De jonge AFC'ers SB Hl 14 juni 2006 84e jaargang nr. 15 Trainer BI selectie: AFC heeft overeenstemming bereikt met de heer John Stevens als trainer/coach voor de selectie van de BI junioren. De heer Stevens is 43 jaar en is het laatste seizoen werkzaam geweest als trainer/coach van het le zaterdagteam van RKAV Volendam. John is en blijft docent technische opleidingen bij de KNVB. Afscheid Jan Verhagen Jan Verhagen heeft na een dienstverband van bijna 25 jaar besloten om testoppen met zijn werkzaamheden bij AFC als coördinator. De jeugdcommissie en het Bestuur zijn Jan zeer erkentelijk voor al zijn inzet gedurende die periode, waarmee hij meer dan zijn steentje heeft bijgedragen aan de florerende jeugdafdeling. Hiervoor heeft Jan Verhagen 3 jaar geleden van het bestuur de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs gekregen. Wij wensen Jan veel succes voor de toekomst. Nieuwe coördinator Martin Verburg wordt de opvolger van Jan Verhagen als coördinator. Martin is een echte AFC-er en heeft diverse trainersfuncties binnen onze vereniging bekleedt. Het vorige seizoen was Martin als coördi nator werkzaam bij DWS en trainde hij de selectie van het 3e elftal van AFC. Naast zijn werkzaamheden als coördinator is Martin het volgende seizoen ook trainer/coach van AFC 2. Casimir Westerveld: Laatste jaar trainer van de Cl en coördinator van de D-E- en F pupil len gaat ons ook na 9 jaar trouwe dienst verlaten. Casimir treedt het volgende seizoen in dienst bij Ajax en wij wensen deze toptrainer heel veel succes en zullen hem ongetwijfeld regelmatig nog ontmoe ten op Goed Genoeg. Onderscheiding: De Beste Jeugdopleiding bij de Amateurs, "Rinus Michels Award" Als voorzitter van de jeugdcommissie van AFC mocht ondergeteken de op 27 mei jl. in Tilburg tijdens het Trainerscongress deze prestigi euze prijs in ontvangst mogen nemen voor de beste jeugdopleiding van alle amateurvoetbalclubs in Nederland! De vakjury bestond uit alle leden van de technische staf van de KNVB. Een fantastisch succes voor onze club, waarmee wij allen die zich gedurende de laatste jaren op welke wijze dan ook voor de jeugd van AFC hebben ingezet van harte feliciteren! Ziekenboeg: Raffy Koopmans speler van de B2 heeft onlangs tijdens de training zijn knieschijf gebroken en is inmiddels al geopereerd. Robbert Wevers van de BI selectie was ook zo onfortuinlijk om tijdens de training zijn enkelbanden te scheuren. Wij wensen deze AFC-ers een spoedig herstel toe. Samenwerkingsovereenkomst AZ AFC heeft met AZ Alkmaar een tweejarige overeenkomst afgesloten, waarvoor wij jaarlijks een vergoeding gaan ontvangen. Voor iedere speler die overschrijving aanvraagt naar AZ ontvangen wij ook een vast bedrag. Deze vergoedingen komen ten goede van de gehele jeugdafdeling. Aan alle functionarissen Beste functionaris, Hierbij wil ik u namens de Jeugdcommissie bedanken voor de inzet en bereidwilligheid tijdens het afgelopen seizoen. Mede dankzij deze steun hebben onze jeugdleden, van de Champions League tot en met de Al junioren een fantastisch sportief en sociaal seizoen meegemaakt. Het is teveel om op te noemen, maar de Sinter klaasmusical, het traditionele Kerstdiner, het Borchland Evene- ment(Superstars), de Herfts 2daagse en het afsluitende Mini W.K. waren topattracties, die alleen maar georganiseerd kunnen worden door de medewerking van vele vrijwilligers zoals u. Ook het wekelijks begeleiden van onze teams is een zware en verant woordelijke opgave. De jeugdcommissie is u hiervoor zeer erkente lijk en is zich er terdege van bewust dat wij deze functionarissen moeten koesteren. Indien u het volgende seizoen weer in aanmerking wilt komen voor een functie, verzoeken wij u ons hierover zo spoedig mogelijk door middel van een e-mail te informeren. Wij wensen alle functionarissen een mooie zomer, een fijne vakantie en hopen allen weer in goede gezondheid te ontmoeten op Goed Genoeg bij aanvang van het nieuwe voetbalseizoen, "Be Friends" Met vriendelijke groet, Amsterdamsche Football Club. Rinus van Leijenhorst, Jeugdvoorzitter Voorlopige indeling van AFC jeugdteams voor het seizoen 2006/2007 Onderstaand tref je de voorlopige teamindeling aan voor het volgende seizoen. Deze lijst vervangt de indeling die eerder op internet is geplaatst. Een aantal verzoeken naar aanleiding van de publicatie van de vorige lijst is nu verwerkt. Tevens zijn de spelers die hun lidmaatschap hebben opgezegd niet meer in de teams opgenomen. "Voorlopig" betekent dat er nog wijzigingen kunnen optreden. Een aantal teams is getalsmatig nog niet op de juiste sterkte. Gedurende de zomerstop zullen wij hier nog de laatste wijzigingen doorvoeren die rechtstreeks met de speler of zijn ouders worden gecommuniceerd. In de meeste gevallen zijn dit jaar de spelers ingedeeld in een team met leeftijdsgenoten, er zijn dus minder "mix-teams". Dat betekent ook dat de nummering niet altijd alles zegt over de hoogte van het team. Met name eerstejaars in een categorie (A t/m F) spelen soms in een voor het oog "lager" team, terwijl dat in zijn leeftijdsklasse bin nen de categorie dus eigenlijk hoger is. De indelingen zijn - zoals al eerder gemeld - gemaakt aan de hand van de beoordelingen van trainers, jeugdcoördinatoren, leiders en interne scouting. Mocht je nog een vraag, verzoek of opmerking hebben, dan kun je hiervoor het mailadres afc@hetnet.nl gebruiken. Waarom per mail? Op die manier kunnen wij goed overzicht houden en adequaat reageren. Al S. Aafar, T. Arnold, E. Aydemir, E. Boschma, B. Carolina, N. Catha- lina, S. Cissé, S. Duynmayer, M. Foppen, J. Groot, A. Hamiche, G. Heres Diddens, M. Hulshoff, D. J. Mieghem, O. Nimako,Y.Valpoort, R.Weij A2 O Asante, L. Brouwer, M. Carbodin, D. Frijn, A. Geraud, Th. B.Hansen, B. Jacobs, E. D. Jansen, L. Kappel, H. Makdan, D. O. Malone, D. R. Puttman, J. Singels, R. Smid, T. Uzun, D. Weinstein, F. Wells, O. J. Wijnen, A. Zaandam A3 Y. Bottse, J. Canes, J. Gerards, J. Halsema, B. Kool, P. J. Meijer, D. Mol, W. Ostendorf, M. Parsser, C. Pietrzak, K. Takeuchi, J. Tugend- haft, S. Wartes, M. Wijs, C. J. Willems 23

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 23