24 oktober 2007 86e jaargang nr. 4
door te bellen naar Marjan Jansen (wedstrijdtafel AFC) op 020-
6618316
Relatienummer van AFC voor het wedstrijdformulier luidt:
BBCY115 en let op bij een directe rode kaart van zowel eigen speler
als bij de tegenstander, dient op maandag een speciaal formulier te
worden ingevuld voor de KNVB. Voorkom onnodige boetes
Indelingen
Hieronder staan de opstellingen. Gelieve het verzoek aan de heren
aanvoerders, de opstellingen te controleren en zonodig de mutaties
en/of ontbrekende namen zo spoedig mogelijk door te geven aan
ondergetekende.
Trainingen
Door de twee extra kunstgrasvelden kan er nu op maan- en woendag
door alle zaterdagsenioren naar hartenlust worden getraind vanaf
20.00 uur.
Let op De sleutel van ballenhok 25 voor de overige zaterdag senio
ren ligt boven achter de bar. Gelieve deze na afloop van de training
daar terug te hangen
Contributie
Van onze penningmeester Edwin Geluk hebben wij als zat-cie een
lijst ontvangen met spelers die nog niet hun contributie hebben vol
daan en helaas zitten hier ook nieuwe leden bij De aanvoerders
zullen deze week bericht worden, met het doel hun teamgenoten aan
te sporen totopdat wij niet genoodzaakt zijn de spelerspassen in te
nemen.
Met sportieve groet,
Sebo Woldringh, secretaris zat-cie
Programma (zie elders in deze Schakel)
Opstellingen
Zaterdag 1
Nils Adriaans, Frank Bakker, Jasper Blonk, Coen Doolaard, Patrick
Erchiah, Olivier Hendriks,Tobias Hendriksen, Harro Kras, Sebastiaan
Licht, Benno Nihom, Lennard Parleviet, Michael Parsser, Sandro
Piqué, Olivier Poederbach, Thomas Rijsman, Joey Singels, Steffan
van Slooten, Erwin Smit, Aart Toering, Martijn Vermeulen, David
Weinstein, Kevin van 't Wout.
Trainer: Jeroen Brussee 06-10892823; Leider: Brian Koster 06-
50628733; Fysio: Melanie Rodriquez (thuiswedstrijden) en Marielle
(uitwedstrijden)
Zaterdag 2
Marco Achmad, Jurriaan Bakker, Dirk Jan Bakker, Igor Beuker,
Maurice Blank, Ewald van der Bogt, Jerry Bouterse, Pim Brekelmans,
Anton van Broeckhuijsen, Ruud Dil, John Ewbank, Rob Groenteman,
Wilfred Hunsel, Carlos lemos Benvindo, Jan-Wieger van der Linden,
John van Lottum, Stanley Menzo, B. Moedig, Danny Muller, Fred ten
Nijenhuis, Lex Oosterling, Nicky den Ouden, Z. Petrovic, M. Sinouh,
Bart van der Vlugt, Ken Watanabe en Aron Winter.
Afschrijven bij Anton van Broeckhuysen 06-53214371
Zaterdag 3
Bryan Benninga, Sander Bovenkerk, José Chavarri, Maarten Frowein,
Jasper Groothuis, Eran Hausel, Robert Haverlag, Chris Hilder, Peter
Kan, Jacques Leijssenaar, Rob Leijssenaar, John Luske, Bert Mille-
naar, Sander Munsterman, Roger Ritz, Joris Scheepers, Rutger Snow,
Jelle Struik, Michiel Temminck, Daniel Visser, Riens van der Waals.
Afschrijven Eran Hausel (06-46119428) of Rutger Snow (06-
50248046)
Zaterdag 4
Michel van Bemmelen, Rutger van Boxtel, Hans Dekkers, Abdelhadi
Elamaraoui, Martijn van Hees, Meino Kalwij, Erik-Jan Kok, Jean
Paul Lo Ten Foe, Maarten Nooter, Arjen Polman, Rene Pförtner,
Arjan Roosen, Tarmo Vesterbohm, Dave van Voorst, Dennis van
Vugt, Ward de Witt, Maarten van der Wolf.
Afschrijven bij Hans Dekkers 06-51545649.
Zaterdag 5
Otto Ambagtsheer, Rein Akkerman, Steve Bierman, Henk ten Cate,
Mark Coenen, Ron van Doesburg, Herman Drenkelford, Tom Egbers,
Peter van Essen, Jack van Gelder, Barry van de Glas, Nicky Hekster,
Benno Honsdrecht, Dick Huisman, Meindert Huisman, Hans Hulst,
Ronald Koster, Willem Massar, Geoffrey van Meer, Eddy Meijer,
Geert Net, Rob Overweg, Alphons Peters, Bert de Rooy, Milko Vin-
ke, Hans de Wit en Sebo Woldringh.
Afschrijven bij Lou Hekster 06-53304374 of Roy van Dijk 06-
53288696.
Scheidsrechter: Peter Brans
Zaterdag 6
Thijs Berntsen, Ramon Besters, Hidde ten Brink, Peter van den Dun-
gen, Eric Euwes, Jerzy Havers, Michel de Hond, Piet Jansen, Stephan
Knol, Johan Logher, Bram de Moor, Emiel Neter, Erwin Schreuder
Goedheijt, Reinoud van Servellen, Iain Thompson, Irving Waas, Teun
Witjes, David van der Zande, Lucas van Zandvoort en Wim Zoethout
Afschrijven bij Stephan Knol 06-53219529 of Reinoud van Servellen
06-21278143.
Zaterdag 7
Jouko van Aggelen, Bob Arends, Martijn Arends, Martijn den Bak
ker, Mark Bouman, Coen Crijns, Jesse Denijs, Robert Driessen, Mi
chiel Folkers, Rob van de Graaf, Camiel Huisman, Tim Huisman,
Wouter Huyg, Frank Langereis, Boaz Meijer, Klaas Nauta, Benoit
Nuyten, Poul Oldenziel, Maxim Spek, Ebe Treffers, Victor de Vries
en David Jan van Westerloo
Afschrijven bij Michiel Folkers 06-15014772
Zaterdag 8
Mitchell Westerduin, Maarten Blokland, Rene van Eijsden, Robert
van Kampen, Lex Wolderingh, Nicky van Kampen, Jerry de Koning,
Nino Ockhuysen, Tommy van Kampen, David Langenberg, Evert
Steenbergen, Aaron Driesen, Menno van Dorp, Jair Koekoek, Robert
Vreugedenhil en Erik v/d Zee.
Contactpersoon: Maarten Blokland 06-18887550
Zaterdag 9
Rody Turpijn, Jorit Kalff, Arnoud Leeman, Jelle Folmer, Joop Harm-
sen, Diederik Vrijenhoek, Diederik v/d Graaf, Olivier Aartsen, Fran
cis van de Marie, Siewerd Nikolai, Steven Constandse, Rutger Tref
fers, Martijn van Someren Greve, Frenkel Schonveld, Jan Jaap van
Westenbrugge, Diederik van Oosten en Thomas Elias.
Afschrijven bij Diederik van Oosten 06-38197416
Zaterdag 10
Jack Huiman, Stijn Ouderland, Marc Kuijper, Mitchell Ramsahai,
Benjamin Kool, Philippe Meijer, Benno Nihom, Sebastiaan Pouw,
Jeroen Smits, Philippe Hes, Alex Hes, Raoul Bohne, Daniel Juliard,
Marto Schelte Ingenbleek, Carl Wobma, Milan de Wijs en Jan Ge-
rards.
Afschrijven bij Jack Huiman 06-38197231