eten wat wel gezond is. Gezonde tussendoortjes zijn: biscuits als Liga of Sultana, ontbijt koek, eierkoek, krentenbol, rijstwafel, lange vingers, crackers(evt. belegd), muesli- of sportrepen, vruchtenyoghurt, kwark, alle soorten vers fruit of fruitshake, een soepje, gedroogd fruit als rozijnen en vijgen, rijstcrackers, zoute Japanse mix en vruchten vlaai. Het is vakantie, dus weinig beweging en veel suikers, dan sla je deze energie op in vet (love-handles rondom je buik) Veel suikers bevind zich in frisdranken en siropen te zoete "sporf'drankjes, alle soorten snoep en te veel enkelvoudige suiker in thee en koffie. Wil je toch even vetbekken, miniseer dit tot maximaal twee keer per week. Dit is beter dan elke dag een beetje. Vette happen zijn: crois sants, donut, broodje kroket, saucijzenbroodje, pizzapunt, hotdog, bapao broodje, gevulde koek, sprits, glacé- en cocuskoeken, snoep met chocola, alle soorten chips, frites met mayo of frikadel. Blender idee voor 2 personen: Doe een bakje aardbeien in een blender, voeg een scheut magere yoghurt en spa rood toe. Laat geheel 1 minuut draaien en schenk de mix in twee grote glazen. Gezondheid! Je zult zien dat op de eerste training na je vakantie de trainer verbaasd zal zijn en een basisplaats is gegarandeerd Voor A.F.C.ers bestaat vanaf 4 augustus weer het maandagavond inloopspreekuur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914 Vragen richten aan: wim.crouwelxs4all,nl Lex Swaan(arts) tel: 020-6731337 Fysiotherapeuten; Wim Crouwel/Frank Tilmans tel: 020-6440070 Verzorger A-selectie. Co GroszeNipper tel: 06 44352970 V.l.n.r Ap Perels, Peter v.d. Dungen jr., Guus Tennigloo, Charles Thomas, Evert Peters, Andrew Young, Hans Brouwer, Wim de Vries, Frans Jüch, Peter v.d. Dungen sr. Op zaterdag 21 juni 2008 organiseerde Peter van den Dungen sr. voor de tiende keer in successie het open golftoernooi voor leden van de GolfClub Sloten. Onder de vier deelnemende equipes ook een team van louter AFC'ers. Per hole werden in iedere flight tien punten verdeeld per individuele score. Het AFC-team in witte poloshirts met logo, o.a. gesponsord door AFC-bestuurslid Kees Gehring, werd derde in de eindklassering. Alle deelnemers konden terugzien op een fantastische geheel ver zorgde dag, mede mogelijk gemaakt door de enorme betrokkenheid en de geweldige service van de leiding van GC Sloten met Pieternel en Tom van Otterloo (beide fan van AFC). Training- en oefenprogramma AFC A-selectie Op 29 juli begint de A-selectie aan een intensief training- en oefen programma ter voorbereiding op het seizoen 2008-2009. Het programma omvat 12 trainingen, 4 oefenwedstrijden, 2 beker wedstrijden en 5 Sudtours Cup wedstrijden alvorens op zondag 7 september de eersre competitiewedstrijd gespeeld gaat worden, dinsdag 29/7 start training donderdag 31/7 training vrijdag 1/8 training zondag 3/8 training dinsdag 5/8 oefenwedstrijd DCG 1 uit donderdag 7/8 training zaterdag 9/8 Maastricht, oefenwedstrijd VV Eijsden zondag 10/8 Maastricht, oefenwedstrijd SV Meerssen dinsdag 12/8 oefenwedstrijd Sparta Nijkerk uit donderdag 14/8 training vrijdag 15/8 training zaterdag 16/8 Sudtours Cup, Blauw Wit, DWS en Beursbengels dinsdag 19/8 training donderdag 21/8 training vrijdag 22/8 training zaterdag 23/8 Sudtours Cup, finale poule of wedstrijd dinsdag 26/8 training woensdag 27/8 beker AFC - Young Boys vrijdag 29/8 training zaterdag 308 beker Chabab - AFC dinsdag 2/9 beker Ajax zat. - AFC zondag 7/9 le competitiewedstrijd tegen Turkiyemspor. Metropoolsport Cup wordt Sudtours Cup Op vrijdag 2 mei 2008 vond in het clubhuis van AFC de loting plaats van het toernooi om de Sudtours Cup (voorheen Metropool Sport Cup), welke op 16 en 23 augustus zal plaatsvinden. De organiserende Stichting Topamateurvoetbal Amsterdam is er weer in geslaagd om aan de vooravond van het seizoen 2008-2009 een sterk deelnemersveld bij elkaar te brengen. Nieuwkomers zijn de zaterdaghoofdklassers Spakenburg en Zwalu- wen'30/Henver (Hoorn), die tezamen met de overige 14 deelnemende verenigingen strijden om de Sudtours-reis naar de Costa Brava voor de gehele selectie. Maar er zijn ook andere mooie prijzen, o.a. be schikbaar gesteld door Festina, Central Point en Heineken. De lotingsavond werd met veel humor en kennis van zaken gepresen teerd door Ton Ojers en Mathijs Groenewoud, nog niet zo lang gele den samen actief bij RTV-Noord-Holland. De wedstrijden van de voorronde worden op de velden van FC Hil versum, FC Blauw Wit Amsterdam, Spakenburg en DCG gespeeld op zaterdag 16 augustus. Op zaterdag 23 augustus spelen de beste 8 teams de finale wedstrijden op de velden van AFC. Het verschil met vorige edities is dat alle 8 teams op de finaledag nog kans hebben op de schitterende vliegvakantie naar Spanje. De loting voor de finaleronde vindt plaats direct na afloop van de voorronde. De loting leverde evenwichtige poules op, die veel spannende wed strijden beloven, zoals FC Hilversum - DWV, Blauw Wit - DWS, Spakenburg - FC Omni world en Ajax - Turkiyemspor. Hieronder de resultaten van de loting: poule-indeling programma voorronde. Deelnemende verenigingen: AFC, Ajax (zat), Beursbengels, FC Blauw Wit Amsterdam, DCG, DWS, DWV, FC Hilversum, Huizen, Jos/Watergraafsmeer, FC Breu- kelen, FC Omniworld, Purmersteijn, Spakenburg, Turkiyemspor. 22

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 22