Agenda voor de Algemene Vergadering 14 juni 2006 84e j aargang nr. 15 Agenda voor de Algemene Vergadering te houden op donderdag 29 juni 2006 in het clubhuis op sportpark Goed Genoeg aan de De Boe lelaan te Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsnog een tweede Algemene Vergadering bijeen geroe pen, eveneens op donderdag 29 juni 2006, aanvang 20.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 23 juni 2005. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2005-2006 84stc jaargang, van 17 augustus 2005. 4. Bestuursmededelingen. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2005-2006. Dit verslag is vanaf pagina 4 in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2005-2006. Dit jaarverslag ligt vanaf 26 juni 2006 voor belangstellende clubgeno ten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail door leden van AFC ook opgevraagd worden bij afc@hetnet.nl 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Bob Neseker (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ronald Koster (2e secretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Amel Vroe ge (commissaris clubhuiszaken), Rinus van Leijenhorst (voorzitter jeugdcommissie), Fred ten Nijenhuis (commissaris materiaal), Nico- laas van Ommeren (commissaris P.P. en E.) en Henk Bijlsma (com missaris TOPamateurs). Bob Neseker en Fred ten Nijenhuis zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor in de functie van le penningmees ter te benoemen Nicolaas van Ommeren en zal de verdere taakverde ling voor het seizoen 2006-2007 ter vergadering bekendmaken. 9. Contributies seizoen 2006-2007 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2005-2006 als volgt vast te stellen: Thans Nieuw Senioren 295,= €310,= Senioren 18 - 23 jaar 245,= €260,= Senioren boven 60 jaar 175,= €185,= Jeugdleden 230,= 240,= Donateurs wordt verzocht minimaal 100,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september van verschuldigde contributie en entreegeld. 10. Vaststelling begroting boekjaar 2006-2007. 11. Verkiezing Technische Commissie. Zitting hebben Henk Bijlsma, Ronald Koster en Rinus van Leijen horst. Allen zijn herkiesbaar. 12. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Henk Bijlsma (voorzitter), Henny Kottmann, Johan Dol en Daniel van Meer. Henny Kottmann is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Rinus van Leijenhorst. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Frans Jüch (voorzitter), Max Flam, Patrick Reddering, Ted Maros en Lars Boering. Frans Jüch is niet herkiesbaar. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht. Allen zijn herkiesbaar. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Michael Tugend- haft en Klaas Molenaar. Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden met Peggy de Hond en Wiebe Westerhof. 16. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan. Allen zijn herkiesbaar. 18. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Frans Jüch, Roy van Dijk, Michael Tugendhaft en Henny Kottmann. Frans Jüch en Henny Kottmann zijn niet herkies baar. Het bestuur stelt kandidaat Ted Maros en Johan Dol. 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Hans Geusebroek (2006), Wim Ringe (2007) en Hans Honsdrecht (2008). Plaatsvervangende leden zijn Jos Lonnee en Peter van den Dungen Jr. Hans Geusebroek dient statutair af te treden. Ter vergadering dient een nieuw plaatsvervangend lid gekozen te worden. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Edwin Geluk, Roy van Straten, Michael Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Wol dringh, Frans Jüch, Henny Kottmann en Chris Schroder (secretaris). Roy van Straten, Edwin Geluk en Henny Kottmann zijn niet herkies baar. Het bestuur stelt kandidaat Johan de Bie, Dennis Bijlsma, Brian Speelman en Steve Bierman. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Zitting hebben Nicolaas van Ommeren (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe, André Wijnand en Rogier de Boer. Nicolaas van Ommeren is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor om als zijn vervanger te be noemen Jan van Galen. 23. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs. Allen zijn herkiesbaar. 24. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Meindert Huisman en Dennis de Wit. Allen zijn herkiesbaar. 25. Verkiezing Commissie Sociale Zaken Zitting hebben Johan de Bie, Ger van Caspel en Jan van Dijk. Allen zijn herkiesbaar 26. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Het bestuur stelt voor deze nieuwe commissie te installeren en stelt kandidaat Frank de Munnik. De commissie wordt aangevuld. 27. Verkiezing Commissie van Materiaal Het bestuur stelt voor deze nieuwe commissie te installeren en stelt kandidaat Dennis de Wit, Fred ten Nijenhuis en Michael Tugendhaft. 28. Rondvraag. 29. Sluiting door de voorzitter. Tegenkandidaten. Volgens artikel 11 par. 3b van het Huishoudelijk Reglement moeten kandidaten worden gesteld door een door tenminste 15 seniorleden getekende voordracht. Deze voordracht dient uiterlijk 22 juni 2006 in het bezit te zijn van het secretariaat, postbus 302, 1180 AH Amstelveen. Machiel van der Woude, voorzitter, Kees Gehring, secretaris.

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 3