Zaterdag Zondag B De Jonge AFC'ers •zyl De zaterdagcommissie bestaat uit: Roy van Dijk - voorzitter (023-5248924/06-53288696) Sebo Woldringh - secretaris (023-5492900/06-14672961) Benno Honsdrecht- commissaris (020-6701850/06-20448717) De B-commissie wenst iedereen een fijne vakantieperiode toe op weg naar weer een nieuw sportief seizoen 2007-2008. Voor het jaarverslag verwijzen wij naar een overzicht van het Bestuur. Uitgebreide plan nen voor het nieuwe seizoen zullen wij in de volgende Schakel ver melden. Patrick Reddering (06-47806481), Max Flam (06-25425231), Lars Boering (06-51147503) en Ted Maros (06-20246991). Start nieuwe seizoen De voorbereiding en samenstelling van de AFC 3& 4 selectie is in volle gang. Alle spelers krijgen binnenkort persoonlijk bericht over het trainingsprogramma in augustus. De eerste training van de selectie begint op donderdag 9 augustus 2007. Alle andere spelers vragen wij de AFC website en de berichten van je aanvoerder in de gaten te houden voor informatie over de start van het voetbalseizoen 2007/2008. Aanvang districtsbeker AFC 3 en AFC 4: zondag 19 augustus 2007 Overige teams: zondag 2 september 2007 Aanvang competitie AFC 3 t/m AFC 5: zondag 2 september 2007 AFC 6 t/m AFC 12: zondag 16 september 2007 Voetballen tijdens de zomerstop Tijdens de zomermaanden is het mogelijk om tot en met de start van de reguliere trainingen in augustus op maandagavond tussen 19.00 en 21.00 uur op het kunstgrasveld te voetballen. Het clubhuis en de kleedkamers zijn tijdens de zomermaanden gesloten. Voor de geplande Jaarvergadering op donderdag 28 juni a.s. nodi gen wij jullie allen uit. O.a. zal AFC 12 worden gehuldigd wegens hun behaalde kampioenschap. Beste jeugdleden en ouders of begeleiders van de jeugd van AFC, Onderstaand tref je de indeling van de jeugdteams aan per 15 juni. Deze is op een aantal punten anders dan de indeling die al eerder op de website stond. Dit heeft een aantal redenen. De belangrijkste reden is dat de opzeg gingen van de laatste dagen van de vorige maand nu ook zijn ver werkt. Wij hebben ongeveer veertig e-mails ontvangen als reactie op de eerdere indeling. Dat betrof leden die ons attent maakten op spelfou ten e.d, verzoeken om een herindeling of andere vragen. Wij vinden het belangrijk om aan te geven hoe wij hiermee omgaan. Verzoeken om met een vriend(je) in een team te kunnen spelen hono reren wij in principe alleen als de hoogst ingedeelde speler naar het lagere team van zijn vriend verhuist. Hier bellen wij altijd eerst over met de speler of de ouder. Verzoeken om anders - meestal hoger- ingedeeld te worden op basis van voetbalkwaliteiten worden alleen gehonoreerd als de trainers en/of coördinatoren het verzoek bij nader inzien kunnen ondersteu nen. En er moet natuurlijk plaats zijn. Ook op eigen initiatief hebben de coördinatoren een aantal spelers bij deze indeling hoger ingedeeld omdat er ruimte in de oorspronkelijke indeling was ontstaan. Op deze wijze hebben wij een aantal verzoeken die per mail zijn ontvangen kunnen inwilligen, maar natuurlijk lang niet allemaal. 