"Sinterklaas, De Musical" op DVD De jonge AFC'ers Afschrijvingen AFC 6 Ted Maros (06-20246991) AFC 7 Seth van Straten (06-30888444) AFC 8 Bob Duis (06-46160111), AFC 9 Jeroen Gerritsen (06-28959788), Olaf Morel (06-26492970) AFC 10 J. Hilbrink (06-45988578), AFC 11 Ruben Salomon (06-24557248), AFC 12 Leen Meijaard (06-55753030) Wedstrijdsecretariaat Het wedstrijdformulier dient vóór aanvang van de wedstrijd geheel te zijn ingevuld. Het wedstrijdsecretariaat en onze scheidsrechters zijn hiervan op de hoogte. Wij verzoeken de aanvoerders na de uitwedstrijd de uitslag door te geven aan ons wedstrijdsecretariaat, Chris Schroder, telefoonnummer 020-6618316. En er voor te zorgen dat het wedstrijdformulier uiter lijk de volgende dag (maandag) in het bezit is van onze administratie (Jaap Draisma 020-6611513). Laatste nieuws Raadpleeg altijd op de AFC-site, de pagina's 'Senioren' en of die van je team! B-Commissie Frans Jüch - voorzitter (020 6415902) Patrick Reddering - commissaris (06 47806481) Max Flam - secretaris (020 6466118/06 25425231) Ted Maros - commissaris (06 20246991) Lars Boering - commissaris (0651147503) Volgende Schakel De volgende Schakel verschijnt in de week van 16 januari (week 3). De DVD die gemaakt is van Sinterklaas, De Musical, is in zeer be perkte oplage vanaf eind volgende week te kopen in het clubhuis. Achter de bar ligt een voorraadje van ca. 30 stuks. De prijs is 10,— De jeugdcommissie wenst alle functionarissen, leden, spelers en ouders prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar Olivier Wijnen (Al) schreef: "ik wil voetballen" Een gewone doordeweekse dag. Het is half negen en mijn broer brengt me naar Zeist. Drie keer in de week rijden we daar heen omdat ik wil voetballen. Niet dat ik dat daar doe, ik revalideer. Sinds ik in november 2004 een trap op mijn enkel hen gehad met de Al in een uitwedstrijd tegen Go Ahead heb ik pijn aan dat gewricht. Heb nog enkele maanden op halve kracht, aangevuld met wilskracht en liefde voor het spelletje doorgespeeld, maar ik moest er aan geloven. Kraak been beschadigd en lang revalideren. Totdatje er bij neervalt. 21 december 2005 84e jaargang nr. 7 Ik ben nu vijf maanden in Zeist en het schiet niet op. Ja, zegt ieder een, het is drie stappen vooruit en dan weer een naar achteren. Nu zijn de pezen weer over belast. En ik mocht toch al weinig doen. Een beetje lopen, een beetje buikspieroefeningen. Maar ik wil niet lopen en buikspieroefeningen. Ik wil voetballen. Ze zeggen dat ik nu lekker veel tijd heb voor mijn eindexamen en dat econometrie zo'n mooie studie is. Maar volgens mij begrijpen ze het niet. Ik wil gewoon voet ballen. Het is voor het groepsgevoel goed datje elke week naar je team komt kijken. Ja, het zal wel, maar ik ga er dood aan, ik hoor er niet echt bij, ik sta niet in het veld, kan niets extra's geven bij een achterstand en voel me dan alleen maar nog ongelukkiger. En trouwens: steeds maar die vragen hoe het gaat. Kut, dus. Maar je kan dat niet altijd zeggen, dus gaat het wel en vooruit en misschien na de winterstop beter. Laat me toch voetballen. Trouwens van die club hoor je ook bitter weinig. De een zijn dood is de andere zijn positie. Ja, ik weet het wel, maar wil het gewoon niet weten. Voetballen, daar gaat het om. We komen na de het ochtendritueel Zeist thuis. Vijftig meter in het zwembad heen en weer gelopen. Massage en veel revalidatiegrappen. Een doodgewone dag. En nu snel weer naar school. Hoor ik op de valreep dat mijn gastbroer Emanuel, die in Jong Ajax voetbalt, naar het buitenland kan, maar nog niet de goede papieren heeft, want hij is nog steeds Ghanees. Ach, het kan dus altijd erger. Ja, maar hij speelt ten minste elke dag voetbal. Mijn God, egoïst. Dat voetbal wordt een obsessie, ik moet ermee ophouden. Kom ik thuis staat er een pakket. Een groot pakket, met een briefje. Van de club, mijn club AFC. Dat ik snel moet herstellen, en dat er zonneschijn is achter tegenslagen. En ik wordt een uur later gebeld door een teamgenoot. Dat ze me missen en trouwens, ook nog graag twee pasfoto's anders mag je in 2006 niet eens voetballen. En we hebben je nodig. Ik geniet van de inhoud van het pakket. Ik straal weer een beetje. Ze zijn me niet vergeten. Alleen daarom al zal ik doorzetten. Ik doe dat eindexamen en ga trainen tot ik een ons weeg. Nou, vooral dat overtollige vet kwijt raak. En ik kom terug, zoals ze me nog nooit gezien hebben. Misschien een of twee keer eerder. Maar nu constant. Want ik weet wat het is om niet te voetballen. En dat maakt me beter en sterker. Bedankt allemaal voor de fruitmand en de interesse, nee, de warmte en liefde bij het herstel. Ik zie jullie zondag weer. Olivier Wijnen AFC Superstars voor pupillen E en F, Champions League World Cup spelers Zaterdag 14 januari in Amstelborgh/Borchland Hoe beschrijf je iets wat werkelijk groots, gigantisch, mega belooft te worden Nou ja, geen woorden voor, heet dat, maar we gaan het toch proberen, want de volgende informatie is belangrijk en we willen niemand missen natuurlijk. Alle Champions League World Cup spelers, de F's en de E's zijn er natuurlijk de hele dag van 10 tot na 4-en dus houdt daar rekening mee! Letterlijk honderden bij elkaar en dat moet allemaal in goede banen worden geleid en daarom wordt er nu al druk vergaderd, vrij willigers geronseld en mega-bestellingen geplaatst. Een aantal punten dat belangrijk is om te weten. De dag bestaat zoals jullie weten uit allerlei spelonderdelen die je in een bepaalde volgorde afwerkt. De F's en E's worden in twee teams opgedeeld. Dus: leiders. Kom alsjeblieft tijdig (half 10). Zorg voor vervanging als je echt (zeer onverhoopt) verhinderd bent en zorg (F E) voor een tweede leider. Geef dit s.v.p. ook zo spoedig mogelijk door aan je contactpersoon. Op de dag zelf word je als leider bij elk spelonderdeel geholpen door de referees, dus dat scheelt weer, maar vooraf valt er nog wel wat te regelen. Alle spelers krijgen komende week een brief mee waar o.m. in staat dat zij een bijdrage van Euro 5,- op de eerstvolgende wedstrijddag aan hun leider geven. En dat bedrag mag de leider vervolgens vooraf overmaken op een rekeningnummer dat je van de contactpersoon krijgt (inclusief hetzelfde bedrag voor jezelf).

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 16