Medische commissie Zondag 1 Allround Football Competition 18 juni 2007 85e jaargang nr. 14 Geen inloopspreekuur meer Met ingang van maandag 11 juni zal er geen inloopspreekuur meer zijn in de praktijk van Frank Tilmans (Van Nijenrodeweg 914). Het eerste spreekuur van het nieuwe seizoen zal zijn op: maandag 3 september 2007. Eventuele vragen en informatie kunt u in de tussentijd contact opne men via: 020-6440070. Namens de medische staf iedereen een fijne vakantie en een gezonde start van seizoen 2007-2008. Zondag 24 juni a.s. (van 11.30 tot 17.00 uur) wordt er op het terrein van "Martinus" Amstelveen voor het eerst een Allround Football Competition georganiseerd. Adriaan Jeukens (veteranen 1) heeft in totaal 8 veteranenteams uit genodigd die hun krachten gaan meten op de volgende onderdelen van de voetbalsport: "7 tegen 7", tennisvoetbal, voetbalbowling en voetbalgolf en afsluitend een voetbalkwiz waarbij de vragen natuurlijk door Max Flam aangeleverd zullen worden. Er doen verschillende AFC-teams mee maar o.a ook een team van: A.S.C. Oegstgeest, Buitenveldert, Martinus en DWS-Arsenal. Dit jaar nog als een soort try-out maar na goedkeuring van de deel nemers wellicht een mooi begin voor een nieuwe AFC-traditie! 13 mei 2007 FC Hilversum - AFC 0 - 5 (0 -1) De laatste wedstrijd van het seizoen vond plaats in Hilversum op Sportpark Crailoo. De plaatselijke voetbalvereniging was bij een overwinning veilig en bij verlies of een gelijk spel afhankelijk van de uitslag Omni world - Turkyemspor. Om alle schijn te voorkomen had onze trainer Ton du Chatinier beslo ten om de naar Hilversum vertrekkende spelers Tom Clobus en Mauri Cabeza niet op te stellen en begon met een voorhoede Bianchi, Wilson, Hashemi. De sportieve plicht moet op ieder niveau worden vervuld en ook in de Hoofdklasse A worden er geen cadeautjes gege ven. De wedstrijd begon goed voor Hilversum, die met een paar scherpe voorzetten gevaarlijk werden voor onze goalie van Holten. Ook het schot op de lat gaf aan dat de groen-witten er alles aan zouden doen om het niet op een degradatieduel aan te laten komen. Op het prachtig bespeelbare veld, onderhoud is in eigen beheer en daarom het mooiste veld van de Hoofdklasse, werd AFC sterker en dat resulteerde in een paar aardige aanvallen die helaas niet met een goede voorzet werden voortgezet waardoor onze spits Wilson niet in stelling gebracht kon worden. Na 35 minuten werd de vrije trap die door a.s bruidegom Robert Gehring werd genomen, gevoelig op het hoofd gelegd bij Wilson, die de bal inkopte en via de paal voor de lijn deed belanden en jonkie Laurens Samson wist daar wel raad mee, 0-1. De ruststand was niet gunstig voor Hilversum, want bij een 1-0 voor sprong voor Omniworld kon Hilversum aantreden om degradatie te voorkomen. De 2e helft werd een eenzijdige aanvalsgolf van AFC, terwijl je toch het tegendeel zou verwachten. Hilversum was mak en zeker achterin was het "geitenkaas". De comer van de ingevallen Turpijn werd met gevoel aangesneden en daar was Ruben die prachtig en hard inkopte, 0-2. Het ging hard en AFC kreeg dan ook alle ruimte om te voetballen. Na een l-2-3tje kon Samson zijn 2e van de middag aantekenen, 0-3. Een hard schot van Gijs Roodbeen werd onderschept en knap doodge maakt door Gideon Coronel, die knap inschoot en een goede wed strijd bekroonde, 0-4. In de 90e minuut was het laatste balcontact voor de helaas vertrek kende topscorer Ruben Wilson die na een prachtige pass van mede uitblinker Edwin van Holten de 0-5 liet aantekenen. Daar Omniworld haar wedstrijd winnend afsloot betekent het dat Hilversum mag aantreden tegen DVC uit Krimpen a/d IJssel en de winnaar mag spelen om een plek in de Hoofdklasse tegen of SC Feij- enoord of HBS. Wat moeten wij zeggen van het seizoen 2006-2007? Ik denk dat wij, ondanks de overwinning, toch met gemengde gevoelens terugkijken. We starten slecht, maar wisten toch 6 wedstrijden voor het eind een koppositie in te nemen. Helaas was het eindschot matig en wist Argon het kampioenschap veilig te stellen. Mag je zeggen met dank aan Amsterdam, misschien wel, maar de felicitatie gaat toch naar Mijdrecht die de punten bleef pakken waar anderen ze lieten lopen. Veel tumult en punten in mindering, ook voor AFC, waren met een wispelturige KNVB niet goed voor het Amateurvoetbal, maar de vraag blijft, mag je het nog Amateurvoetbal noemen? De zomerstop is begonnen en ik moet zeggen, daar zijn de meesten, ook clubleden, wel aan toe. Volgend seizoen, nieuwe kansen en iedereen een fijne vakantie ge wenst. Ronald Koster Opstelling: van Holten, Esionye, Post (Roodbeen), Witzenhausen, Coronel, R. Gehring (B. Gehring), Geerlings, Samson, Hashemi (Turpijn), Bianchi, Wilson. Dit was eens ons Wetra veld. Maar hier komt iets moois voor in de plaats. 21

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 21