18 juni 2007 85e jaargang nr. 14 Zoals op de website al is gemeld is ook onderstaande indeling nog steeds een VOORLOPIGE indeling. De belangrijke reden hiervoor is dat de trainers en coördinatoren aan het begin van een seizoen nog eens goed naar de samenstelling kijken. Tijdens de voorbereiding en gedurende de eerste weken van een seizoen, worden de spelers en hun teams na alle vakanties nauwlet tend gevolgd en vervolgens wordt de laatste hand gelegd aan deze indeling. Pas dan is de indeling ook definitief. Een kort overzicht van de wijzigingen ten opzicht van de oude inde ling op de site: A en B categorie is nog nauwelijks gewijzigd. Dit gaat wel gebeuren. Een aantal A-junioren heeft recent aangegeven volgend jaar te willen spelen hij de senioren. Dit zal een verschuiving in de A en ook de B categorie ten gevolg hebben. Om die reden passen we deze categorieën later aan. De C en D categorie kennen slechts een beperkt aantal wijzigingen, behoudens de D12 (zie hierna) De E categorie kwam getalsmatig niet goed uit waardoor te grote teams ontstonden. Er is nu een tweede E-elftal gecreëerd. De getalsproblemen zijn hierdoor opgelost en uiteraard zijn een aantal spelers doorgeschoven in diverse teams De F-categorie kent geen noemenswaardige aanpassingen Wij realiseren ons dat wij niet ieder verzoek hebben kunnen inwilli gen. Toch denken wij dat wij een flink aantal pijnpunten hebben kunnen wegnemen, w.o de te grote teams in de E-categorie. Teamin delingen zijn bij iedere vereniging altijd een lastige opgave. Wij doen ons uiterste best, maar toch zal het onvermijdelijk zijn dat een aantal spelers of ouders uiteindelijk niet helemaal tevreden gesteld kan worden. Dat vinden wij uiteraard ook spijtig, maar wij ontkomen er niet aan om keuzes te maken. Het grote aantal leden bij de jeugd van AFC leidt ertoe dat we veel teams en dus een hoge teamnummering hebben, soms wel boven de 10! Dit zegt op zich niet alles over het nivo. Veel teams zijn kwalitatief bijna gelijkwaardig. Om dit iets inzichtelijker te maken hebben wij de klasse of divisie waarin de teams vermoedelijk zullen spelen achter het teamnummer geplaatst. Voorlopige teamindelingen per 15 juni 2007 voor het seizoen 2007/2008: A1/A2 Al speelt in de 2" divisie en de A2 speelt in de 3e divisie Ferhat Akka, Tim Arnold, Owraku Asante, Elo Boschma, Laurens Brouwer, Bianco Carolina, Zoahir Chiddi, Wesley Cloos, Majid Faiz, Sander Havermans, Essam Jansen, Jouad Jarhour, Sonny de Jong, Leandro Kappel, Raffy Koopmans, Gauthan Kumar, Mick van der Ley, Manuel Macintosh. Michael Malmbcrg.Amar Mathurin, Yannick Meijer, Darryl van Mieghem, Robert Molenaar, Sam Osei, Sil Pad denburg, Camiel Pieterzak, Michael van der Plas, Dennis Putman, Mike Ruijter, Maxime Singels, Robert Smid, Lorenzo Tjon Soe Sjoe, Marvin Tjon Soe Sjoe, Yannick Valpoort, Dave van Veen, Robert Wevers. A3 speelt in de hoofdklasse Patrick den Boer, Max Brandenburg, Joop Canes, Omar Comman deur, Joep Erven, Abel Malschaert, Sam Massar, Tom van der Meer, Shane Oosterling, Xander Waller, Joren Wiewei, Milan de Wijs. A4 speelt in 2e klasse Casper Amir, Sam Cohen, Patrick Ebu-Mordi, Fedor de Fretes, Tim van Galen, Domenique Grot, Coenraad Gulcher, Floris van Hall, Enne Hekma, Daniel de Leau, Sergio van de Linden Martinez, Yas- sine Mahmoudi, Dirk de Meijer, Marc Smits, Joaquim Woudstra. A5 speelt in de 3e klasse Jason Abeln, Vincent van den Brink, Thomas Chatziliantos, Tim Davidson, Max Dekker,Henk Fakkeldij, Rick van der Graaf, Julius van 't Hek, Joost Huisman, Casper van der Poll,Jeroen Ruyter, Wou- 24

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 24