Mt Het nieuwe jaar werd op 1 januari jl. geopend met het spelen van de jaarlijkse Sixes, een happening die al gedurende een lange reeks van jaren op onze evenementenlijst staat. Op vrijdag 4 januari jl. werd onze Nieuwjaarsreceptie gehouden. Op deze avond sprak voorzitter Machiel van der Woude zijn Nieuw jaarstoespraak uit en konden wij evenals op 3 januari 2007 weer luisteren naar de muziek van the Caledonians met zang van Ans Plevier en onze eigen Kees Koedood. Voor deze toespraak verwijs ik u naar de website van onze club en naar elders in deze uitgave van ons clubblad De Schakel, waar deze is vermeld. Het was wederom een geslaagde bijeenkomst met veel aanwezigen. De selectie van ons eerste elftal verbleef, zoals ieder jaar, van zater dag 5 januari t/m woensdag 9 januari voor een trainingsstage op de Canarische Eilanden. Zoals ieder jaar was deze stage weer een succes en werd de basis gelegd voor een hopelijk succesvolle tweede seizoenshelft van ons vlaggenschip. Voor een uitvoerig reisverslag van Laurens Samson en een aantal foto's verwijs ik u naar onze website en deze Schakel. Op vrijdag 18 januari werd het herenjaardiner gehouden in het Ame- ricain Hotel aan het Leidseplein.in Amsterdam. Het bestuur heeft dit jaar voor een nieuwe locatie gekozen en heeft daarmede in de roos geschoten. Als nieuwe tafelpreses trad op Zilveren Ploeger Nicky Hekster, die de taak had om 168 genodigden te leiden. De organisatie van dit jaardiner nieuwe stijl was in handen van de bestuursleden Edwin Geluk en Ad Westerhof. Aan beiden dank namens de AFC voor hun activiteiten. Er waren geweldige speeches van voorzitter Machiel van der Wou de en aanvoerder Robert Gehring en tevens maakte vice-voorzitter Ad Westerhof bekend dat met ingang van het nieuwe seizoen Nike zal optreden als onze nieuwe kledingsponsor. Tijdens deze avond werd Edwin Geluk benoemd tot Erelid van onze AFC vanwege zijn grote verdiensten voor de club gedurende een lange reeks van jaren en daarbij noem ik speciaal 18 jaar 2e pen ningmeester en 12 jaar speler van het lc elftal. Ons dit jaar afgetreden bestuurslid Amel Vroege werd vanwege zijn verdiensten voor onze club benoemd tot Lid van Verdienste en dan vermeld ik 13 jaar bestuurslid. 23 januari 2008 86e jaargang nr. 8 De Mr.Henne Boskamp Nobelprijs werd toegekend aan Zilveren Ploeger Tim Timmerman vanwege zijn vele activiteiten verband houdende met de nieuwe reclameborden en uitbreiding van de AFC- Vriendelijke Bedrijven in zijn functie van secretaris van de Commis sie Commerciële Zaken. Ons erelid en secretaris Kees Gehring werd op deze avond door KNVB-afgevaardigde Rob Stenacker onderscheiden met de Gou den Bondsspeld van de KNVB vanwege zijn grote verdiensten in de afgelopen 25 jaar als lid van het Dagelijks Bestuur van onze AFC. Namens onze club onze welgemeende felicitaties aan het adres van Amel, Edwin, Kees en Tim. Voor een reportage van de op deze avond door Jan Otsen gemaakte foto's verwijs ik u naar de website van AFC. Een minpuntje mijner zijds is, dat ondanks het vriendelijk verzoek op de uitnodiging rokers geen rekening hielden met de wensen van niet rokers en al voor de maaltijd aan het roken waren. Ik wens het bestuur van AFC alle sterk te met het handhaven van het niet roken na de komende le juli. Op vrijdag 28 december werd weer de traditionele klaverjasavond op Goed Genoeg georganiseerd, over welke avond ik u in mijn vorige column uitvoerig informeerde. Een aantal van 30 koppels speelde om de eer. Als eerste eindigde het koppel Jan van Galen en Martin Bakker, op de 2e plaats eindigden Jan Otsen en Evert Peeters en de 3e plaats werd behaald door het koppel Frank Kramer en Bob v.d. Bergh. Volgens de door mij ontvangen informatie was de avond weer zeer geslaagd. Onze dank aan organisator Frank Reddering. Op 5 januari werd het Gelukkig Nieuwjaar Toernooi voor de senio ren gehouden. In het verleden altijd in de Emergohal, nu op onze eigen nieuwe kunstgrasvelden. Liefst 16 teams deden mee. Voor het verslag aangevuld met foto's verwijs ik u ook weer naar onze websi te. Namens de AFC onze dank aan de organisatie: Max Flam en Sebo Woldringh, ondersteund door Lars Boering, Patrick Reddering, Rogier de Boer, Jeroen Hilbrink en Benno Honsdrecht. Ook deze happening krijgt een vaste plaats op de evenementenkalender. Ons ondersteunend lid Herman Houtman verbleef rond de Kerstda gen in het ziekenhuis. Hij is al heel veel jaren een trouw supporter van de wedstrijden van ons eerste elftal en brengt in de week vooraf gaande van de thuiswedstrijden van ons vlaggenschip een dertigtal aanplakbiljetten rond. Hij is gelukkig weer thuis en mocht ik telefo nisch al weer contact met hem hebben. Namens de AFC zenden wij hem onze groeten, wensen wij hem beterschap, en een snelle terug keer op Goed Genoeg. 6

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 6