Jeugdjournaal Sinterklaas op AFC Kerstdiner voor C-Junioren Woensdag 20 december wordt het traditionele kerstdiner voor C- junioren weer georganiseerd. De werkgroep jeugdevenementen" is druk bezig en zij zullen onge twijfeld een leuk programma in elkaar zetten. De keukenbrigade van AFC zal voor een lekkere maaltijd zorgen. De eigen bijdrage van de speler voor dit kerstevenement is 5 euro. Als je je opgeeft maar niet komt opdagen blijft de bijdrage verschuldigd. De spelers die hier eerder zijn geweest weten dat dit een avond is waar je bij moet zijn, en het liefst met een volledig team! Geef je dus snel op bij je leider. Het programma begint om 17.45 uur met de ontvangst van spelers, leiders en trainers. Om ongeveer 21.00/21.30 uur is het einde van het programma. Wij verwachten ieder natuurlijk op zijn "kerstbest" gekleed en de best geklede C-junior wint zoals altijd een prijs. Superstars bij Borchland Het jaarlijkse Borchland spektakel voor de jonge jeugd vindt plaats op 20 januari 2007. In de volgende Schakel die nog voor de winter stop uitkomt zal hier meer informatie over staan. Zaalvoetbal voor A en B Junioren Het zaalvoetbaltoernooi voor A en B junioren staat gepland op 7 januari. Aanvang is 19.00 uur en het zal duren tot ongeveer 23.00 uur. Je geeft je op bij de leider die dit daarna weer doorgeeft aan de con tactpersonen. Trainingsschema's Op onze website staat onder 'jeugd' het complete schema van trai ningstijden (ook bij afgelasting grasvelden), loopschema en keepers schema vermeld. Voorlopig toernooi schema in 2007 Op onze website kan men al de eerste toernooien in april en mei 2007 bekijken. Zie onder 'jeugd'. Het weer speelt dit jaar op allerlei wijze een belangrijke rol in ons leven. Dan weer te warm, dan weer te nat en nu ook nog de wind. De Cl had er problemen mee "Aeolus, god van de wind...Een beslis send moment in de wedstrijd was eigenlijk voor de wedstrijd. De toss, het muntje dat door de lucht dwarrelt en bepaalt vanaf welke helft je start. Normaal niet echt belangrijk, alleen met lage zon interessant en met wind. En wind was er. Zuidenwind zorgt voor hoge temperaturen en dat is leuk voor de vroeg geboren lammetjes en in de war geraakte trekvogels, maar niet voor voetballers die er tegen in moeten voetbal len. De stormachtige wind blies loeihard op het doel van AFC en iedere hoge bal richting AZ werd door Aeolus in de lucht opgepakt en weer terug geblazen naar AFC. Moet je misschien die hoge bal niet teveel spelen, maar zoals ik al schreef tegen AZ moetje daar wel eens naar grijpen. Spreekt voor zich dat de hoge bal de andere kant op wel lekker liep. Twee, misschien wel drie van de vier doelpunten in de eerste helft hadden rechtstreeks een verband met de harde wind. Van goed voetbal kwam niet veel gedurende de eerste helft...". Onze F2 weet zelfs uit een afgelasting nog iets te halen voor een stukje "...Uit eerdere stukjes blijkt mijn bovenmatige intresse voor het weer. Ik ben gek op de zon en prijs iedere dag dat hij (of is het een...zij?) schijnt. Ik hou echt niet van regen. Verschrikkelijk vind ik het! Wat is er leuk aan natte kleren, natte haren en een beslagen bril? Het mooiste voor onze jongens is toch in droog weer over het veld te rennen en het liefst nog met een zonnetje. Nu, dat laatste is na een hele lange mooi zomer voorbij en zijn we de herftperiode ingegaan. Kortom; vandaag natte velden, de hele dag regen en dus geen voet bal. Wat een pech. Misschien tot volgende week.... Uit het veld liet onze D7 zich bepaald niet slaan door de regen, of de tegenstander, maar ze kwamen net tekort (3-2) "...Op een regen- 6 december 2006 85e jaargang nr. 6 achtige dag in Amsterdam zuid twee teams die de vorige keer aan elkaar gewaagd waren wat zal het nu worden. De enige keer dat het echt