m Zondag 1 T - 28 maart 2007 85e jaargang nr. 11 Op dit moment hebben reeds door training alle fysio's en een groot aantal leiders kennis gemaakt met dit apparaat. Ons Erelid Marcel Koster heeft om die levensreddende handeling gemeend dit apparaat aan A.F.C. te schenken. Waarvoor Chapeauü Misschien een spring- plankje naar 50+ voetbal, maar daarover meer. Voor A.F.C.ers is iedere maandagavond een gratis inloop spreekuur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 19.00-20.00 uur De medische commissie bestaat uit:: Arts: Lex Swaan, tel. 020-6731337 Fysiotherapeuten: Wim Crouwel (voorzitter, wim.crouwel@xs4all.nl) en Frank Tilmans tel. 020-6440070 Verzorger/masseur A-selectie: Co Groszenipper tel. 06 44352970 25-03 AFC - DWV 3 - 0 (rust 1 - 0) Tussen de Hiswa en de AutoRai in stond er vandaag een derby op het programma op ons Goed Genoeg. Noord tegen Zuid, geel-zwart tegen rood-zwart. Nooit een makkelijk potje voor onze jongens en zeker na het teleurstellende resultaat van afgelopen week was het niet helemaal bekend hoe de Reds hier mee om zouden gaan. Ik ging er lekker voor zitten, Nederland - Roemenië. In de volle Kuip zou het moeten gebeuren. Hier kon Nederland haar slag gaan slaan en bij winst was kwalificatie voor het EK 2008 bijna zeker. Zijn er parallellen tussen deze twee wedstrijden of is dat onzin. Na tuurlijk is er een behoorlijk niveauverschil en is dat niet te vergelij ken, maar als het gaat om de coaches is er toch een vergelijk te trek ken. Waar AFC en DWV zeker in de eerste helft gelijk opgingen was dat ook het geval met Nederland en Roemenië. Eigenlijk kon Neder land totaal niet imponeren en stonden de aanvallers vastgenageld tegen de reuzen uit Boekarest. Zo ook onze spitsen van vandaag. Bobby Gehring, gelegenheidsspits bij afwezigheid van de geschorste Ruben Wilson, deed zijn best en sleurde gaten voor de linker Tom Clobus en rechterspits Mauricio Cabeza. Maar echt gevaarlijk kon Bobby niet worden en dat lag niet alleen aan hem, maar aan het verdedigende werk van de lange DWV'ers. Zo zag je ook Huntelaar sleuren en trekken, maar was er geen lekker samenspel met Babel en Robben. In de 14L' minuut werd de voor Bobby bedoelde voorzet van Tom Clobus niet goed weggewerkt door oud profvoetballer Ab Persijn en hard en met veel, of weinig gevoel, in eigen doel geschoten. 1-0 voor AFC. Het verloop van de wedstrijd tot de rust was gelijkwaardig en een prima keepende Stephan Veenboer hield de noordelingen van de goal. Dat deed Stekelenburg ook, rust in de Kuip 0-0. In de 2e helft in Rotterdam zag je dat er wat moest gebeuren om iets te gaan forceren. Zo had van Basten de keus uit Koevermans en Kuyt en kon zelfs nog schuiven met van der Vaart en op zijn plek eventueel Seedorf. Er zitten twee coaches op de bank, van 't Schip en van Bas ten, ik zou graag de discussie voor de wissel willen horen, ik wil een nieuw tv-programma bij 10 of Talpa of SBS of RTL of NOS, maakt me niet uit, ik wil het concept: "Changing with the Coach". Dit alles in de vorm met stemkastjes op de tribune, groot scherm, smsjes van thuis en duo presentatie in de stijl van. Dacht aan Ton Ojers met Katja Schuurman. In de 55e minuut begint Ton door de speakers van de Kuip en live op tv: "Zeg Marco, wat dacht je ervan? Ik zou maar eens Koevermans en Kuyt warm laten lopen, lijkt mij dat je wat moet doen". "Ik dacht eigenlijk meer aan Emanuelson, Ton. Ik heb het net even met John besproken en wij vinden dat Urby het verdient, is vorige week jarig geweest en was hem vergeten te bellen, leuk cadeautje toch? En het is een Ajacied, doet het altijd leuk in de Kuip". "Goed verhaal Marco, ik wil je ook voorstellen om Seedorf de laatste paar minuten te wisselen, weetje nog, die penalty die hij ooit 10 jaar geleden heeft gemist, moet die nog even voelen.... Dames en heren, pak uw stemkastjes en stem, Urby, ja of neeen u mag tevens stemmen wie hij voor de volgende wedstrijd af mag laten val lenKatja, zeg jij eens wat....". Onze Ton zag het goed, er moest iets voorin gebeuren, beetje fris bloed erin om de statische DWV'ers uit te spelen. Bobby Gehring en Tom Clobus werden gewisseld voor Rody Turpijn en Yama Hashemi. Eerst nog twee maal geel voor beide teams, waardoor Abercrombie en Roodbeen vroegtijdig konden douchen, alvorens de 2-0 voor Hashe mi, na mooie combinatie met Cabeza en de 3-0 door Rody Turpijn, lekkere actie, konden worden aangetekend. De punten zijn binnen, lekker. A.s donderdag om 20.00 uur spelen we "thuis" op het veld van Blauw-Wit tegen het tevens hooggeklasseerde Haaglandia. Komt allen. En het Nederlands elftal? Spelen uit tegen Slovenië, altijd lastig. Ton, kom er maar in:"U heeft gestemd, het publiek heeft gekozen: Engelaar moet volgens u mee, is volgens het publiek een sterke voetballer met uitstraling, goede pass, goed schot en kan andere beter laten voetbal len. Dus Engelaar voor Landzaat Terug naar de realiteit, u heeft geen verstand van voetbal, Marco en John wel..donderdag weten we meer. Ronald Koster Opstelling: Veenboer, Esionye, Moumane, Witzenhausen, R. Gehring, Bianchi, Cabeza, Clobus (Turpijn), Roodbeen, B. Gehring (Hashemi), Post. Blijdschap na het 2e doelpunt van Yama Hashemi (links) tegen DWV. Ivocaten Rody Turpijn gaat de derde treffer scoren in de wedstrijd AFC-DWV. Foto 's: Ton Post

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 6