fei pVN 7 september 2005 84e jaargang nr. 2 Voorlopige samenstelling AFC jeugdteams: Voorlopige Al selectie: Jeroen Acda, Habib Arife, Remon van As- selt, Soufïan Benabdesam, Nathaniel Catalina, Edo van de Ende, Romeo Forster, Jordi Groot, Tyrone de Groot, Wouter Kloes, Joey van Leijenhorst, Michael Lippens, Ricardo MacNack, Murat Onal, Stefan Veenboer, Kaye Visser, Sergio Vlijter. Trainer/coach Pim v.d. Meent 06-21557698 Voorlopige A2 selectie: David Faerber, Shai Zakai, Gideon Heres Diddens, Irishar de Nobrega, Olivier Wijnen, Danny Verkaik, Dono van van Dam, Dennis Frijn, Joey Singels, Elio Egas, Tjerk Veltman, Michiel Foppe, Amar Hamiche, Wesley v.d. Hoek, Manus Polling, Evert van de Linde, Allon Cohen. Trainer/coach Jan Vroegop 06- 55175657 Voorlopige A3 selectie: Tomas Bleker, Toninho Berkleef, Nils van Lingen, David Weinstein, David Langenberg, Jordao de Fretes, Lee Sieradzki, Cees Willems, Michael Parsser, Liron Barendsen, Thomas Meijaard, Wim Ostendorf, Philip Meyer, Ludo Forster, Sidney War- tes, Bandy Jacobs. Trainer/coach Benjamin Pinto 06-28902863 Voorlopige A4: Marcel Dury, Jack Huiman, Stijn Ouderland, Peter Verhagen, Mike Hollander, Marc Kuijper, Gianni Termaaten, Lorian Rotstein, Youri Bottse, Jan Gerards, Mitchel Ramsahai, Nittin Pabbi, Anthony de Leeuw. Teammanager Leider Rob Ouderland 020- 6595221 Voorlopige A5: Florian Admiraal, Darryl Bartens, Adam van der Maat, Oscar Mulder, Vincent Nijhout, Alex van Stokkum, Steven Rubinstein, Marc Pullens, Mark Bary, Michael Bles, Amrit Singh, Niels Schmale, Harun Durmus, Marto Mangoensoemarto, Revare Wyatt.. Teammanager Wim Admiraal 020-6175102 Voorlopige BI selectie: Elo Boschma, Fabian Wells, Dennis Putt- man, Thomas Hansen, Robin Telkamp, Owaraku Assante, Michael Plas, Dion Malone, Jaouad Harhour, Essam Jansen, Tim Arnold, Daryll van Mieghem, Yannick Valpoort, Leandro Kappel, Elvanio Rozenblad, Tolga Uzun, Mustafa Kaya, Romeo Nassy. Trainer/coach Erwin Keiler 06-44702344 Voorlopige B2 selectie: Daan Blekemolen, Majid Faiz, Sander Ha- vermans, Raffy Koopmans, Michael Malmberg, Tom v.d. Meer, Robert Molenaar, Sil Paddenburg, Enrico Patrick, Maxime Singels, Robert Wevers, Gautam Kumar, Mart Lieder, Andy Sumpe, Aaron Sumpe, Terry Boadum, Roy Asiamah. Trainer/coach Ron Sheotahul 06-26384003 Voorlopige B3 selectie: Patrick den Boer, Benjamin Kool, Kensuka Takeuchi, Jonathan Tugendhaft, Joep van Erven, Joop Canes, Jeroen Halsema, Camiel Pietrzak, Milan de Wijs, Yannick Meyer, Danny Mol, Alexander Hes, Diego Prestus, Ralph v. Reijsen, Charles Gyasi, Jordi Jacobs. Trainer/coach Magid Jansen 06-20035077 Voorlopige B4: Max Dekker, Daniel