Programma voor de komende drie weken
19 j anuari 2006 84e j aargang nr. 8
Thuiswedstrijden zaterdag 21 januari 2006
14:45 65695 AFC 3 - CSW 2 L W Jansen
12:15 69391 AFC VEI - Meteoor VE2
12:15 67173 AFC D1 - Hoofddorp D1 L. Farah
10:30 33098 AFC D2 - Ajax D4
09:00 155607 AFC D5 - Roda'23 D2
12:15 155394 AFC D6 - A'veen/Heemraad D2
09:00 155391 AFC D7 - Buitenveldert D2
10:30 155447 AFC D10 - Nieuw Sloten D5
12:15 55002 AFC El - Hoofddorp El
12:15 172856 AFC E3-DCGE3
10:30 172855 AFC E4 - Pancratius E5
10:30 172530 AFC E5 - SCW El
12:15 172745 AFC E8 - DCG E5
10:30 172410 AFC E9 - Buitenveldert E10
12:15 172732 AFC E12 - RKAV E2
09:00 172396 AFC El 3 - WA/Spartaan E3
09:00 162157 AFC F1 -Diemen F1 (vriendsch).
10:30 162316 AFC F2 - Aalsmeer F1
09:00 162133 AFC F7 - Nieuw Sloten F2
10:30 162555 AFC F9 - KDO F3
Uitwedstrijden zaterdag 21 januari 2006
15.00 Black Devils VET - AFC VET
14:30 40867 Zuidvogels 3 - AFC 2
14:30 127343 VEW 5 - AFC 8
14:30 40649 Kadoelen VE2 - AFC VE2
13:00 185081 DCG Cl - AFC Cl
11:00 91236 DCG D2 - AFC D3
09:30 155393 Legmeervogels D2 - AFC D4
12:15 155880 Legmeervogels D5 - AFC D8
14:30 155671 DCG D5 - AFC D9
10:00 155859 Stormv/Telstar D6 - AFC Dl 1
09:00 185748 Swift El - AFC E2
09:00 172427 Swift E6 - AFC E6
10:00 173062 RKDES E3 - AFC E7
10:15 172424 A'veen/Heemraad E2 - AFC E10
11:30 173046 Nieuw Sloten E9 - AFC El 1
11:30 162997 Blauwwit/A F2 - AFC F3
09:30 162816 DCG F4 - AFC F4
09:00 162145 SCW F1 - AFC F5
10:45 162132 DWS F3 - AFC F6
09:00 162130 Sp.Martinus F5 - AFC F8
09:00 162896 Ouderkerk F7 - AFC F10
11:15 162895 KDOF4-AFCF11
Thuiswedstrijden zondag 22 januari 2006
14:30 1496 AFC 1 - VVSB 1
11:00 106621 AFC 4 - DCG 3
14:30 109354 AFC 5 - Ouderkerk 2
14:45 106605 AFC 7 - AGB 5
11:45 109990 AFC 8 - KDO 5
11:45 103578 AFC 9 - OSC 2
11:45 124274 AFC A4 - Sp.Martinus A2
09:00 151831 AFC B6 - Almere B6
09:00 121815 AFC C5-SDZ Cl
09:00 146011 AFC C7 - legmeervogels C3
09:00 97618 AFC C8 - Pancratius C5
Uitwedstrijden zondag 22 januari 2006
11:30 106994 Nijenrodes 2 - AFC 3
11:30 96239 ABN AMRO 5 - AFC 10
14:00 106208 A'dam Seref Sport 5 - AFC 11
11:30 109061 Weesp BI - AFC B3
14:30 124654 DCG B2 - AFC B4
10:00 Ajax C2 - AFC C2 (vr.)
12:00 125778 RKDES C2 - AFC C6
PJ Keetman
GJM Frankenhuizen
R M Maes
B Sluiter
A S Menig
Frans Jüch
Steve van Loggem
Hans Elias
E Bal
E Strella
Thuiswedstrijden zaterdag 28 januari 2006
15.00 AFC VET - Sparta VET
14:45 70143 AFC 2 - Zuidvogels 3
14:45 81086 AFC 5 - JOS/W'graafsmeer 3
14:45 49133 AFC 6 - GeuzenM'meer 3
12:15 70594 AFC VEI - Dijk De VEI
Veerman, A.
Peter Brans
Leo de Nobel
10:30
44464 AFC D3 -1
09:00
156450
AFC
D4-
09:00
156093
AFC
D8-
10:30
156304
AFC
D9-
10:30
156072
AFC
Dll
10:30
174011
AFC
E2-
12:15
174040
AFC
E6-
10:30
173404
AFC
E7-
12:15
174025
AFC
E10
10:30
173383
AFC
El 1
12:15
163328
AFC
F3 -
09:00
163326
AFC
F4-
09:00
163839
AFC
F5-
12:15
163827
AFC
F6-
10:30
163823
AFC
F8-
10:30
163232
AFC
F10
09:00
163130
AFC
Fll
- Arsenal ASV E3
Pancratius F2
Buitenveldert F4
DCGF4
AMVJ F1
Vlug en Vaardig F1
- Germaan de F1
- Pancratius F7
Uitwedstrijden zaterdag 28 januari 2006
14:30 32569 KSJB 1 - AFC 1
12:30 133651 Eemdijk 2 - AFC 3
14:30 72829 SDZ 2 - AFC 4
14:30 127322 Kadoelen sv. 4 - AFC 8
14:30 85217 Waterwijk VE2 - AFC VE2
14:30 89339 DCG Al - AFC A2
13:00 82528 Hollandia Cl - AFC Cl
10:00 42094 Hoofddorp Dl - AFC Dl
11:00 75207 Ajax D4 - AFC D2
11:00 156027 Sloterdijk Dl - AFC D5
09:30 156238 Legmeervogels D3 - AFC D6
10:00 156236 DWS D3 - AFC D7
11:30 156288 Swift D5 - AFC D10
09:00 55928 Hoofddorp El - AFC El
11:15 173372 RKDES El - AFC E3
11:15 173503 Ouderkerk E2 - AFC E4
09:00 173818 Aalsmeer E2 - AFC E5
10:00 173500 Ouderkerk E3 - AFC E8
11:30 173615 Sporting Martinus E10 - AFC E9
11:00 173382 Roda '23 E9-AFCE12
10:30 173692 Germaan de E2 - AFC E13
11:00 185127 Buitenveldert F1 - AFC F1
09:30 163672 DWS F1 - AFC F2
09:00 163490 Pancratius F4 - AFC F7
09:00 163257 Pancratius F5 - AFC F9
Seitner, H.
Schoonderbeek, C.M.
Jong, R. de
Breedt, R.
Franken, J.G.
Thuiswedstrijden zondag 29 januari 2006
14:30 1430 AFC 1 - ADO 20 1
14:45 111337 AFC 3 - Almere 2
11:45 118509 AFC 6 - DWSV '61 Biladi 3
14:45 115249 AFC 10 - ABN AMRO 5
11:45 125147 AFC 11 -
14:45 124290 AFC 12
11:45 116037 AFC A3
09:00 41979 AFC B2-
11:45 110944 AFC B3
09:00 50525 AFC C2
09:00 122007 AFC C4
Adam Seref Spor 5
ABN AMRO 9
DWS A2
DWS B2
Waterwijk BI
Hoofddorp Cl
RKDES Cl
Etten, H.J.M. van
Rotscheid, E.
Frank de Munnik
Herman Fritzsche
Ap Springer
Frans Juch
Strella, E.
Huisen, B.
Hartoch, R.G.
Kooyman, C.P.
09:00 121816 AFC C6 - RKDES C2
15