Bridge Medische commissie Ons Eerste Humor en discipline vormen het AFC teamkarakter 7 September 2005 84e jaargang nr. 2 Op woensdag 7 september jl. werd het debuutalbum met de titel "luchtige verhalen" door Michiel Huisman en band gepresenteerd. Zoals bekend is Michiel speler van het vijfde zondagelftal, inmiddels door zijn optreden in diverse Nederlandse speelfilms een bekende Nederlander. Namens AFC wensen wij hem heel veel succes. En dan nu de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg te weten: Piet Vaal (6/9) - Frans van den Bor (6/9) - Henk van der Jagt (6/9) - Daan Kappelhoff (8/9) - Hans Honsdrecht (10/9) - Ruud van Ommeren (11/9) - John Dear (11/9) - Hans Mulder (17/9) -Hans Hulst (17/9) - Tim Timmerman (18/9) - Frans Wijnen (22/9) - Rik de Boer (23/9) -Luuk van Mierlo (24/9) - Fred van Soomeren (26/9) - Rob de Jong (30/9) -Ben Slaap (30/9) Aan al deze jarigen onze hartelijke felicitaties. Johan de Bie Beste bridge vrienden, Het nieuwe bridge seizoen begint op dinsdag 13 september 2005. Aanvang bridgedrive 19.45 uur s.v.p. aanwezig 19.30 uur. Wil je gezellig bridgen meld je aan bij WBC. Voor informatie belt u naar: M. de Metz 020-6441006 of 06-53-265 869 R. Mathijsen 020-6794542 H. Honsdrecht 020-4422421 Afschrijven maandag tussen 18.00 uur en 19.00 uur. bij M. de Metz 020-6441006. Beste A.F.C. sportvrienden, Het seizoen 2005/2006 is gestart en de trainingskampen afgerond. Voor onze AFC spelers zijn de "ins-and-outs"wel bekend. De nieuwe spelers heten wij van harte welkom en wensen hen eveneens een fijn en succesvol AFC-gevoel toe. Vóór aanvang van training/wedstrijd is het belangrijk reeds een goede voorbereiding te treffen, hetgeen jezelf en het team ten goede komt. Algemene zelf preventie en hygiëne. Voetnagels kort houden en recht afknippen. Voorkom blaren door talkpoeder of Skinlube aan te brengen. Gebruik deugdelijk en goed passend schoeisel. Kousen en schoenveters niet te strak aantrekken. Tijdens training/wedstrijden zijn enkelbandages aan te bevelen. Scheenbeschermers zijn verplicht, de kousen omhoog en met ver bandgaas fixeren. Zorg datje schoeisel soepel blijft, dus invetten. Controleer je noppen op lengte en slijtage. Draag altijd schoongewassen sportkleding. Na het douchen goed afdrogen, ook tussen de tenen. Laat ook ogenschijnlijk kleine kwetsuren deskundig behandelen. Draag tijdens de warming-up altijd een eigen shirt, géén wedstrijd shirt. Draag na de training/wedstrijd altijd BADSLIPPERS. Specifieke hygiëne. Doe een goede Warming-Up en vergeet nooit te rekken. Neem vóór de training/wedstrijd altijd glucose- of koolhydraatrijke voeding. Gebruik thee of Gatorade-drank tijdens de rust. Drink geen koolzuurhoudende dranken vóór training/wedstrijd. Breng vaseline aan op de wenkbrauwen i.v.m. transpiratie. Breng vaseline aan op buitenzijde knie en bovenbenen, tegen schaaf wonden. Bij gevoel van kramp dit niet door het gehele elftal laten "behande len". Na een blessure NOOIT warmte, maar wel IJS-applicatie gedurende 24 uur. Mocht zich na een wedstrijd toch een blessure voordoen, raadpleeg dan een Eerste-hulp van een ziekenhuis, of je huisarts en stel je in verbinding met onze medische staf. De medische commissie; Lex Swaan(arts) tel. 020 6731337 Fysiotherapeuten; Wim Crouwel/Frank Tilmans tel. 020 6440070 Verzorger A-selectie; Ko GroszeNipper tel. 06 44352970 Met deze wenken hopen wij preventief te werken dus, OléOlé Kampioenen! Voor A.F.C.ers is op maandagavond het inloopspreekuur in de fysio- praktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 19.00-20.00 uur. Clubarts: Lex Swaan, tel. 020-6731337, Fysiotherapeuten: Wim Crouwel (voorzitter), /Frank Tilmans tel. 020- 6440070, Reinier van Dantzig tel. 020-6627244, Verzorger A-selectie: Ko Grosze Nipper tel. 06 44352970 4 september: AFC - FC Omniworld 0-3 Slechte start AFC Dat viel dus zwaar tegen. De eerste competitiewedstrijd tegen FC Omniworld ging met maar liefst 3-0 verloren. Op een dergelijke uitslag hadden vriend en vijand niet gerekend. AFC na 1 wedstrijd onderaan, de FC uit Almere bovenaan. Hoe is dat mogelijk? De vraag stellen is makkelijker dan hem be antwoorden. Maar zeker is dat een verklaring kan worden gevonden in de kracht van FC Omniworld. Ondanks de ontwikkelingen rond de BVO, die leidde tot het vertrek van bijna alle spelers van de (amateur selectie van het afgelopen jaar, is de nieuwe trainer Gerard Staats er in geslaagd met 15 spelers van andere verenigingen een sterk elftal op de been te brengen. Dat moesten de noordelijke hoofdklassers Drach terboys en Joure kort geleden in de oefencampagne ondervinden. Deze en andere resultaten waren de deskundigen kennelijk ontgaan toen ze hun favorieten bekendmaken voor het kampioenschap in de Hoofdklasse A. De heren hoofdklasse trainers noemden op de AFC-website niet één keer FC Omniworld als kanshebber en dat is even opmerkelijk als onterecht. AFC werd daarentegen door alle trainers in de favorieten- rol geschoven, waarbij alleen Türkiyemspor hoger werd aangeslagen. De komst van trainer John Kila en enkele ervaren spelers - Arif Akgün, Murat Böke en Quincy van Ommeren - zullen debet zijn geweest aan deze opinie, alsmede de goede resultaten van AFC in de laatste jaren. Maar zulke hoge verwachtingen over de kansen van ons eerste zijn overspannen. Daarvoor waren de resultaten in de oefen campagne in aanvallend opzicht nog niet overtuigend genoeg. Kwestieuze verwachtingen dus, die afgelopen zondagmiddag botsten met de soms weerbarstige voetbalpraktijk. FC Omniworld liet zich vanaf het beginsignaal duidelijk gelden en bezorgde Edwin van Holten een hoop werk. Vooral spits Dyron Daal, nog niet zo lang geleden gehuld in AFC-shirt, was een doorlopend gevaar. In de 20e minuut was zijn loopactie na slordig balverlies van AFC op het middenveld de inleiding voor het belangrijkste moment in de wedstrijd. Daal werd binnen de lijnen in scoringspositie door Murat Böke aangetikt. De terechte penalty werd door Raoul Henar benut en Böke kon met rood vertrekken. 10 tegen 11 dus, een moei lijke opgave. John Kila hield ook in deze fase vast aan een drie mans voorhoede maar meer dan een kopkans van Enrique Zschuschen leverde dit niet op.

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 5