(Eind)standen D t/m E13 pupillen*
E14 en E15, F-pupillen, World Cup Champions League, zie AFC's website.
Samenstelling Chris Schroder, clubstatisticus
Voor Pupillen start een nieuwe competitie (behalve Dl, D2, D 3 en E 1)
Kampioen Pupillen: E7, F2, F4, F6, F7 en F8
24 januari 2007 85e jaargang nr.
AFC Pup D 1 Topklasse A
Ajaxl 12 10 2 0 32 60-7
AZ1 12 10 2 0 32 37-4
Utrecht 1 12 8 2 2 26 44-12
Omniworld 1 11 7 1 3 22 27-12
Zeeburgia 1 11 6 1 4 19 26-21
Volendam 1 135 26 17 24-25
Haarlem 1 11 5 1 5 16 22-20
AFC1 11 4 1 6 13 16-25
Stormvogels/T 1 12 3 1 8 10 18-35
Hollandia 1 10 2 1 7 7 17-28
DWS 1 10 1 0 9 3 5-69
Soest 1 11 0 0 11 0 3-41
Eindstanden pupillen 2006
AFC Pup D 4 2e Klas 28
Roda'23 2
9
8
0
1
24
46-12
ZSGO/WMS 1
9
7
1
1
22
65-10
AFC 4
9
4
1
4
13
45-20
ASV Arsenal 1
9
4
0
4
12
24-43
Aalsmeer 1
9
3
0
6
9
17-37
AMVJ 1
9
0
0
9
0
3-78
AFC D 7 2e Klas 32
Amstelveen 2
7
6
1
0
19
28-13
Swift 3
6
4
0
2
12
18-19
Sp.Martinus 3
7
3
1
3
10
25-19
Pancratius 4
7
2
0
5
6
19-28
AFC 7
7
1
0
6
3
23-34
AFC Pup D 10 3e Klas 072
AFC Pup D 2 le Klas I
DWS 2 11 8 2
Nieuw Sloten 1 118 1
AFC 2 9 8 0
Swift 1 19 7 1
Blauw Wit 2 12 6 2
Ouderkerk 1 19 5 2
Sloterdijk 1 114 2
Buitenveldert 1 19 3 2
SDZ1 11 3 1
DWV2 8 11
Sp.Maroc 1 9 0 1
Turkiyemspor 1 10 0 1
AFC Pup D 5 2e Klas 29
RKAV 1
Legmeervogel2
Swift 2
SCW 1
Sp.Martinus 2
AFC 5
AFC Pup D 8 2e Klas 34
Roda'23 4
Swift 5
AFC 8
VVA/Spartaan3
Pancratius 7
Blauw Wit 5
AFC Pup D 11 4e Klas 004
26 48-18
25 43-14
24 42-10
22 50-18
20 39-26
17 28-20
14 21-28
11 16-24
10 23-48
4 16-34
1 9-42
1 8-61
AFC Pup D 3 le Klas H
Roda'23 1 8
AFC 3 7
Legmeervogel 1 6
Pancratius 1 6
RKDES1 8
Hoofddorp 3
Sp.Martinus 1 8
Zwanenburg 1 6
DCG 2 8
KDO 1 8
0 0 24 51-2
19 31-9
15 19-9
11 17-10
10 14-21
9 15-20
9 26-31
6 14-30
3 7-27
0 0 8 0 9-44
RKAVIC 1 teruggetrokken
WA/Spartaan 2 teruggetrokken
AFC Pup D 6 2eKl. 031
8
8
0
0
24
32-12
DWS 3
10
9
0
1
27
37-14
9
5
1
3
16
20-19
SDW 1
9
6
0
3
18
34-13
9
5
0
4
15
15-18
AFC 6
7
4
0
3
12
15-19
8
2
2
4
8
13-16
Sloterdijk 2
9
3
0
6
9
20-25
9
1
3
5
6
13-19
Nieuw Sloten 2
9
3
0
6
9
25-42
9
1
2
6
5
11-20
Sp.Maroc 2
8
1
0
7
3
7-25
AFC Pup D 9 3e Klas 067
9
7
1
1
22
36-11
Legmeervogel4
10
8
0
2
24
56-17
10
6
1
3
19
36-17
Buitenbeldert 2
7
5
1
1
16
38-9
7
4
2
1
14
26-16
Roda'23 5
9
5
1
3
16
30-24
9
2
2
5
8
14-34
AFC 9
7
2
1
4
7
13-31
8
1
2
5
5
11-20
Ouderkerk 4
7
2
0
5
6
14-37
9
1
2
6
5
9-34
Blauw Wit 6
8
0
1
7
1
14-47
RKAV 3
8
7
1
0
22
49-7
Ajax 5
10
9
0
1
27
55-13
