Zaterdag
24 oktober 2007 86e jaargang nr. 4
11:45 90467 Roda 23 E18 - AFC E13
09:00 89032 Arsenal ASV F1 - AFC F2
12:30 89956 DCG F2 - AFC F3
11:00 90298 Diemen F11 - AFC F4
11:00 90403 DRC F1 - AFC F9
10:00 90402 DRC F2 - AFC F10
Thuiswedstrijden zondag 04 november 2007
14:30 729 AFC - Argon
11:45 48531 AFC 2 - Breukelen fc 2
14:45 49085 AFC 3 - WSV 30 2
11:45 48861 AFC 6 - FIT 4
14:45 48860 AFC 8 - A'dam United FC 5
11:45 48859 AFC 11 - Kadoelen sv 2
14:45 48593 AFC B3 -DIOSB1
09:00 48217 AFC B6 - RKAV B2
11:45 115992 AFC C2-SDO Cl
09:00 48765 AFC C3 - Omniworld C3
09:00 48573 AFC C7 - Ouderkerk C4
Holties, H.
Andre, P.T.J.
Lux, A.
Elias H.
Fritzsche H.
n.b.
Kuit, M.
Fadili, E.H.
Uitwedstrijden zondag 4 november 2007
11:30 150654 Diemen 2 - AFC 4 Zanten, N.S. van
14:30 48311 AGB 3 - AFC 5
13:00 49193 Swift 11 - AFC 7
12:00 48453 Ouderkerk 4 - AFC 10
11:30 48255 APGS 2 - AFC 12
12:00 48616 VSV Al - AFC A3 Bougharda, M.
14:30 155005 Velsen A2 - AFC A4
11:30 151604 HBC A3 - AFC A5
14:30 48222 RKAVICB1 - AFC B4 Raktoe, R.R
14:30 48405 Kon. HFC B3 - AFC B5
10:00 48764 Sporting Martinus Cl - AFC C4
09:30 48377 Pancratius C7 - AFC C6
Thuiswedstrijden zaterdag 10 november 2007
14:45 118575 AFC 1 - Breukelen fc 1 Jansen, E.P.
14:45 118557 AFC 3 - ABN AMRO 2 n.b.
14:30 99536 AFC 4 - Zeeburgia 2 n.b.
14:45 99535 AFC 5 - Zandvoort 3 n.b.
12:15 118751 AFC A2 - EDO hfc Al Muller, R.
12:15 118369 AFC Dl - Hellas Sport Dl Moe Soe Let, H.C.
10:30 118125 AFC D2 - Diemen Dl
09:00 92969 AFC D4 - Amstelveen D2
10:30 92968 AFC D5 - Roda 23 D4
09:00 92000 AFC D12 - Arsenal ASV D4
09:00 118363 AFC El - Kon. HFC El
09:00 93296 AFC E2 - WC El
09:00 92402 AFC E4 - Roda 23 E9
09:00 93295 AFC E5 - Sporting Martinus E6
10:30 160193 AFC E9 - Overamstel El
10:30 92813 AFC E12 - Legmeervogels E13
10:30 154424 AFC E13 - NFC/Brommer E5
1030 91767 AFC F2 - Blauw Wit Amsterdam F1
09:00 93119 AFC F4 - DCG F4
10:30 93118 AFC F9 - Nieuwendam SC F1
10:30 93011 AFC F10 - Tos Actief F4
Uitwedstrijden zaterdag 10 november 2007
14:30 117861 ABN AMRO VEI - AFC VEI
14:45 148697 Wherevogels De VE2 - AFC VE2
14:30 118062 Marken 3 - AFC 2
14:00 118037 JOS/W'graafsmeer 5 - AFC 6
14:30 99331 RAP 7 - AFC 8
14:30 99571 Amstelveen 6 - AFC 10
12:00 117992 Hellas Sport BI - AFC BI
12:30 74623 Leonidas B1 - AFC B2
12:00 2641 sc Heerenveen Cl - AFC Cl
12:30 117703 Argon Cl - AFC C2
11:00 138188 Ajax D4 - AFC D3
14:30 92500 DCG D5 - AFC D6
12:30 92072 Legmeervogels D5 - AFC D7
10:15 92905 Ouderkerk D4 - AFC D8
Celebi, S.
