j r édic if A.F.C. /iTUATiü- /frÏAAL i-@Ge£> 7 maart 2007 85e jaargang nr. 10 van de ""=s V. "Dossiers gaan open, die voor anderen gesloten blijven Beste Schakellezer, Al enige tijd heeft u de inbreng van de Archief Commissie in de Schakel moeten missen, het wordt daarom hoog tijd weer eens wat van ons te laten horen. Onder het motto: "dossiers gaan open, die voor anderen gesloten blijven" willen wij u zo af en toe, informeren over belangrijke- of soms minder belangrijke gebeurtenissen uit de historie van AFC. In de vorige Schakel heeft u kunnen lezen over de veranderingen die binnenkort op ons huidige sportpark gaan plaatsvinden. In verband hiermee kwamen we in ons archief toevallig iets tegen, waarbij we tot de conclusie kwamen: "niets nieuws onder de zon" Lees, kijk, vergelijk en relativeer, bij een hieronder (gekopieerd en voor deze publicatie gecomprimeerd AFC document uit 1920. (AFC zou van 1920 tot 1962 gehuisvest zijn aan de Zuidclijkc- Wandelweg, tot de verhuizing naar het Sportpark Goed Genoeg) namens de Archief Commissie Rik de Boer f LIGGING DER NIEUWF. A.F.C. TERREINEN. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat in verband met de aanstaande nood zakelijke verhuizing van de A. F. C. naar de nieuwe terreinen, gelegen achter den Bulfcn- veldert aan den Amstelveenschenweg (ca. vijf minuten gaans voorbij het Stadion) in de 8 Mei 1.1. gehouden buitengewone algemeene vergadering besloten werd het Bestuur te machtigen eene leening groot 60.000.aan te gaan. teneinde de benoodigde accomodatie als kleed- en waschkamers. afrastering, loketten en tribunes op die terreinen aan te brengen.' Zooals U uit de hiernaast geplaatste afbeelding zult kunnen zien. stellen wij ons voor het nieuwe „home" van de A. F. C. eenvoudig, doch bovenal gezellig, in te richten. Indien wij onverhoopt de benoodigde gelden niet ontvangen, zullen wij ons noode met eene veel kleinere inrichting moeten tevreden steller. Vriendelijk, doch dringend, verzoeke t wij II het Uwe ertoe te willen bijdragen tot verwezenlijking van onze plannen en waardoor de A. F. C. in staat zal zijn hare gasten uit de 1»« klasse te ontvangen op dezelfde wijze, als waarop Zij door de zustervereenigingen ontvangen wordt. Gij dient hierdoor niet alleen de A. F. C. zeer bijzonder, doch tevens de sport in het algemeen, daar er gelijk U wellicht bekend is hier ter stede een groot gebrek aan goed ingerichte sportterreinen bestaat. Het nieuwe tehuis van de A. F. G. hetwelk wij ons voorstellen aan den nieuwen wandelweg te doen verrijzen, zal ongetwijfeld een sieraad worden in de bijzonder vriendelijke omgeving, waarin het gelegen is. 4"- Wij wekken U op, niet alleen zelf in de leening deel te nemen, doch deze ook bij uwe familie en vrienden te willen aanbevelen, ons aldus steunend in de verwezenlijking, van onze plannen. Van harte hopen wij, dat U ons niet zult teleurstellen, doch liefst zoo spoedig mogelijk bijgaand inteekenbiljet ingevuld aan den Penningmeester of indien U zulks beter schikt aan een der overige bestuursleden, zult willen inzenden. Het komt dan wel te bestemder plaatse. Bij voorbaat danken wij U namens de A. F. C. voor Uwe medewerking en teekenen. in afwachting van Uwe geëerde berichten. Hoogachtend, Namens Bestuurderen van de A. F. C. G. N. SCHEEPENS. Voorzitter. 9

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 9