droog was, was het moment in de kantine tijdens de pauze. De regen kon de vele meegereisde supporters niet deren. Na een stroef begin waarin A.F.C. na een aantal weken zonder competitievoetbal eindelijk weer eens aan het gras mocht rui- ken(kunstgras weliswaar)... Eindigen we met een ploeg die wel voordeel uit het weer wist te behalen, de B3 "...Volgens het weerbericht wat ik nog even heb gecheckt, was het 10 graden, een stevige zuidwestenwind en kwam er af en toe regen. Volgens mijn beleving blies er een ferme storm uit het oosten oplopend tot kracht 10 en is het vanaf de warming-up niet droog geweest...thuis heb ik alleen nog wasmiddel op mijn spijker broek gegooid, nat was ie al genoegEn dan. De verwachting was positief, namelijk dat de sterke tegenwind jullie in de tweede helft zou dwingen tot (snel)combinatiespel. En waarachtig... Krijg je toch, beetje geholpen door de wind, die vrije trap tegen maar heb je nu de mazzel dat niet veel later Damion beheerst de gelijkmaker binnen schiet. Knap opgevangen En toen gingen we zomaar goed door. Tuurlijk dwarrelt die bal er raar maar wel mooi in vervolgens. Wind tegen kan ook helpen Weesp was geknakt, en vanaf dat moment speel je het fantastisch uit. Steeds combinaties en de kansen stapelden zich op. Prachtig uitgespeeld door Milan. Is het enige verwijt dat het daarna 4 of 5 had moeten worden... Er moet nog een ploeg flink gemotiveerd worden "...Jongens, wat is er toch aan de hand? De laatste drie wedstrijden één gelijk en twee verloren. Was het nodig? Kunnen we dus toch niet zo goed voetballen als we dachten? Natuurlijk kunnen we voetballen. Jullie zitten niet voor niks in de Al. Wees daar trots op. Maar laat het dan wel zien. Knok ervoor, blijf een team en blijf in je positie spelen en blijf. We kunnen hiermee wel doorgaan maar dat heeft niet zoveel zin. Van jullie zelf moet dat uitgaan. Het moet eerst tussen de oren goedzit- ten.Natuurlijk hebben we in een paar wedstrijden wat pech gehad, maar de kansen die we kregen moeten er toch echt in... Maar de echte motivatie en het positivisme vinden we bij de E12. Dat komt wel goed "...De ouders stonden buiten de hekken en waren merkbaar nerveus. Dat was terecht. Onze jongens moesten er met 0-9 weer aan geloven. Toch groeien de jongens in hun spel, en ook de coaches beginnen het vak in de vingers te krijgen. Na de winterstop staat er een team dat klaar is voor de overwinning. Dat is zeker. Maar eerst zijn er nog twee wedstrijden te gaan. Op 2 december uit tegen de Legmeervogels (10.30 uur aanwezig zijn) en op 16 december uit tegen Ouderkerk aanwezig zijn om 9.30 uur). En ik weet het zeker: de jongens gaan ook deze twee wedstrijden weer voluit voor de overwinning...". Nu maar hopen dat het weer ons weer gunstig gezind gaat worden om voor de winterstop nog even lekker te kunnen spelen. O, ja de jong- sten. Die waren meer met Sinterklaas bezig. En wat die hen had te vertellen vindt u apart in deze Schakel terug. Frank de Munnik Woensdagmiddag waren er bijna 100 jongens van de Champions League en de World Cup aanwezig op het pepernotentoernooi. Het was prachtig zonnig weer en de velden waren goed bespeelbaar. Gelukkig maar, want nu konden we ook op het Wetra veld spelen. De nummers 1 tot en met 6 van de Champions League speelden tegen de nummers 1 tot en met 6 van de World Cup op het kunstgrasveld. En op het Wetra speelden steeds 2 combinaties tegen elkaar: de nummers 7 en 8 van de Ch.League tegen de nummers 7 en 8 van de W.Cup, enz. Opeens waren daar een heleboel zwarte (hulp)pieten die zakken met pepernoten bij zich hadden en ze gingen uitdelen. En ze voetbalden ook nog mee! Om 15.00 uur ging iedereen naar boven waar gezongen werd om Sinterklaas te verwelkomen. 14

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 14