V 18 juni 2007 85e jaargang nr. 14 mm Verder zal ook de samenstelling van het bestuur het volgend seizoen veranderen. Amel Vroege neemt na 13 jaar trouwe bestuursdienst afscheid in verband met drukke werkzaamheden in zijn nieuwe be drijf. Wij zijn Amel dankbaar voor zijn inzet en prijzen ons gelukkig dat hij bereid is voor zijn cluppie waar nodig te blijven inspringen. Als de Algemene Vergadering daarin toestemt zullen Ruud Mantel en Bob Duis toetreden tot het bestuur. Ruud, al 23 jaar stralend talent in de lagere elftallen van AFC en vader van ons jeugdlid Sal, als tweede secretaris, en Bob, zoon van Erelid Rob Duis en vader van ons jeugd lid David, als Commissaris Coördinatie Evenementen. Het bestuur is er van overtuigd dat Bob en Ruud, op basis van hun enthousiasme voor AFC en hun kwaliteiten 'as such', het bestuur daadwerkelijk zullen versterken. De uitbreiding van negen naar tien bestuursleden wordt mede inge geven door de veranderingen in het bestuur die na afloop van het komend seizoen te verwachten zijn. In het jaarverslag van onze secre taris wordt hier verder op ingegaan. Al met al, en dit tot slot, kunnen wij terugkijken op een goed seizoen, met veel 'ups' en hier en daar een 'down'. Nieuwe activiteiten staan op stapel, de voorbereiding op het nieuwe seizoen van de 106 AFC teams is in volle gang. Veel commissies maken nog steeds overuren, de jeugdcommissie voorop. Er is door een legertje AFC'ers bergen werk verzet, om te trachten het seizoen 2007-2008 tot een groot succes te maken. Daarvoor zijn wij deze clubgenoten zeer dankbaar. Op 28 juni nemen wij definitief afscheid van het seizoen 2006-2007 en slaan wij met elkaar, met AFC, na de vakantie, op een vernieuwd complex, de weg in naar een hopelijk mooie toekomst. Machiel van der Woude, voorzitter AFC Op 29 maart j.l. stond AFC met nog 6 wedstrijden te gaan aan kop in de Hoofdklasse A. Toen volgden helaas 5 wedstrijden waarin niet één keer gescoord werd. In de laatste wedstrijd van het seizoen tegen en in Hilversum werd door AFC echter 5 keer het net gevonden! De sfeer na afloop in de kleedkamer was dan ook uitstekend, ondanks de teleurstelling over het resultaat van de 5 wedstrijden daarvoor. Achterste rij v.l.n.r.:Ko Grosze Nipper, Gijs Roodbeen, Yama Hashemi, Mendel Witzenhausen, Laurens Samson, Hans Geerlings, Joey Esionye en Rody Turpijn. Middelste rij v.l.n.r.: Peter Post, Laurens Bianchi, Ruben Wilson, Edwin van Holten, Robert Gehring, Gideon Coronel en Stefan Veenboer. Voorste rij v.l.n.r.: Cees Thomas, Said Moumane en Bobby Gehring.

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 3