6 december 2006 85e jaargang nr. 6 De stokoude man kwam binnen, maar: wat was dat? Het bleek een NEP Sint te zijn met ook maar 1 Piet bij zich en dat was ook nog een witte Piet Die werden vakkundig weggejoeld uit de zaal en toen werd er weer gezongen: "Hoort wie klopt daar kinderen" en "Sinterklaasje kom maar binnen met je knecht" en nog meer liedjes. En toen was de echte Sint er, met al zijn Pieten. De Sint las een prachtig gedicht voor en er waren geen stoute kinderen bij Iedereen kreeg een heerlijke grote chocolade letter en de Sint moest er weer vandoor "Dag Sinterklaasje, dag, dag, dag, zwarte Piet". En jullie mochten allemaal je schoen zetten deze avond. Ben ik toch benieuwd wat daar inzat de volgende dag Het gedicht van Sinterklaas: Senoras, senoritas, hombres y jugadores Hallo is in het Spaans: Hola Maar vandaag zeg ik Olé Want voor ik straks weer verder ga Is het feest op AFC Die club van Rood en Zwart Heeft een apart plekje in mijn hart! Sint had al van de Pieten vernomen Dat er heel veel jongens zouden komen Om te juichen en te zingen Om te rennen en te springen Om te lachen en te schreeuwen Het lijken soms net fladderende meeuwen En inderdaad: jullie zijn er allemaal, Op het veld zag ik iemand een truc doen: GENIAAL Dat belooft wat voor de AFC Want jullie kunnen nog heel wat jaren mee! Ook al die goeie trainers hier Doen hun best met veel plezier Dribbelen,drijven,draaien,keren Van die mannen kunnen jullie heel wat leren Met Sinan, Niels en Peter Worden jullie iedere week iets beter En let heel goed op Wicky en Mo Want dan worden jullie helemaal( steekt duim omhoog) ZO! En na de oefeningen met Bob en Sjaak Schieten jullie straks allemaal raak. Darko is al een tijdje niet helemaal fit zei Piet Maar de Sint is blij dat hij Gerrie en Kees weer op het veld ziet Want die hadden allebei een knie blessure En dat moet natuurlijk niet al te lang duren. Gelukkig is er dan altijd Peggy de Hond Die zorgt dat alles goed gaat in de vroege morgenstond Want s'zaterdags gaat het om het "èchie" Vertelde Pieterbaas, mijn knechie Dan is het kompetitie op AFC En daar doen jullie allemaal aan mee Waar jullie dan wel voor moeten zorgen Allemaal KOMEN op die zaterdagmorgen En ook iedere woensdagmiddag aan de bak Met je scheenbeschermers en in trainingspak Want in voetballen heb je toch altijd zin Ook al krijg je per ongeluk weieens een bal keihard op je kin... In de Champions League gaat FC.Porto nu op kop Maar ook Juventus en Dynamo Kiev zijn helemaal top En al heeft Bordeaux onderaan nog maar 3 punten Let goed op de komende weken gaan die stunten! Ook in de World Cup is het spannend hoor Uruguay staat daar 2 punten voor Op Mexico die ook voor de kampioensbeker gaan Maar misschien zal straks toch Frankrijk met de medailles staan! Jongens, voetbal is een prachtige sport Maar bovenal: zorg dat je een sportieve voetballer wordt Geen gedoe zoals met Sneijder en Perez, Die jongens waren "even niet bij de les Bij AFC leeft iedereen met jullie mee Vader, moeder, opa, oma, de leiders, soms wel TWEE Zij maken het hier met jullie tot één groot festijn En Sint geeft de complimenten omdat ze er allemaal zijn. Er is echter wel één ding dat mij verdriet De internetsite bekijken jullie bijna niet Vorig seizoen stond die vol metfotoos en verslagen En dat kon Sint en de Pieten zeer behagen. Maar dit jaar is er bijna niets te lezen Het zal wel een vergissing wezen En ben ik straks terug in Spanje dan zal wel blijken Dat er weer van alles is om te lezen en te bekijken Dus maak die foto en schrijf dat verslag Dan lees ik het allemaal direct op maandag Lieve jongens, ouders en trainers van AFC Ik groet u met een driewerf: Olé,Olé,Olé! Het was mij wederom een grote eer Tot volgend jaar maar weer. Olééé! Naschrift redactie En hebben jullie, en ook de leiders en ouders, het één na laatste deel van het gedicht goed gelezen? Speciaal voor jullie hebben wij voor ieder team een eigen pagina op onze website laten maken. En dan is het wel zeer teleurstellend dat alleen de teams Argentinië en Peru met verslagen hiervan gebruik maken. En waar blijven alle teamfoto's? Kijk maar eens hoe mooi Dynamo Kiev, Real Madrid, Frankrijk en Nigeria op hun site staan. Zoveel moeite kost het toch niet om iets te schrijven of om een fo to'tje in te sturen? Trouwens alle andere foto's (dus niet de algemene teamfoto die altijd bovenin de pagina blijft staan) kunnen door de schrijver zelf bij het verslag(je) geplaatst worden. Geef je zo snel mogelijk bij webmaster@afc-amsterdam.nl op om verslagen en mededelingen op je eigen pagina te kunnen plaatsen. Je kunt zelf je wachtwoord bepalen (minimaal 6 tekens). 15

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 15