Zondag 1 en 2
Zaterdag
z
3 oktober 2007 86e jaargang nr. 3
169151 AFCD4-
i 69150 AFC D5 -
I 67364 AFC D7 -
i 69592 AFC D10
168183 AFCD12
I 105364 AFC El
I 69477 AFC E2 -
I 68596 AFC E4 -
I 69476 AFC E5 -
I 68595 AFC E9 -
I 69002 AFC E12
169372 AFC El3
67960 AFC F2 -
69303 AFC F4 -
69302 AFC F9 -
169193 AFCF10
RKAV D2
Sporting Martinus D4
Buiten veldert MD1
-TABA D5
- Ouderkerk D7
- Ajax El
Zwanenburg El
Roda 23 E10
Swift E3
Ouderkerk E7
- Tos Actief E8
- RKAVIC E4
Zwanenburg F1
Blauw Wit Amsterdam F3
Dijk De F6
- Dijk De F7
Uitwedstrijden zaterdag 20 oktober 2007
14:30 104373 Roda 23 VE2 - AFC VEI
12:30 148694 TOB VE3 - AFC VE2
14:00 96986 Meteoor 2 - AFC 4
13:15 96985 Wartburgia 3 - AFC 5
14:30 104531 RAP 5 - AFC 6
14:30 96978 Zwanenburg 4 - AFC 9
13:00 155421 Concordia sv B2 - AFC B2 Schuurman A.
12:00 155490 Blauw Wit Amsterdam Cl - AFC Cl Nibbelink F.
10:00 155913 Omniworld D2 - AFC D2
10:30 137300 Blauw Wit Amsterdam Dl - AFC D3
16:00 67796 Buitenveldert D5 - AFC D6
12:45 68185 Sporting Martinus D7 - AFC D9
11:30 69080 Overbos D9 - AFC Dl 1
12:45 68499 Blauw Wit Amsterdam E2 - AFC E3
10:00 68109 RKDES MEI - AFC E7
10:15 67584 Buitenveldert E7 - AFC E8
10:00 155350 RKAV ME2 - AFC E10
10:15 68024 Roda 23 E17 - AFC El 1
08:45 67507 Buitenveldert F1 - AFC F1
09:00 69198 Nieuw Sloten sv F2 - AFC F3
08:45 67504 Buitenveldert F4 - AFC F5
08:45 67503 Buitenveldert F6 - AFC F6
09:00 68839 OSV F5 - AFC F7
11:30 68832 Abcoude F7 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 21 oktober 2007
11:45 142038 AFC 10 - Buitenveldert 8
14:45 39910 AFC 12 - Bijlmer 3
11:45 39911 AFC 5 - DWS 4
14:45 40099 AFC 7 - Abcoude 5
11:45 39272 AFC B6 - Ouderkerk B2
11:45 39622 AFC C6 - Legmeervogels C6
Uitwedstrijden zondag 21 oktober 2007
10:30 39902 Tos Actief 4 - AFC 6
14:00 39905 WV-HEDW 7 - AFC 8
11:00 39989 Nieuw Sloten sv C2 - AFC C5
14:30 39984 AS 80 C7 - AFC C7
09:30 39985 DWS C5 - AFC C8
Elias H.
Fritzsche H.
Jüch F.
Bos E.
Zondag 1 en 2
07/10 aanvang 14:30 uur AFC - DWS, scheidsrechter H. de Man
07/10 aanvang 11:00 uur Argon 2 - AFC 2, scheidsrechter W. Ro-
zendaal.
14/10 aanvang 14:30 uur AFC - ADO'20, scheidsrechter R. Both
14/10 aanvang 11:45 uur AFC 2 - Elinkwijk 2, scheidsrechter M.
Spaans.
21/10 inhaalprogramma
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961)
Benno Honsdrecht- commissaris (06-15015894)
Competitie
Gelieve de uitslagen van de uitwedstrijden direct na afloop door te
bellen naar Marjan (wedstrijdtafel AFC) op 020-6618316
Relatienummer van AFC te noteren op het wedstrijdformulier luidt:
BBCY115
Indelingen
Hieronder staan de voorlopige opstellingen. Gelieve het verzoek aan
de heren aanvoerders, de opstellingen te controleren en zonodig de
mutaties zo spoedig mogelijk door te geven aan ondergetekende.
Tevens staan nog een aantal kandidaatleden voor de zaterdagsenioren
te trappelen. Wordt vervolgd.
Trainingen
Door de twee extra kg-velden kan er nu op maan- en woendag door
aal zaterdagsenioren naar hartenlust worden getraind vanaf 20.00 uur.
Contributie
Denk er aan de contributie te betalen vóór 1 oktober. Geen contributie
géén spelerspas.
Met sportieve groet,
Sebo Woldringh
Secretaris zat-cie
Programma (zie elders in deze Schakel)
Opstellingen
Zaterdag 1
Nils Adriaans, Frank Bakker, Coen Doolaard, Patrick Erchiah, Olivier
Hendriks,Tobias Hendriksen, Harro Kras, Benno Nihom, Lennard
Parleviet, Michael Parsser, Olivier Poederbach, Thomas Rijs-
man, Joey Singels, Steffan van Slooten, Erwin Smit, David Wein-
stein, Kevin van 't Wout.
Trainer: Jeroen Brussee 06-10892823; Leider: Brian Koster 06-
50628733;
Zaterdag 2
Marco Achmad, Jurriaan Bakker, Dirk Jan Bakker, Igor Beuker,
Maurice Blank, Ewald van der Bogt, Jerry Bouterse, Pim Brekelmans,
Anton van Broeckhuijsen, Ruud Dil, John Ewbank, Rob Groenteman,
Wilfred Hunsel, Jan-Wieger van der Linden, John van Lottum, Stan
ley Menzo, B. Moedig, Danny Muller, Fred ten Nijenhuis, Lex Oos
terling, Nicky den Ouden, Z. Petrovic, M. Sinouh, Bart van der Vlugt,
Ken Watanabe en Aron Winter.
Afschrijven bij Anton van Broeckhuysen 06-53214371
Zaterdag 3
Bryan Benninga, Sander Bovenkerk, José Chavarri, Maarten Frowein,
Jasper Groothuis, Eran Hausel, Robert Haverlag, Chris Hilder, Peter
Kan, Jacques Leijssenaar, Rob Leijssenaar, John Luske, Bert Mille-
naar, Sander Munsterman, Roger Ritz, Joris Scheepers, Rutger Snow,
Michiel Temminck, Riens van der Waals.
Afschrijven Eran Hausel (06-46119428) of Rutger Snow (06-
50248046)
Zaterdag 4
Michel van Bemmelen, Rutger van Boxtel, Hans Dekkers, Abdelhadi
Elamaraoui, Martijn van Hees, Meino Kalwij, Jean Paul Lo Ten Foe,
Maarten Nooter, Arjen Polman, Rene Pförtner, Arjan Roosen, Tarmo
Vesterbohm, Dave van Voorst, Dennis van Vugt, Ward de Witt,
Maarten van der Wolf.
Afschrijven bij Hans Dekkers 06-51545649.
1 A