Neuvel, N.G.
Schooneveld, J.F. van
Schipper, M.M.
Fiscalini, R.B.A.M.
09:00 92904 Ouderkerk D5 - AFC D9
09:30 93850 Hoofddorp D12 - AFC Dl 1
10:15 93282 Sporting Martinus E4 - AFC E3
09:30 93250 Tos Actief E4 - AFC E6
12:00 92711 Nieuw Sloten sv MEI - AFC E7
10:00 92392 RKAV E3 - AFC E8
10:00 157431 Diemen MEI - AFC E10
09:00 92716 Pancratius E15 - AFC El 1
10:30 92153 Ilpendam F1 - AFC F1
09:00 92185 Arsenal ASV F4 - AFC F5
11:45 92197 Roda 23 F7 - AFC F6
11:00 93549 Dijk De F4 - AFC F7
09:30 93551 Dijk De F5 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 11 november 2007
11:45 49453 AFC 2 -
14:45 49822 AFC 4 -
11:45 49786 AFC 5 -
14:45 49971 AFC 7 -
11:45 49602 AFC 10
14:45 49785 AFC 12
11:45 155006 AFC A4
14:45 151755 AFC A5
11:45 49707 AFC B4
09:00 49516 AFC B5
09:00 50252 AFC C4 - Pancratius C2
09:00 49500 AFC C6 - Sloterdijk C3
Kon. HFC 2
JOS/W'graafsmeer 2
Swift 5
KDO 3
-RKDES7
- Abcoude 9
- RCH Al
-DIO Al
-Swift BI
- Arsenal ASV B1
Verbij, Th.G.
Vliet, J.C. van
Springer A.
Bos E.
Elias H.
Fritzsche H.
Yeboah Boateng, K.
Uitwedstrijden zondag 11 november 2007
14:00 750 Hollandia 1 - AFC Kleijburg, S.
11:30 50003 Foresters (de) 2 - AFC 3 Munster, C. van
14:00 50160 Adam Seref Spor 6 - AFC 6
14:30 50153 ABN AMRO 3 - AFC 8
14:00 50112 Forza Almere 3 - AFC 11
11:00 117520 Stormvogels Telstar A2 - AFC Al Snijders, Th.H.J.
11:30 49356 Pancratius Al - AFC A3
12:00 140813 Chabab BI - AFC B3
10:00 50061 Buitenveldert Cl - AFC C3
14:00 50247 SDZ C2 - AFC C5
09:00 159864Almere sv C8 - AFC C7
10:00 50245 Abcoude C4 - AFC C8
Warmerdam, H.
Adluni, N.
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961)
Benno Honsdrecht- commissaris (06-15015894)
Captainsoverleg
Op dinsdag 30 oktober a.s., om 18.30 uur, willen wij graag alle
aanvoerders van de zaterdagsenioren uitnodigen voor het captains-
overleg. Hierbij zullen aanwezig zijn: Ronald Koster, namens het
Bestuur en de (zondag) B-cie alle aanvoerders van de zondag.
Tevens zal door Lou Hekster, voorzitter van de REDS, aan ieder team
twee intrapballen worden uitgereikt Wij rekenen op uw komst.
Website
Wij hebben een prachtige website waar het dus ook mogelijk is om
per elftal verslagen en foto's te plaatsen, (zie o.a. een zat 1, 5 en Vet.
2) Maak daar gebruik van en maak AFC deelgenoot van het wel en
wee van de zaterdag.
Competitie
Ten behoeve van de website, de Schakel en clubstatisticus Chris
Schroder, gelieve de uitslagen van de uitwedstrijden direct na afloop
12