Programma
24 augustus 2006 85e jaargang nr. 1
Let op!!
Gelieve bij uitwedstrijden de uitslag direct door te bellen naar de
wedstrijdtafel 020-6618316.
Op onze website kan men altijd het programma van '■deze en vol
gende week' bekijken. Voorlopig nog via de bovenbalk bij 'laatste
nieuws', en straks op de nieuwe website bij 'wedstrijden'.
Thuiswedstrijd dinsdag 22 augustus 2006.
19:00 2764 AFC 2 - Amstelveen/H.raad 2 Laar, A.D.J. van
Uitwedstrijden dinsdag 22 augustus 2006.
19:00 1880 GVVV 1 - AFC 1 Ewijk, C.J. van
19:00 2819 Buitenveldert 2 - AFC 2 Daoudi, A.
Ajax BI - AFC BI
Thuiswedstrijd woensdag 23 augustus 2006.
19:00 5670 AFC 5 - JOS/W'graafsmeer 3
Uitwedstrijden woensdag 23 augustus 2006.
19:00 5681 JOS/W'graafsmeer 3 - AFC zat. 3
19:00 5790 Sporting Martinus 3 - AFC 3
19:00 5689 Hoofddorp 3 - AFC 4
19:00 1183 DCG B2 - AFC B2
Thuiswedstrijden donderdag 24 augustus 2006.
14.30 3074 Stormv./Telstar Al - AFC Al M.B. Spanjaart
19:00 964 AFC A2 - DWV A2 Gerven, J.A. van
19:00 1241 AFC Cl - DWS Cl Smal, F.A.J.
19:00 1449 AFC C2 - DCG C2
19:00 1528 AFC Dl - Pancratius Dl
Thuiswedstrijden zaterdag 26 augustus 2006.
14:30 1991 AFC Zat. 1 - Abcoude 1 Boon, H.
14:45 2880 AFC 2 - Aalsmeer 2 Eenennaam, J. van
14:45 6025 AFC 3 - Swift 4
11:45 1203 AFC B2 - Blauw Wit A'dam B2
Uitwedstrijden zaterdag 26 augustus 2006.
10:00 1297 Blauw Wit A'dam Cl - AFC Cl
09:30 1462 DWS C2 - AFC C2
11:00 1568 Blauw Wit A'dam Dl - AFC Dl
09:30 1659 Blauw Wit A'dam D2 - AFC D2
Thuiswedstrijden zondag 27 augustus 2006.
14:45 1990 AFC 1 - Hoofddorp 1 Laan, A. van der
12:00 5880 AFC 3 - Hoofddorp 4
12:00 6002 AFC 4 - DIOS 4
14.45 3082 AFC B1 - Omniworld B1 N.J.H. Vergeer
14:45 3803 AFC B3 - Zeeburgia B3
Uitwedstrijden zondag 27 augustus 2006.
15:00 6152 Swift 10 - AFC 11
11:30 2843 Blauw Wit A'dam 2 - AFC 2 Bachmohr, E.G.E.M.
11:00 5908 Hoofddorp 5 - AFC 5
12:00 972 Zeeburgia A2 - AFC A2 Verburg, D.
13:15 5520 ADO 20 A4 - AFC A3
10:00 4199 Zeeburgia C3 - AFC C3
Thuiswedstrijden dinsdag 29 augustus 2006.
19:00 2346 AFC Zat. 1 - Roda '23 1 Phielix, R.
19:00 2345 AFC Zon. 1 - Voorland 1 Govers, J.M.F.W.
19:00 3058 AFC Zat. 2 - Legmeervogels 2 Sluiter, B.
19:00 3001 AFC Zon. 2 - Buitenveldert 2
Uitwedstrijden dinsdag 29 augustus 2006.
19:00 6198 RKAVIC 3 - AFC 3
19:00 6150 Zwanenburg 3 - AFC 4
Thuiswedstrijden woensdag 30 augustus 2006.
19:00 30476 AFC Zon. 3 - IJmuiden 4
19:00 6078 AFC Zon. 5 - IJmuiden 3
19:00 5519 AFC A3 - Zouaven (de) A3
1845 3118 AFC B1 - Elinkwijk BI J.M. Pothuizen
19:00 3881 AFC B3 - Blauw Wit A'dam B3
Uitwedstrijd woensdag 30 augustus 2006.
19:00 4339 Blauw Wit A'dam C3 - AFC C3
Thuiswedstrijden donderdag 31 augustus 2006.
19:00 1391 AFC Cl - DCG Cl Moe Soe Let, H.C.
19:00 1472 AFC C2 - Blauw Wit A'dam C2
19:00 1665 AFC D2 - Hoofddorp D2
Uitwedstrijden donderdag 31 augustus 2006.
19:00 978 Argon A2-AFC A2 Vet, Th.
19:00 1219 DWS B2 - AFC B2 Hilbrink, S.