Buitenveldert 4
8
5
0
3
15
20-24
AFC 11
10
6
2
2
20
33-23
Pancratius 8
8
4
0
4
12
29-25
Zeeburgia 6
10
4
2
4
14
20-23
Roda'23 8
9
3
1
5
10
30-27
Blauw Wit 9
9
3
1
5
19
25-27
AMVJ 2
7
3
0
4
9
22-38
DCG 10
9
1
3
5
6
13-26
AFC 10
8
1
0
7
3
16-45
Legmeervogel9
10
1
2
7
5
14-48
AFC Pup E 1 Hoofdklasse E
E 1 speelt hele competitie
Geen herindeling
Stand: Zie na F Pupillen
AFC Pup E 2 le Klas 09
WC 1
7
6
0
1
18
41-10
Nieuw Sloten 1
8
5
0
3
15
40-18
AFC 2
7
4
0
3
12
26-25
Hoofddorp 2
7
3
0
4
9
25-24
DCG 2
7
0
0
7
0
10-65
AFC Pup E 5 le Klas 26
DWS 2
8
6
0
2
18
41-19
AFC 5
7
5
0
2
15
22-24
Swift 1
9
4
1
4
13
30-31
De Dijk 1
6
4
0
2
12
28-16
De Meer 1
5
1
0
4
3
12-30
Sp.Maroc 1
7
0
1
6
1
12-25
AFC Pup E 8 2e Klas 42
Ouderkerk 2
8
6
1
1
Pancratius 3
7
6
0
1
RAP 2
8
3
1
4
Legmeervogels4
7
2
0
5
AFC 8
6
0
0
6
18 33-16
10 40-33
6 17-24
7-48
AFC Pup E 11 3e Klas 121
Ouderkerk 5 8
Buitenboys 8 8
AFC 11 8
Roda'23 12 8
Legmeervogels 7 8
ASV Arsenal 5 6
0
5 2 1 17 41-17
5 1 2 16 43-13
5 1 2 16 41-17
5 0 3 15 31-27
1 0 7 3 18-38
0 0 6 0 3-65
AFC Pup E 3 le Klas 11
Omniworld 1 8 8
VVA/Spartaa2 10 5
Jos/Wgrmeer 1 7 5
Turkiyemspor 1 10 5
AFC 3 8 1
SDZ1 9 0
AFC Pup E 6 2e Klas 40
Buitenveldert 1
Amstelveen 1
ASV Arsenal 1
Legmeervoge2
Blauw Wit 2
AFC 6
AFC Pup E 9 2e Klas 43
RKAV 4
Roda'23 4
Pancratius 4
AFC 9
NFC 1
Swift 4
AFC Pup E 12 3e Klas 122
Sp.Martinus 8
Buitenboys 9
Legmeervogel8
Ouderkerk 6
Roda'23 13
AFC 12
0 0 24 51-12
16 28-35
15 23-18
15 44-36
5 17-29
1 13-46
AFC Pup E 4 le Klas 25
RKDES1
Legmeervogel 1
AFC 4
Kon.HFC 2
KDO 1
6 5 1 0 16 32-9
5 4 0 1 12 17-11
4 2 0 2 6 10-11
5 113 4 8-15
6 0 0 6 0 14-35
as 40
AFC Pup E 7 2e Klas 41
KAMPIOEN
6
4
1
1
13
19-5
AFC 7
6
4
2
0
14
28-7
7
4
1
2
13
32-17
ASV Arsenal 2
7
4
1
2
13
25-11
7
4
0
3
12
16-11
Legmeervogel3
7
3
1
3
10
23-22
5
2
2
1
8
17-16
Blauw Wit 3
7
3
0
4
9
25-19
8
2
2
4
8
16-19
KDO 2
5
0
0
5
0
7-49
7
1
0
6
3
6-38
AFC Pup E 10 2e Klas 44
8
6
1
1
19
32-10
Sp.Martinus 3
8
8
0
0
24
41-8
9
6
1
2
19
56-16
SCW 1
9
5
1
3
16
24-19
10
5
2
3
17
41-38
Roda'23 5
9
4
1
4
13
40-28
9
4
0
5
12
37-38
Swift 5
9
3
2
4
11
21-29
10
4
0
6
12
23-45
RKDES2
6
2
1
3
7
25-19
8
0
0
8
0
6-48
AFC 10
9
0
1
8
1
11-59
AFC Pup E 13 3e Klas 124
10
8
1
1
25
72-25
A.S.'80 9
8 6
0
2
18
23-14
8
7
1
0
22
59-18
AFC 13
7 5
0
2
15
20-5
8
3
2
3
11
26-33
Sp.Martinus 10
9 5
0
4
15
27-21
9
2
1
6
7
21-44
Aalsmeer 3
10 4
0
6
12
22-32
9
2
1
6
7
21-47
LegmeervoglO
8 3
0
5
9
14-16
8
1
0
7
3
15-47
Roda'23 15
8 2
0
6
6
12-30
19