Bestuursmededelingen Ledenlijst Hollands Kienen Klaverjasavond AFC's "Bie"- zonderheden X 19 december 2007 86e jaargang nr. 7 Nieuwjaarsreceptie Vrijdag 4 januari 2008, ontvangst door het bestuur vanaf 18.00 uur. Speech AFC-voorzitter Machiel van der Woude rond 19.30 uur. Evenals vorig jaar een spetterend optreden van "the super Big Band The Caledonians" met zang van onze jeugdtrainer en "crooner" Kees Koedood, heerlijke hapjes van onze pachter Frans Ris, kortom een uitstekende manier om het nieuwe jaar met je vrienden en vriendinnen van AFC in te luiden. Flet bestuur hoopt op een grote opkomst! Damesjaardiner Lieve dames, Ook dit jaar wordt de verjaardag (de 113e!) van AFC door de dames gevierd in het Amsterdamse Hilton Hotel. Ben je familie, sponsor, donateur of op andere wijze gelieerd aan AFC en wil je graag een uitnodiging om dit festijn mee te vieren, mail dan naar: gehring@planet.nl of bel: 020-6416185/06-18269970. Met vriendelijke groeten, Sylvia Gehring, Ingrid Husers, Agnes Reddering. Verenigingsmanager Op 12 september j.l. maakte het bestuur via de "Schakel" bekend dat per 1 september 2007 Frans Jüch was aangesteld als Verenigingsma nager, teneinde namens het bestuur sturing te geven aan -, resp. coör dinatie te bewerkstelligen in een groot aantal activiteiten, die dage lijks op ons sportpark plaatsvinden. Helaas heeft Frans Jüch onlangs het bestuur laten weten dat hij om hem moverende redenen heeft besloten zijn activiteiten in deze func tie met onmiddellijke ingang te beëindigen. Het bestuur zal zich beraden over de nieuw ontstane situatie en dankt ons lid van Verdienste Frans Jüch voor zijn in deze functie voor onze club geleverde werkzaamheden. Het bestuur. Kandidaat lid/donateur: Jaromir Tijhuis, sen., 13-8-1981, Jacob van Lennepkade 404", 1053 NN Amsterdam, 06-14420685, lidnr.8245, KNVB nr. BFPL854. Igor M. Jozefzoon, pup., 28-3-1996, Hoogoord 60, 1102 CC Amster dam, 020-3314249, lidnr. 8246, KNVB nr.GDYR83U. Van W.L. naar Donateur: Joris Christiaans (was 4630 wordt 9950). Adreswijziging: Pieter de Stigter, Christiaan de Wetstraat 5-bel, 1091 NG Amsterdam, lidnr. 7936. Dion van Lange, Lomanstraat 21 hs„ 1075 PT Amsterdam, lidnr. 7643. Daan Heijbroek, Kruithuisstraat 68, 1018 WW Amsterdam, lidnr. 8080. Mevr. A.J.F. Mieghout Snijders, Comeniusstraat 20, kamer 29, 1065 BH Amsterdam, lidnr. 9390. Mitchel te Vrede, Groote Peel 3, 1112 KC Diemen, lidnr. 5576. M. van Bemmelen, Rietwijkerstraat 5", 1059 VV Amsterdam, lidnr. 7442. Nimrod van der Klaauw, Grutto 13, 1191 VE Ouderkerk aan de Am- stel, lidnr. 6426. Bert Rijmers, Rokin 116 B, 1012 LB Amsterdam, 06-38920441. Tarmo Vesterbohm, Koolwitjesstraat 75, 1432 NN Aalsmeer, 0297- 786474, lidnr. 6469. Op vrijdag 21 december a.s. vindt op AFC weer het traditionele kienen plaats en wel ten elfde male onder de bezielende leiding van het kiendreamteam bestaande uit Ron van Doesburg, Ronald Koster, Lou Hekster, Roy van Dijk, Hans Hulst en ondergetekende. En zoals bekend bestaat bij AFC de hoofdprijs niet uit een troost-CD-tje van Frans Bauer of Jan Smit. Welnee, elke van de ronden wordt u bedol ven onder een lawine van hoofdprijzen, extra prijzen, kaartnummer- prijzen, en verrassingsprijzen, waaronder de bekende Doos met het Vraagteken. In het verleden gingen al parfumerie, horloges, een gi taar, een fiets, een kaartje voor Ajax-PSV, een op maat gemaakte blazer, wijnen, wild. textiel, grif over de tafels. Dat is nog eens wat anders dan de bingo in de kantine van uw aanleunwoning! Zoals u weet is de