Routebeschrijving naar
Uitslagen
24 oktober 2007 86e jaargang nr. 4
Stand per 21 oktober
Hollandia
7
6
0
1
18
10
- 5
Türkiyemspor
7
4
2
1
14
16
- 9
Argon
7
4
1
2
13
12
- 7
AFC
7
4
1
2
13
11
- 7
Haaglandia
6
3
2
1
11
12
- 7
FC Omniworld
7
3
2
2
11
13
- 8
VVSB
7
3
2
2
11
12
- 11
ADO '20
7
2
3
2
9
8
- 11
Elinkwijk
7
2
2
3
8
7
- 9
DWV
7
2
1
4
7
5
- 7
Westlandia
7
1
3
3
6
8
- 11
DCV
7
1
1
5
4
6
- 16
DWS
6
0
3
3
3
5
- 10
VUC
7
0
3
4
3
12
- 19
28 oktober: Haaglandia - AFC om 14.00 uur
Terrein: Sportpark Prinses Irene, Schaapweg 2, 2285 SP Rijswijk, tel.
070-3944133
11 november: Hollandia - AFC om 14.00 uur
Juliana Sportpark, Nieuwe Wal 2, 1621 MB Hoorn, 0229-215090
Vanaf A7 neemt u de afslag 8 Hoorn en vervolgt deze weg.
Na 8 stoplichten neemt u de afslag 'Havens'. Hou de richting "Ha
vens' aan.
Na 75 meter volgt u het bord parkeren 'Havens'. Dit vindt u het
parkeerterrein van het Hollandia complex.
Zaterdag 6 oktober
AFC 1 - Abcoude 1
2-2
AFC 3 - WA/Spartaan 2
1-1
AFC 4 - RAP 3
6-2
AFC 7 -TABA2
6-2
AFC 9 -RKAV2
3-2
AFC klass. Vet - Kon HFC klas. Vet.
1-1
AFC Al - IJsselmeervogels Al
3-1
AFC A2 - Almere sv Al
2-3
AFC B2 - SVVSMC BI
3-1
AFC Dl - Soest SO Dl
6-1
AFCD2-VVZD1
1-0
AFC D3 - Amstelveen Dl
4-1
AFC D4 - Legmeervogels D3
0-0
AFC D5 - Sporting Martinus D5
10-0
AFC D10-Roda 23D11
2-2
AFC Dl 1 - Zwanenburg D5
7-0
AFC El - Roda 23 El
3-6
AFC E2 - DWV El
0-3
AFC E3 - Roda 23 E7
15-1
AFC E5 - RKDES E2
2-1
AFC E6 - Amstelland E5
13-3
AFC E12 - AMVJ E2
1-5
AFC E13 - Aalsmeer E5
AFCF3-SDWF1
AFC F4 - Buitenveldert F5
AFC F7 - Meer de F3
AFC F8 - Legmeervogels F10
AFC F9 - Zeeburgia F6
AFC F10 - Zwanenburg F8
Zondag 7 oktober
AFC - DWS 1
AFC 6 - Parkstad sv 3
AFC 7 -RKDES5
AFC A3 - Legmeervogels Al
AFC A5 - Kon. HFC A3
AFC B3 - Buitenveldert B1
AFCC3 -Kon. HFC Cl
AFCC4 - Sloterdijk Cl
AFC C5 - Swift C2
AFC C7 - GeuzenM'meer C4
AFCC8 - Buitenboys C9
Argon 2 - AFC 2
Hellas Sport 2 - AFC 3
Velsen 2 - AFC 4
Adam Seref Spor 2 - AFC 5
RKAV 6 - AFC 10
Zebra's de 7 - AFC 12
Buitenboys B1 - AFC B4
Roda 23 B3 - AFC B5
VSVB4 -AFCB6
Ajax Cl - AFC Cl
Roda 23 C7 - AFC C6
7-1
3-0
7-3
d.M. n.o.
7-0
3-0
5-1
TABAVE2 - AFC VEI
1-7
Portugal Adam FC VEI - AFC VE2
3-1
RKAVIC 2 - AFC 2
2-4
Arsenal ASV 3 - AFC 6
4-3
Diemen 2 - AFC 10
3-4
Argon BI- AFC B1
2-2
Waterwijk Cl - AFC C2
2-2
Sporting Martinus D6 - AFC D6
1-8
Roda 23 D7 - AFC D8
2-3
Swift D5 - AFC D9
2-1
Amstelland D3 - AFC D12
3-5
Legmeervogels E6 - AFC E4
3-2
RKAV E6 - AFC E7
0-23
Pancratius El 1 - AFC E8
0-7
Sporting Martinus E10 - AFC E9
3-13
Roda 23E16-AFCE10
1-5
Sporting Martinus El 1 - AFC El 1
2-12
Volendam (rkav) F1 - AFC F1
1-2
Ouderkerk F1 - AFC F2
0-2
Nieuw Sloten sv F4 - AFC F5
0-11
Amstelveen F2 - AFC F6
3-5
0-0
2-4
5-1
4-3
0-3
2-2
4-8
2-1
0-6
0-1
0-1
2-3
4-2
4-0
2-4
2-4
1-9
12-4
8-0
5-4
8-0
0-10