Zondag 1 en 2
12 September 2007 86e jaargang nr. 2
11:00 77086 Legmeervogels E9 - AFC E8
10:15 75195 Roda23 El5 - AFC E9
12:00 77007 Nieuw Sloten sv E8 - AFC E10
09:00 77533 Aalsmeer E4 - AFC E12
12:00 76903 Diemen F1 - AFC F1
09:00 75496 Nieuw Sloten sv F1 - AFC F2
09:30 76928 Germaan De F1 - AFC F5
12:00 76804 Diemen F12 - AFC F6
Thuiswedstrijden zondag 23 september 2007
14:30 624 AFC - DWV
14:45 43496 AFC 3 - DWS 2
11:45 43280 AFC 6 - ZRC/Herenmarkt 3
14:45 43279 AFC 8 - RKAVIC 4
14:45 43462 AFC 9 - Roda 23 4
11:45 43278 AFC 11 -WV-HEDW13
11:45 108937 AFC A2 - Zeeburgia Al
11:45 43589 AFC A3 - DWS A3
14:45 43014 AFC B3 - Kon. HFC B2
11:45 43185 AFC C3 - Purmerend C1
09:00 42810 AFC C4 - Almere sv C2
09:00 42994 AFC C5 - Kon. HFC C4
09:00 42993 AFC Cl - Waterwijk Cl
09:00 42992 AFC C8 - Almere sv C9
Uitwedstrijden zondag 23 september 2007
11:00 43126 Hollandia 2 - AFC 2
11:30 42755 Voorland 2 - AFC 4
12:00 42730 Buitenveldert 4 - AFC 5
14:30 43640 RAP 5 - AFC 7
09:30 42909 Bloemendaal 9 - AFC 10
14:30 42728 Buitenveldert 7 - AFC 12
14:30 42843 Concordia sv A2 - AFC A4
11 :00 42650 Swift A3 - AFC A5
09:30 42636 KDO BI - AFC B4
11:30 42824 NFC/Brommer BI - AFC B5
10:00 43191 Roda 23 B5 - AFC B6
12:00 42792 GeuzenM'meer C6 - AFC C6
Meeuwenoord, F.
Kiewiet, H.L.
Elias H.
Fritzsche H.
Jüch F.
Zouw, C. van der
Ellis, K.
Ingen, R.J. van
Tier H.
Blommesteijn, H.T.
Vliet, J.C. van
Adluni, N.
Thuiswedstrijd donderdag 27 september 2007
17:00 3967 AFC - FC Den Bosch (2e ronde KNVB beker)
Thuiswedstrijden zaterdag 29 september 2007
12:15 111245 AFC VEI -WeespFCVEl
14:45 148691 AFC VE2 - Nieuwendam SC VE2
14:45 111444 AFC 2 - Argon 3 Snoek, P.
14:45 111416 AFC 6 - Swift 5 Nobel de L.
17:00 97952 AFC 8 - Legmeervogels 2 Brans P.
17:00 97991 AFC 10 - Waterwijk 3
14:30 111368 AFC BI - FC Volendam B2 Kluft, mr. M.
12:15 110104 AFC C2 - DOVO Cl Putten, R. van
12:15 80372 AFC D6 - Blauw Wit Amsterdam D6
14:45 78127 AFC D7 - Sporting Martinus D6
09:00 79935 AFC D8 - Roda 23 D8
10:30 79934 AFC D9 - Zwanenburg D3
09:00 78951 AFC D12 - AFC Dio"
09:00 79357 AFC E4 - Aalsmeer E2
09:00 79807 AFC E7 - Roda 23 E12
09:00 80264 AFC E8 - Ouderkerk E6
10:30 79356 AFC E9 - Nieuw Sloten sv E7
09:00 80263 AFC E10 - Abcoude E5
10:30 79806 AFC El 1 - Buitenveldert ME2
- DCG F1
- Pancratius F1
- Roda 23 F6
- RKDES F3
10:30 80097 AFC F1
10:30 78725 AFC F2
12:15 80096 AFC F5
12:15 80095 AFC F6
Uitwedstrijden zaterdag 29 september 2007
15:00 klas.vet F1VV - AFC
14:30 110730 Eemboys 1 - AFC 1 Wals, J.