de Leau, Patrick Ebu-Mordi, Bart Vromans, Elja Klein Essink, Willem Klinkenberg, Joren Wiewei, Robbin Buning, Fedor Fretes, Jordi v.d. Zwaard, Lars Hoogland, Daniel ten Brink, Tim van Galen, Sam Massar, Moreno Cairo, Thijs Vernooy Trainer/coach Robert Vromans 06-51455020 Teammana ger Ed de Leau 020-6266694 Voorlopige B5: Randell Smit, Rick v.d.Graaf, Dominic Grot, Dirk de Meijer, Sergio v.d. Linden, Thomas van Geuns, Tim Davidson, Enne Hekma, Sam Cohen, Marc Smits, Jason Abeln, Ruben Treurniet,Abel Malschaert, Darryl Bruster, Mitchel Duffree, Hein v.d. Wall. Tijdelijk contactpersoon Quintus Abeln 06-54261754 Voorlopige B6: Oscar v.d.Berg, Steven Bos, Daniel Juliard, Emmet King, Yassine Mahmoudi, Xander Waller, Jeroen Melsen, Wouter van der Veer, Ernst Gerolt, Geert Streur, Roeland Kat, Mick de Vlie ger, Joost Huisman, Daan de Vlieger, Thomas Chatziliantos, Henk i Fakkeldij, Julius v.'t Hek, Bob v.d. Graaf (evt. spelers naar A- junioren) Tijdelijk contactpersoon Jaap van der Veer 020-6769552 Nog in te delen: Giano Bonam Voorlopige Cl selectie: Marco Kooijman, Mitchel Dijkstra, Justin Ruijter, Carim Hilal, Daan Brinkman, Youri Bolsius, Thomas Visser, i Bryan Ottenhoff, Erdem Yildirim, Maxim Stefels, Mike Schot, Mare Jozefzoon, Allon Worms, Samir Ali, Edwin Gyasi, Stephan Frijns. i Trainer/coach Casimir Westerveld 06-2930881 Voorlopige C2 selectie: Colin van Beem, Roy Bussman, Floris Dok- 1 kum, Michael van Hilten, Geraldo Hoogvliets, Camiel Kesser, Floris Knol, Iljaas Rodjan, Adam Abidi, Jack v. Moerkerk, Merijn Murk, Rodney Yorks, Wessel Westerhof, Kay Bottse, Justin Swart, Mitchel te Vrede. Trainer/coach Bep Thomas 06-40122436 Voorlopige C3 selectie: Milan Besselink, Stefan Crooijmans, Tim v.Hasselt, Erik Truijens, Kevin Vanenburg, Roemer Weerkamp, Soufïan Elouahabi, Abdelilah Ahannnach, Yort Willems, Nikolas Sergiou - Dijxhoorn, Ousamma Ariani, Wolf de Wijs, Daemien Ho, Tom Huisman, Kevin Schmale, Rafael Stoffels. Trainer/coach Ray mond Haloni 06-29173158 Voorlopige C4: Joey Andela, Lennart de Leeuw, Milano v.d. Burg, Justin Monpellier, Victor Rekelhof, Daniel Hofstra, Jeroen Tans, Tymen van Zadelhoff, Boris Sommers, Sander Beumer, Stef Leliveld, Laselle Leijsner, David de Munnik, Daan v.d. Hoven, Bas Ris. Trai ner/coach Rob van den Burg 06-53267947 Voorlopige C5: Blue ter Burg, Raffy Wallheimer, Didier Wilhelm, Allain Leons, Pieter de Meijer, Jonathan Allick, Jim Bakker, Clay Bobeldijk, Jordi den Boer, Bas Couturier, Phil Etwi, Stan Leisink, Chaim Roosblad, Jasper Oldenhof, Danny van Zon, Nando Duiker- sloot. Teammanager Mark Allick 06-22972181 Voorlopige C6: Jerry van Bekkum, Luciano