19:00 1608 Amstelveen/H.raad Dl - AFC Dl
Thuiswedstrijden zaterdag 2 september 2006.
14:45 81861 AFC 2 - Aalsmeer 2 (comp) Janssen, L.W.
12:15 90824 AFC 4 - Hoofddorp 2 (comp)
14:45 36003 AFC 6 - Aalsmeer 4 (comp)
14.45 2520 AFC BI - FC Emmen Bl(comp) J.C. Peekei
12.15 2787 AFC Cl-AZ Cl (comp) M. Kluft
11:45 74100 AFC C2 - SVW 27 Cl (comp) Gruijthuijsen, J.F.J.
09:00 5279 AFC D4 - Pancratius D4
12:15 33817 AFC D6 - BFC D4
10:30 5193 AFC Dll - Hoofddorp D3
12:15 4696 AFC E3 - Blauw Wit A'dam E3
10:30 31401 AFC E4 - SDZ E3
10:30 4621 AFC E7 - Amstelveen/H.raad MEI
12:15 4695 AFC E8 - Swift E8
09:00 30599 AFC F1 - Pancratius F1
09.00 30598 AFC F3 - Amstelveen/H.raad F3
10:30 31422 AFC F4 - Blauw Wit A'dam F3
10:30 30734 AFC F7 - Blauw Wit A'dam F5
Uitwedstrijden zaterdag 2 september 2006.
14:00 35200 Nieuwendam SC 1 - AFC 1 (comp) Dijk, J.R. van
14:30 84626 Volendam (rkav) 5 - AFC 3 (comp) Schipper, S.
12:30 97899 Legmeervogels 2 - AFC 5 (comp)
14:30 90772 Eemdijk 3 - AFC 7 (comp)
14.30 2126 FC Emmen Al - AFC Al (comp) A. Schaap
12:30 92616 Noordwijk Al - AFC A2 (comp) Hilgersom, A.
12:00 41205 DWS B2 - AFC B2 (comp) Nauta, C.
12:00 91881 Omniworld Dl - AFC Dl (comp) Smal, F.A.J.
09:00 5201 IVV D3 - AFC D3
10:00 3127 RAP E2 - AFC E2
12:30 31405 SDZ E4 - AFC E6
09:30 30563 Zeeburgia F2 - AFC F2
10:00 30655 Blauw Wit F4 - AFC F6
10:00 30557 Amstelveen/H.raad F4 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 3 september 2006.
11:30 120511 AFC 2 - Elinkwijk 2 (comp) Wouda, R.S.
14:45 101060 AFC 3 - Chabab 2 (comp) Tjong A Hung, M.S.
14.45 123626 AFC 4 - HBC 2 (comp,)
14:45 5669 AFC 7 - ZRC/Herenmarkt 2
11:45 5773 AFC 9 - RKAVIC 3
11:45 127142 AFC A4 - Tos Actief Al (comp)
14:45 108131 AFC B4 - Turkiyemspor B1 (comp) Raktoe, R.R
09:00 3827 AFC B6 - Zeeburgia B4
09:00 4204 AFC C5 - Swift C3
09:00 4236 AFC C6 - AFC C7
Uitwedstrijden zondag 3 september 2006.
14.00 1208 Argon 1 - AFC 1 (comp) L. Wagner
12:00 5691 Eendracht'82 2 - AFC 11
14:00 124037 DWS 4 - AFC 5 (comp) Vries, B. de
14.30 109008 DCG A2 - AFC A3
12.45 114037 Waterwijk BI - AFC B3
10:00 3819 Blauw Wit A'dam B4 - AFC B5
11.30 uur, 120004 HFC Kon. Cl - AFC C3
10:00 108149 Sporting Maroc Cl - AFC C4 (comp)
09:00 4236 AFC C6 - AFC Cl
Thuiswedstrijden dinsdag 5 september 2006.
19:00 6077 AFC 7 - Swift 5
Uitwedstrijden dinsdag 5 september 2006.
19:00 6088 JOS/W'graafsmeer 5 - AFC 9
17:30 5382 Swift D3 - AFC D4
19:00 4827 Pancratius E4 - AFC E8
Thuiswedstrijden woensdag 6 september 2006.
19:00 3845 AFC B5 - Pancratius B3
19:30 4292 AFC C3 - Omniworld C3
19:30 4267 AFC C7 - Pancratius C3
19:00 2590 AFC El - Blauw Wit A'dam El
19:00 3189 AFC E2 - Legmeervogels E2
19:00 30380 AFC E5 - Hoofddorp E6
19:00 4778 AFC E6 - Amstelveen/H.raad E4
18:30 31037 AFC F2 - Swift F2
18:30 31036 AFC F5 - Blauw Wit F4
18:30 31035 AFC F8 - AFC F7
Uitwedstrijden woensdag 6 september 2006.
19:00 3848 DWS B3 - AFC B3
19:00 33810 BFC B3 - AFC B6
13