14:30 110702 Volendam (rkav) 8 - AFC 3
13:00 97957 GeuzenM'meer 2 - AFC 4
13:00 97956 GeuzenM'meer 3 - AFC 5
12:45 110922 Wartburgia 6 - AFC 7
14:30 97959 Hoofddorp 2 - AFC 9
12:00 111144 FC Volendam A2 - AFC Al Graaf, R.J. de
14:45 110412 SVW 27 Al - AFC A2 Lange, R.G.M. de
12:00 57820 Westlandia BI - AFC B2 Lange, R.V. de
11:30 110523 Kon. HFC D1 - AFC D1 Doeve, J.J.
10:00 110764 FC Volendam D2 - AFC D2
10:30 137629 JOS/W'graafsmeer Dl - AFC D3
12:15 79456 DIOS D3 - AFC D4
09:00 78951 AFC D12 - AFC D10
10:00 78060 Houten D10 - AFC Dll
08:45 110518 Haarlem E2 - AFC E1
10:30 78888 JOS/W'graafsmeer El - AFC E2
10:30 80175 Nieuw Sloten sv E2 - AFC E3
09:00 78806 Nieuw Sloten sv E6 - AFC E5
10:45 80163 SDZ E8 - AFC E6
10:00 79261 Ouderkerk E8 - AFC E12
11:15 78769 KDO E5 - AFC El3
09:30 78275 Buitenveldert F3 - AFC F3
09:00 78723 SDZ F7 - AFC F4
09:00 77801 WV-HEDW F4 - AFC F7
09:30 77802 DWV F5 - AFC F8
09:00 78728 Kadoelen sv F2 - AFC F9
09:00 78727 Kadoelen sv MF1 - AFC F10
Thuiswedstrijden zondag 30 september 2007
11:45 44058 AFC 2 - ADO 20 2
14:45 44617 AFC 3 - Westfriezen 2
14:45 44440 AFC 4 - DWS 3
11:45 44402 AFC 5 - WV-HEDW 2
14:45 44581 AFC 9 - ABN AMRO 4
11:45 44210 AFC 10 - Arsenal ASV 7
14:45 44401 AFC 12
11:45 44143 AFC A4
14:45 44319 AFC B4
09:00 44122 AFC B5
09:00 43746 AFC B6
09:00 44104 AFC C6
FIT 9
Blauw Wit Amsterdam A3
Legmeervogels B2
Sloterdijk B2
Legmeervogels B3
Buitenveldert C3
Gooyer, H.A. de
Starreveld, M.
Beuving, C.
Jüch F.
Fritzsche H.
Springer A.
Elias H.
Uitwedstrijden zondag 30 september 2007
14:00 650 FC Omniworld (av) - AFC Hoogterp, M.
13:00 44769 Swift 6 - AFC 6
14:30 44407 RKAV 4 - AFC 7
12:30 44753 Arsenal ASV 4 - AFC 8
14:30 144751 AS 80 5 - AFC 11
14:30 44526 AS 80 Al - AFC A3 Taskin, A.
14:00 43747 Zwanenburg BI -AFCB3
10:00 44664 Ajax C3 - AFC C3 Abdullah, A.H.
12:00 43727 Sloterdijk C2 - AFC C5
10:15 43719 GeuzenM'meer C4 - AFC C7
10:15 43718 GeuzenM'meer C5 - AFC C8
16/09 DCV 1 - AFC 1, aanvang 14:00 uur, scheidsrechter Gerritsen
A.F.
16/09 AFC 2 - Stormvogels Telstar 2, aanvang 11:45 uur, scheids
rechter Kortekaas Th.W.M.
23/09 AFC 1 - DWV 1, aanvang 14:30 uur, scheidsrechter Meeu
wenoord F.
23/09 Hollandia 2 AFC 2, aanvang 11.00 uur, scheidsrechter
Blommesteijn H.T.
27/09 AFC 1 - FC Den Bosch, 2e ronde KNVB beker, aanvang 17:00
uur, scheidsrechter n.b.
30/09 FC Omniworld 1 - AFC 1, aanvang 14:00 uur, scheidsrechter
Hoogterp M.
30/09 AFC 2 - ADO'20 2, aanvang 11:45 uur, scheidsrechter Gooyer
de H.A.
12