absolute kraker telkens de hoofdprijs van de laatste ronde, doorgaans een tweepersoonsreis. En natuurlijk staat uw kiencommis- sie garant voor een cabareteske avond! Om te voorkomen dat de kiencommissie dit jaar ook weer vele nieu we, onbekende en vooral scheve gezichten aantreft, stelt zij nog even voor alle duidelijkheid dat het evenement niet bedoeld is voor intro- ducé(e)s die echt helemaal niets met AFC uitstaande hebben. Weest derhalve sportief! Elk AFC-lid of elke AFC-donateur het recht heeft om een (1) iemand te introduceren (bijv. levenspartner, ander familie lid). In ieder geval wordt het dit jaar vrijdag 21 december, aanvang 20.00 uur, oergezellig en zal de prijzentafel weer royaal gevuld zijn, tot en met de paperclips, portemonnaietjes, sleutelhangers en puntenslijpers aan toe. Op de kiendag kunt u zich overigens te AFC tussen 18.30 en 19.45 uur te goed doen aan een schappelijk gesprijsd speciaal kiendiner. Dit jaar heeft u de keus tussen lekkerbekjes met frites en sla, gecomple teerd met Hollandaise saus. Of u komt culinair aan uw trekken met een ouderwetse hutspot met kalfsworst. Gaarne voor woensdag 19 december van te voren opgeven aan de bar (020 6445575)!! J Namens de Kiencommissie, Nicky Hekster Op vrijdag 28 december vindt weer de jaarlijkse klaverjasavond plaats. Inschrijven voor deze fantastische avond kan geschieden door zich vanaf heden op te geven bij de bar in ons clubhuis. Wel per koppel. Aanvang 20.00 uur. Op de 18e januari 2008 (zijnde onze verjaardagsdatum) zal wederom, zoals volgens traditie reeds jaren, naast het Herendiner (alleen voor genodigden) ook het Damesdiner worden gehouden. Evenals het vorig jaar is de organisatie in handen van Sylvia Gehring-Konings, Ingrid Husers-van Zielst en Agnes Reddering-Postma. Namens de AFC wensen wij deze dames veel succes met de voorbereidingen voor deze avond en alle deelneemsters veel plezier Zilveren Ploeger en voorzitter van onze Medische Commissie Wim Crouwel verbleef in het OLV-Gasthuis in verband met een operatie voor een nieuwe knie. Inmiddels heb ik hem al weer ontmoet en is hij op weg naar een volledige revalidatie. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel en een snelle terugkeer op Goed Genoeg. Ook AFC-Ridder Arthur Reddering verblijft deze week in het O.L.V .-Gasthuis voor een zelfde operatie, welke ook werd uitge voerd door de zelfde orthopeed Dr. v.d. Hart, zoon van de legenda rische voetballer Cor. Ook Arthur heb ik inmiddels al weer gesproken en ook hem wensen wij namens de AFC een spoedige herstel en een snelle terugkeer op de golfbaan. Als derde lid van onze AFC ondergaat onze clubarts Lex Swaan de zelfde operatie, welke zal worden verricht in het Ziekenhuis Amstel- land. Namens onze club wensen wij ook hem sterkte bij deze operatie en een spoedig herstel. Op 6 december jl. besteedde het televisieprogramma "Bij ons in de P.C. van presentator Jort Kelder aandacht aan onze vereniging. Aan het woord kwamen voorzitter Machiel van der Woude, onze pachter Frans Ris, en ons lid Bennie Muller en werden er opnames vertoond van een thuiswedstrijd van Zaterdag 2 en van gesprekken in de kleedkamer. Op 28 december a.s. zal weer de jaarlijkse klaverjaswedstrijd op Goed Genoeg plaats vinden, een evenement dat niet meer weg te denken is in onze club. In het verre verleden werd deze avond geor ganiseerd door de toenmalige Basketball club The Reds in de per soon van onze AFC-Ridder Frank Reddering, later overgenomen 3

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 3