Zondag 1 en 2
Zondag B
Veteranen 1
Niels Bal, Marcel van Brenk, Pascal Chameau, Bob Duis, Ferdinand
Grapperhaus, Alex van Helden, Adriaan Jeukens, Henk Koenders,
Tonnie van Leeuwen, Randy Lobatto, Marcel Monnink, Lucien Mos
sou, Frank Say, Brian Speelman, Jan Willem Telkamp, Jan van Tiel,
Theo Willemsen, Sjoerd Zomer en Boudewijn Zomer.
Afschrijven bij Adriaan Jeukens 06-14480195
Veteranen 2
Quintus Abeln, Daniëllo Cohen, Wim Crouwel, Henk Foppen, Jan
van Galen, Norbert Jansen, Frans Jüch, Ton Koers, Jan Koomen,
Marcel Koster, Maurice Koster, Ron Kuyt, Ruud Mantel, Richard
Mounoury, Joop Nieuwenhuys, Etjior Onwuteaka, Bert Polder, Wim
Ringe, Rob Schuddemat, Theo Temmink, Herman Verhagen, Jan
Verhagen, Elbert Waller, Rene Wilhelm, Machiel v.d. Woude, Geor
ge Wijnberg en Alderd v/d Zwaard.
Coach: Cocky van Duyvenbode 06-10310096
Aanvoerder afschrijven bij Frans Jüch 06-23622214
Algemene Zaken: Marcel Koster 06-53134078
28/10 aanvang 14:00 uur Haaglandia/Winston - AFC, scheidsrechter
S. Ifrandi
28/10 aanvang 11:00 uur DWV 2 - AFC 2, scheidsrechter L. de
Groot.
04/11 aanvang 14:30 uur AFC - Argon, scheidsrechter H. Holties
04/11 aanvang 11:45 uur AFC 2 - fc Breukelen 2, scheidsrechter P.
Andre.
11/11 aanvang 14:00 uur Hollandia - AFC, S. Kleijburg
11/11 aanvang 11:45 uur AFC 2 - Kon.HFC 2, scheidsrechter Th.
Verbij.
18/11 aanvang 14:30 uur AFC - Westlandia, scheidsrechter R. Berger
18/11 aanvang 10:45 uur Almere sv 2 - AFC 2, scheidsrechter M. van
Hesse.
Betalen contributie
Net zoals afgelopen seizoen kan je zonder KNVB spelerspas niet
voetballen. Let er dus op dat je de contributie snel betaald.
Uitslagen doorgeven
Wij verzoeken de aanvoerders na de uitwedstrijd de uitslag door te
geven aan Theo Janssen (wedstrijdtafel AFC) via telefoonnummer
020-6618316. En er voor te zorgen dat het wedstrijdformulier uiter
lijk de volgende dag (maandag) in het bezit is van de administratie.
Aanvoerdersoverleg
De aanvoerders van de Zon 5 t/m Zon 12 worden uitgenodigd voor
een gezamenlijk aanvoerdersoverleg met de zaterdagteams op dins
dag 30 oktober a.s. vanaf 18.30 uur in het clubhuis. Als je niet kan
komen zorg dan zelf voor een vervanger en meld dit ons dan even.
24 oktober 2007 86e jaargang nr. 4
Selecties
AFC 3 4
Sofian Abayanya, Ismaêl Agourzil, Mathijs Blokland, Rogier de
Boer, Patrick den Boer, Dick Bouwman, Allon Cohen, Daniel Dek-
huijzen, Bernard Duursema, Timar Ebbinge, Amar Hamiche, Jeroen
Immink, Tommy van Kampen, Floris Kloes.Tjebbe Krot, Nils van
Lingen, Paul Overste, Raymond Pekel, Jasper Pelsma, Manus Polling,
Elja Rengers, Gilbert Ruis, David Sars, Noureddine Taki, Robie Tol,
Gijs Veerhoek, Rick Vermeulen, Danny Verkaik, Andres Verstappen,
Tomas Weijl, Laurens Wollersheim.
AFC 5
Simon Anwar, Antoine Chardet, Walter van Gent, Bob van der Graaf,
Raymond van der Heijden, Jeroen Hilbrink (06-45165119), Barthold
Kuipers, Oscar Marmelstein, Luc Perrot, Mare Pullens, Michiel Red
dering, Patrick Reddering (06-47806481), Twan Roovers, Amrit
Singh, Mathieu Sueters, Gianni Termaaten, Mark Thomas, Jimmy To,
Roland Vrijheid, Jos Willems, Joost Wiskerke.
AFC 6
Elvis Adjei-Asamdah, Bastiaan Bartels, Maurice van Bree, Arno van
Esdonk (06-14162336), Paul Hagens, Niels van der Harst, Pieter
Janvier, Michel Jonkers, Harold Klaassen, Tjerk Klompmaker, Teun
Linthorst, Ted Maros, Etienne Quaedvlieg, Maarten Res, Ricardo
Saginc, Joost Schrier, Michiel Schrier, Pieter de Stigter, Arjen Visker
(06-26474163), Kasper Wenneker.
AFC 7
Sam Bakker, Koen Bos, Sam Commandeur, Willem Dooijes, Michael
Holla, Daan aan de Kerk, Rory Ligthart, Flip Nieuwenhuis, Sjors
Kaaks, Steven Rubinstein, Surya Steijlen, Istwan Schiering, Seth van
Straten (06-30888444), Keoma Veldhuis, Christiaan Roos, Steven
Bos, Victor Schiering.
AFC 8
Joeri Assink, Paul Bol, Philipe Dop, Jeroen Gerritsen (06-13363528),
Lars Konings, Al M'charek, Olaf Morel (06-26492870), Jurgen Mo
rel, Reinder Postma, Marcel Schouten, Hein van den Hout, Sjoerd
van Gelderen, Onno van Grondelle, Niels van Hooijdonk, Philippe
Verhaaren, Hans Westgeest.
AFC 10
Michel van Bemmelen, Lars Boering, Dennis Bijlsma, Niels Dekker,
Rene van Dijk, Jack Duis (06- 53662520), Marcel Foreman, Brian
van Gelder, Ronald Gudde, Remco Janowitz, Frank Nieuwdorp,
Matthijs Plusquin, Benjamin Pije, Jan Roedema, Michiel Roedema,
Nino Trioio, Jeroen Walker, Dennis Wortelboer, Michael Tang, J
asper Wegman, Arno Wijnands.
AFC 11
Efraim Blog, Chaim Blog, J. de Bruijn, Nechemja de Bruin, Michel
de Hond, A. Loonstein, Scruli Loonstein, Danny Markens, P. Meijer,
Michael Roeg, Nicky Roeg, Dennis Pekel, Ruben Salomon (06-
24557248), J. Samson, Ramon Schuitevoerder.
AFC 12
Mark van den Boogaard, Sjoerd van den Broek, Philip Bruning, Frans
Dankaart, Marc van Dooren, Maarten van Driest, Marcel Eggenkamp,
Haralt Eding, Max Flam, Alexander Griede, Dennis ten Harkei, Eric
Heideman, Erik Hoegee, Leen Meijaard (06-55753030), Thomas
Meijaard, Jaron Reisman, Ben Reisman, Marthijn Smit, Erik Wege-
wijs.
14