Bijkerk, Siebren Leeman, Mischa Marchi, Sake v.d.Wall, Lodewijk v.d. Biesen, Carlo Bohle, Kers v. Denderen, Ruben v. Wijnen, Vito Hattem, Giel Adams, Martijn Wulffele, Raoul Shah, Soufïan Mahmoudi, Andre Hekma. Teammanager Alberto Marchi 020-6894256 Voorlopige C7: Dylan Duiykersloot, Derrek v. Bisterbosch, Aaron Grass Vergara, Philip Ladiges, Laurens v. Os, Bo Rettich, Daniel Staal, Berry van der Straeten, Finn van der Velden, Lucas v.d.Wall, Timothy Wells, Rogier van Leeuwen, Daniel Mustamu, Mark Kos- wall, Alexander Altena. Teammanager Titin Grass-Vergara 06- 54781795 Voorlopige C8: Remo Corstjens, Jeroen Gosewehr, Sjoerd Haverlag, Tjardo Rühl, Tim Bary, Philip Brouwer, Martijn Piek, Ruben v.Uuden, Alon Voet, Chaim ter Wee, Abel Jolink, Thom Beumer, Mark v.d. Graaff, Sander des Tombe, Ismael Filali, Arvinder Singh. Teammanager Hans Goshewehr 0294285605 Voorlopige Dl selectie: Noureddine El Youbari, Lucas Hofstra, Darren van Mourik, Mels Otsen, Dion Thomas, David Warrens, Denzei Zurburg, Cherwin Arlaud, Ashwin v.d.Broek, Justin Oosten dorp, Xavier Vet, Yared Kassie, Willem Deetman, Daryl Gerritsen, Dino van Essen. Trainer/coach David Westerhof 06-21566344 Voorlopige D2 selectie: Jeremy Charry, Daan Erisman, Ivo Kat, Enzo Doyer, Kaan Durmus, Stijn Jesse, Daniel v.d.Kolk, Diar Kuyt, Tho mas Roobeek, Jordi Samardzic, Denzei Seca, Kyle van Til, Benjamin Tugendhaft, Sidney Veldman, Alexander van Wijnen, Henk Janus, Marciano Schep, Jeremy Parsser. (nog 2 spelers naar de D4) Trai ner/coach Benno Nihom 06-22621600, Olivier Poederbach 06- 14993339 Voorlopige D3 selectie: Bowie v.d.Weide, Portrait Esseboom, Ray mond Gyasi, Mitchell van der Hart, Thom Haye, Lars Heijneman, Toni Kok, Ruben Leisink, David van Paridon, Bart Wisman, Daniël van Son, Remco Waalwijk, Murat Eyidogan, Orpheo Gefferie, Trai ner/coach Tom Verhagen 06-14373310 Voorlopige D4 selectie: Sergeij Jozefzoon, DyllanRotstein, Danny ten Nijenhuis, Paul Noorland, Thijs Piso, Mendel v.d. Ploeg, Daniel Sandler, Bob de Vries, Reinier Sombeek-Eigenbrood, Iljas Azaabal, Pim Blekemolen, David Esiony. (nog 2 spelers van de D2) Trainer/ coach Dave Riebeek 06-43559282 Voorlopige D5 selectie: Sjoerd Bon, Aart Delsing, Mitchel Harig, Pablo Hekster, Daniel Jacobus, Mark Jurje, Lorenzo Schaasberg, Jonathan Weinstein, Laurens Jolink, Gabriel Blank, Abbaas Rodjan, Samuel Frank, Jeroen Malotaux. Trainer/coach Rik Vermeulen 06- 14784427, Thomas Heemskerk 06-14784427 Voorlopige D6: Par van Eendenburg, Floris van Raaijen, Leroy Turmaine, Noah Graves, Willem van Leuven, Roderick Oranje, Cees de Lind, Jasper Lyppens, Jesse v.d. Meer, Tamo Tjong Joe Wai, