Zondag B De Jonge AFC'ers ■■■■■■■■■■■■■I 19 december 2007 86e jaargang nr. 7 De B-commissie wenst iedereen fijne feestdagen en een in alle opzichten gezond, succesvol en sportief 2008. Dinsdag 1 januari 2008 Sixes op Nieuwjaarsdag om 13.00 uur op AFC Ook deze traditie mag je niet missen! Heerlijk, misschien een beetje uitkaterend het nieuwe jaar beginnen met een paar lekkere voetbalpotjes. Alle namen in de champagnekoeler en vervolgens worden er verras sende teams getrokken. Jong en oud aan de oliebollen en appelflappen op 1 januari. Je opgave bij AFC-bestuurslid Rinus van Leijenhorst (06-53925408). AFC Gelukkig Nieuwjaarstoernooi zaterdag 5 januari 2008 Vele jaren hebben wij in de Emergohal in Amstelveen het zaalvoet baltoernooi georganiseerd voor de senioren van zaterdag en zondag. Echter wij hebben gemeend, nu wij ook twee extra kunstgrasvelden er bij hebben gekregen, om het toernooi gewoon gezellig bij AFC te houden. Weliswaar buiten, maar dat mag de pret niet drukken Vergelijkbaar met de ABC-cup willen wij 6-tegen-6 gaan spelen op een half veld. Programma: +/- 10.00 uur ontvangst/inschrijven/koffie; 10.30 uur aanvang wedstrijden; aangeklede lunch van 12.30-13.15 uur; verder voetballen en prijsuitreiking rond 16.00 uur. Ondertussen maken wij gebruik van het grote scherm met klassiekers als nummer 14 of de mooiste van Marco. Kortom, gezelligheid troef op AFC Meer informatie volgt binnenkort via jullie aanvoerder en op de AFC website. Start trainingen Vanaf maandag 7 januari 2008 (week 2) B-commissie Patrick Reddering - voorzitter (06-47806481): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5 Rogier de Boer - commissaris (06-10897702): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5 Lars Boering - commissaris (06-51147503): coördinatie AFC 6, AFC 7 en AFC 10 Max Flam - secretaris (06-25425231): coördinatie AFC 8, AFC 9, AFC 11 en AFC 12 Terugblik op de le helft van het seizoen: Al: doet volgens de verwachtingen goed mee, maar de prestaties zijn grillig. Een periode titel hoort tot de mogelijkheden. A2: heeft het erg moeilijk door de vele mutaties en speelt bovendien erg ongelukkig. Desondanks moet het linker rijtje haalbaar zijn. A3: ondanks de tegenslagen aan het begin van het seizoen moet de 4e plaats van onderen lukken. De spelers en begeleiding zullen er alles aan doen. A4: heeft pas 7 wedstrijden gespeeld. Wel veel tegendoelpunten, maar dat komt door het ontbreken van een keeper in de eerste 5 wed strijden. A5: een vriendenteam, dat goed meespeelt in het linkerrijtje. BI: 2e positie op de ranglijst met 8 punten achterstand. Gezien de kwaliteit van deze groep heb ik nog vertrouwen dat zij mee zullen doen om het kampioenschap. B2: doet het werkelijk fantastisch. Op de 4e plaats in de 2e Divisie landelijk met bijna allemaal le jaars B junioren! B3: wordt heel moeilijk om in 1 jaar terug te keren naar de Hoofd klasse. Verwachtingen waren te hoog gespannen. B4: gaat niet naar wens. Regelmatig te weinig spelers, zonder dat er op tijd of zelfs helemaal niet afgezegd wordt. B5: helaas puntloos onderaan. Jongens, hard trainen en dan komen de punten vanzelf. B6: in het linker rijtje, maar om daar te blijven staan zal er ook flink getraind moeten worden. Cl: presteert wisselend, de doelstelling handhaving in de le Divisie is haalbaar. C2: speelt mee om het kampioenschap in een competitie met veel fysiek sterke tegenstanders. Een talentvolle selectie. C3: doet het goed in de Hoofdklasse. Veldspel is verzorgd en met een beetje meer geluk had de C3 meer punten gehad. C4: gewoon in het linker rijtje in de le klasse, prima. C5: na een slechte seizoenstart is inmiddels het herstel ingezet. Ge zien de kwaliteit van deze selectie moet een eindklassering bij de eerste 6 zeker mogelijk zijn. C6: Ongeslagen bovenaan! 21 punten uit 7 wedstrijden. Jongens ga zo door! C7: de minste verliespunten in zijn afdeling. Als de 3 inhaalwedstrij den worden gewonnen staat dit team GEWOON bovenaan! Top. C8: doet het prima. Ook dit team doet mee om het kampioenschap. Ga zo door. Dl: presteert naar behoren in de 2e Divisie. Doet nog mee om het kampioenschap. D2: met Haarlem wordt er gestreden om de 2e plaats in de afdeling. Een uitstekende prestatie door een talentvolle selectie. D3: een heel leuk team dat lekker mee doet in een zware afdeling en op de 4e plaats staat. D4: ongeslagen najaarskampioen geworden, een fantastische presta tie. D5: eveneens ongeslagen najaarskampioen geworden, 7 gespeeld en 7 gewonnen, GEWELDIG. D6: presteren prima, ingedeeld in een zware afdeling met als grote concurrent A.F.C. D7 D7: onlangs de broederstrijd bijgewoond tegen de D6, een echte derby/thriller, heb genoten van deze wedstrijd jongens ga zo door D8: 3e plaats op de ranglijst en de koploper in het vizier, wie weet wat er nog gebeurt. D9: gewoon in het linkerrijtje in een zware afdeling, 4 gewonnen en 4 verloren. D10: heeft het moeilijk in een afdeling, waar A.F.C. D12 de lakens uitdeelt. De spelers van de D9 hebben een prima mentaliteit. Dll: spelers hebben het zwaar tegen de fysiek sterke tegenstanders, het voetbal is zeer verzorgd en de resultaten komen dan wel vanzelf. Rinus van Leijenhorst E en F pupillen: het seizoen 2007 tot nu toe. De D12, die uit T jaars E-tjes bestaat, speelt 11 tegen 11 op een groot veld en is kampioen geworden. Een prachtig resultaat, en nu volhou den tegen sterkere tegenstanders! De 2e jaars selectieteams F1 (kampioen) en F2 hebben heel goed gepresteerd. Er werd met veel plezier gespeeld en getraind En ook langs de lijn was er veel sfeer. De F3 en F4 (kampioen), onze le jaars selectieteams, deden het ook prima. Het positiespel op het grotere veld is met sprongen vooruit gegaan De T jaars F5 en F6 zijn beide kampioen geworden. Machtig mooi dus voor deze teams die net achter de selectie zitten. Ook door hen wordt 2 maal per week enthousiast getraind. De F7, F8, F9 en F10 hebben een leuke competitiehelft achter de rug. Toen in het begin nog niet alle teams kompleet waren hebben de teams elkaar steeds geholpen met invallers. En uiteindelijk heeft elk team zijn draai gevonden. De verwachting was dat de le jaars selectie teams El en E2 het weieens moeilijk konden krijgen in hun afdeling maar ze hebben boven verwachting volop meegedaan voor de bovenste plaatsen. De T jaars E3 had een goed georganiseerde verdediging en is ook in aanvallend opzicht steeds beter gaan voetballen. 11

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 11