Renzo Macnack, Jorre Meesters, Zino Meijer, Daniel Oved, Nicolas Quarles van Ufford, Danny Staats, Ruben Vink. D8 speelt in de 3e klasse Yannick Cruden, Ewoud Hartemink, Tadee Hogenelst, Dennis Jun- gen, Marco Melcior, Dale de Metz, Skip de Metz, Sascha Onwuteaka, Joel Oved, Bas Sanders,Junior Vermaaten, Jeraimy Vieyra, Ditmar de Vries, Yannick Wuite. D9 speelt in de 3e klasse Philip Ackermans, Sam Alexander, Mark Appel, Erwin Duitjer, Spike van het Hooft, Dan Huijser, Tom van Ierland, Jair Lenssen, Jonathan van Oostveen, Milo Rodenburg, Raft Rubens, Floris Sombeek- Eigenbrood, Cas Teeuwen, Ricardo Trindade, Marc Wieffering,Liam Yianni. D10 speelt in de 3e klasse Yossi Bahary, Jip Belt, Alexander Blomjous, Roel van de Burght, Uriel Cohen, Tristan Galavazi, Matthijs de Gooijer, Thomas Hall, Mick Hellenburg Hubar, Max Koetsier, Noam Lapid, Oad Levy, Timo Nahuys, Erik Penris, Marten Visser, Sjoerd Woudstra. Dll (le E-Elftal) speelt in de 4e klasse - pupillen op een heel veld Nigel Oliviera, Sem Bergkamp, Brian Biallosterski, Emre Dalkiran, Hidde Floberg, Mitchel Gobel, Sam van Hees, Ilker Koc, Armano Leilis, Sander Nieuwenhuis, Yarden Ockhuijsen, Michael Sonneborn, David Stegenga, Justin Zwitser. D12 (2e E-Elftal) speelt in de 4e klasse - pupillen op een heel veld Noah Agard, Bas Bijholt, Philip Gast, Christiaan Gielen, Sam Jesse, Juninho Sandvliet, Arnon Spanjaard, Bas de Vos, Lawrence Allick, Sam Verkerke, Yannick Creveuille, Jonathan Oved, Victor Lam. El speelt in de hoofdklasse Noah Benninga, Jairo Schet, Jelle de Lange, Philip Plaisier, Richey Speelman, Olivier Straub, Rivano Kwasi, Kerean Mc Mann, Samuel Brobbey, Mechio Linger. E2 speelt in de le klasse Yousseri Aitquarg, Milo van de Bos, David de Jong, Jessy de Jong, Hicham Lechkar, Samuel Nieuwenhuijs, Thijs Prins, Joet Scholten, Tjard Steenvoorden, Haji. E3 speelt in 2e klasse Anthony Thieme, Olivier de Hartog, Camiel Hekster, Lucca Hommes, Thomas Lantman, Abel Sanders, Marnix Pluim, Stijn de Haan, Philp Weststraete. E4 speelt in T klasse Daniel Allick, Sergio Blankendal, Yannick Boer, Floris Hofstra, Quinten Macnack, Yannick Pel, Jonas St.Bissschop, Tommie van de Torre, David Vorst, Tom Zwaan. E5 speelt in 2C klasse Joop Stolte, Quinten Bertram, Harry Bosschen, Frank Cohen, Tim van Dalen, Joel van Dijk, Navin Keizer, Aart Reijn, Ruben Roedema. E6 speelt in 3e klasse Philip ter Kuile, Daine de Greef, Sem Kotek, Ravi Chin, Gideon Davidson, Roman Jelier, Jente Koot, Berend Ramuz, Meine Tempels. E7 speelt in 3e klasse Tim Goudswaard, Danny Gyasi, Quinten van Hoogdalen, Joram Cohen, Kevin Pouw, John Guittierez, Folkert Viktoor, Jasper de Bie, Max Kreuger. E8 speelt in 3e klasse Ole Clumkens, Maximus Darley, Berend Edelenbosch, Tijn van de Kolk, Daan Verwey,Beer Oldenhof, Stuart Roeg, Joska Spijkerman, Max Warrens, Gilles de Wit. 18 juni 2007 85e jaargang nr. 14 E9 speelt in 3e klasse Kwakoe Etwi, Rowdy Frie, Justin Reingoud, Isidoor Maljer, Jamil Tholen, Hidde van de Brekel, Russel Abma, Levi Blaauw Espinosa, Noah Stolte. E10 speelt in 3e klasse Sergij Pardovitch, Max Massaut, Niels Urka, Dillon Screene Jesper Westra, Justus Hillen, Mees Zwagerrman Donny Huysen, Jelle Top Storm Quay. Ell speelt in 3e klasse Robin Schatens, Stafke Spijkers, Tamir Themans, Rick Egbers, Lo renzo Mancinelli, Quinten van den Berg, Mart Wagenaar, Marius Ceulen, Pieter Vriens. E12 speelt in 3e klasse Laurens Blomjous, Pavlik Drossokossev, Mauk Muller, Dick Scholte, Leo Smolenaars, Zongmeng Sun, Harry Wijnschenk, Moos Kreuger, Cesar Bisterbosch. E13 speelt in 3e klasse David van de Berg, Gian Bosch, Sammi Botter, Bohdi Engels, Abel Friedberg, Tom Vertregt, Kevin Vos, Nino Vrijhoef, Luke Walker. E14 speelt in 3e klasse Paul Stuyt, Dion van Lange, Jan Pastor, Timo Samson, Max Cun ningham, Steven Kleinveld, Max Knap, Brian Loman. F1 speelt in le klasse Luc Beaujean, Ayrton Dol, Dylan Weijtboer, Bodhy Buit, Pierre de Wit, Giuliano With, Laurens de Jonge, Jasper Deur, Bob van Uden. F2 speelt in le klasse Noah Beukeboom, Lucas Russel, Bonno Meijer, Jim van Oosten, Frank Burger, Tobias Nahuys, Ralph Rekkers, Jaap Vriens, Sam van Barne veldt. F3 speelt in 2e klasse Michael Mol, Brian Roeg, Derk Schendstok, Abel Ribbink, Semin Oguz, Felix Cunningham,Sam St. Bisschop, Cas Gratema, Dani Bijlsma. F4 speelt in 3e klasse Sven Boeken, Joris Prins, Jonas Ouwehand, Philip Santcroos, Bron Hollander, Jerome Tilburg, Daan Top, Tobias Hulshof, Wouter Ver kade. F5 speelt in 3e klasse Jim Dukker, Jop Cohen, Sal Mantel, Daan de Bakker, Jack Nye, Gene Kluivert, Wilan Westerhof, Diederik Nassenstein, Victor Brouwer. F6 speelt in 3e klasse Job Key, Storm Brouwer, Jesse Habets, Gene Muijderman, Max Kortman, Joost Vinke,Saul Shah, Lior Gyrath, Yves Saddal, Ben Tarlavski. F7 speelt in 4e klasse Cesar Stolte, Zeb Scholten, Sidney Edelenbosch, Noah de Jongh, Ezra Pardovitz, Noah Lens, Tim Oudendijk, Nimrod van de Klaauw, Ralph Bierman. F8 speelt in 4e klasse Jean Luuk van de Linden, Thijs Mulder, Jelle van de Brink, Wessel Goslings, Noah Hunsel,Gijs Siemer, Felix Massaut. Jack Smit, Jasper Luykx. F9 speelt in 4e klasse Raf Bergkamp, Bjarne Zaal, Joep Bijholt, Naroush Nelson, Bruin Verkerke, Keane Wagijo, Eran Lapid, Noah Surig. 26

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 26