Zondag A
Zaterdag
Zondag B
13 februrari 2008 86e jaargang nr. 9
Thuiswedstrijden Zaterdag 1 maart 2008.
World Cup en Champions League
14:45 129867 AFC 1 - Aldus 1
14.45 129849 AFC 3 - Almere sv 2
14:30 101721 AFC 4 - GeuzenM'meer 2
17:00 101720 AFC 5 - GeuzenM'meer 3
14:45 129576 AFC 7 - Buitenveldert 3
17:00 101711 AFC 9 - Hoofddorp 2
14:30 130526 AFC Al
11:45 130040 AFC A2
12:15 2723 AFC Cl
12:15 129661 AFC Dl
12:15 129414 AFC D2
09:00 177868 AFC D3
10:30 173712 AFC D4
10:30 173500 AFC D5
09:00 173499 AFC D6 - DWS D4
09:00 173711 AFC D9 - Roda23 D9
09:00 167832 AFC El - RKAVIC El
09:00 182928 AFC E3 - RKDES E2
10:30 182927 AFC E5 - Roda 23 E6
10:30 182221 AFC E6 - Amstelland E3
10.30 182926 AFC E8 - RKDES E3
10:30 182584 AFC El 1 - Swift E6
10:30 193183 AFC F1 - Abcoude F1
10.30 203305 AFC F2 - Blauw Wit Amsterdam F1
12:15 193957 AFC F7 - Zeeburgia F6
12:15 193748 AFC F10-IVVF7
-GVVV Al
Vitesse 22 Al
Ajax Cl
Ajax D2
- Abcoude Dl
- Buitenboys Dl
Nieuw Sloten sv D3
- Ouderkerk D2
Blommensteijn, Th.
Hoekman, F.N.
Leo de Nobel
Ap Springer
Filemon, J.
Kluft, mr. M.
Haringsma, P.E.
Meijer, G.
Uitwedstrijden Zaterdag 1 maart 2008.
12:00 130093 Aalsmeer 2 - AFC 2
14:30 130065 Aalsmeer 4 - AFC 6
12:30 101719 Legmeervogels 2 - AFC 8
14:30 101678 Waterwijk 3 - AFC 10
14:30 129891 Tos Actief VE2 - AFC VEI
14:30 148706 DCG VE2 - AFC VE2
12:00 130024 Houten BI - AFC BI
14:30 103744 SVVSMC BI - AFC B2
14:00 129732 DWS C2 - AFC C2
09:15 173660 Amstelveen D3 - AFC D7
12:00 173275 Sporting Martinus D5 - AFC D8
11:00 173338 Roda 23 Dl 1 -AFCD10
09:30 173473 DCG D10 - AFC Dl 1
12:00 173367 Zwanenburg D3 - AFC D12
09:30 202391 DWV El - AFC E2
09:00 182549 OSV E5 - AFC E7
10:15 182503 Pancratius E9 - AFC E9
09:00 182038 Nieuw Sloten sv E4 - AFC E10
10:15 182321 Pancratius E16- AFC E12
10:30 181955 KDO E5 - AFC E13
09:00 193351 Nieuw Sloten sv F1 - AFC F3
10:15 193524 Sporting Martinus F3 - AFC F4
10:15 193496 Roda 23 F3 - AFC F5
09:00 193098 Zeeburgia F5 - AFC F6
09:00 193333 WV-HEDW F5 - AFC F8
10:30 192881 TOG F1 - AFC F9
Krijtenburg mw., G.H.
Leppers, N.
Metzier, E.
Bruin, A. de
Thuiswedstrijden Zondag 2 maart 2008.
14:30
14:45
14:45
11:45
14:45
11:45
11:45
11:45
09:00
09:00
09:00
921 AFC - FC Omni world (av)
58401 AFC 4 - VSV 2
141634 AFC 7 - Concordia sv 3
163705 AFC 11 - WV-HEDW 13
58362 AFC 12 - Voorland 3
59236 AFC A3 - Roda 23 Al
151657 AFC A5 - Alliance 22 A3
Hermus, M.J.C.
Ham, C. van
Erik Bos
Ap Springer
John Saeijs
Kuit, M.
154590 AFC B3
58830 AFC C4 -
59011 AFCC5 -
59009 AFC C8 -
- WA/Spartaan BI
Swift Cl
Blauw Wit Amsterdam C4
Waterwijk C9
Uitwedstrijden Zondag 2 maart 2008.
11:00 58594 Elinkwijk 2 - AFC 2
11:00 59147 DCG 2 - AFC 3
11:30 59287 Pancratius 7 - AFC 6
15:00 138481 Swift 9 - AFC 8
14:30 58374 Sporting Martinus 6 - AFC 10
14:30 155052 Roda 23 A3 - AFC A4
11:30 58274 Overbos B2 - AFC B5
12:00 59191 OSV Cl - AFC C3
09:00 58258 Overbos C6 - AFC C6
14:30 159888 AS 80 C7 - AFC Cl
Langenberg, R.
Bijvoet, A.
Wattingen, E.A. van
17-2 14.00 uur DWV Zon 1-AFC Zon 1 .scheidsrechter S. Heusschen
24-2 14.30 uur AFC Zon 1 - VUC 1scheidsrechter T.W. Stolk
2-3 14.30 uur AFC Zon 1-FC Omni world 1scheidsr.M. Hermus
17-2 Geen wedstrijd
24-2 Geen wedstrijd
2-3 11.00 uur Elinkwijk 2 - AFC Zon 2,scheidsrechter R. Langenberg
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961)
Benno Honsdrecht- commissaris (06-15015894)
Contctpersonen zondagteams:
AFC3: Trainer Hesdy Sanches (06-12268777) en leider Maarten
Blokland (06-18887550)
AFC4: Trainer Martin Verburg (06-52017206) en leider Cocky van
Duivenbode (06-10310096)
AFC5: Aanvoerder Patrick Reddering (06-47806481)
AFC6: Aanvoerders Arno van Esdonk (06-14162336) en Arjan Vis-
ker (06-26474163)
AFC7: Aanvoerder Seth van Straten (06-30888444)
AFC8: Aanvoerders Jeroen Gerritsen (06-13363528) en Olaf Morel
(06-26492870)
AFC10: Aanvoerder Jack Duis (06-53662520)
AFC11: Aanvoerder Ruben Salomon (06-24557248)
AFC12: Aanvoerder Leen Meijaard (06-55753030)
B-commissie:
Patrick Reddering - voorzitter (06-47806481): coördinatie AFC 3 t/m
AFC 5
Rogier de Boer - commissaris (06-10897702): coördinatie AFC 3 t/m
AFC 5
Lars Boering - commissaris (06-51147503): coördinatie AFC 6, AFC
7 en AFC 10
Max Flam - secretaris (06-25425231): coördinatie AFC 8, AFC 9,
AFC 11 en AFC 12
11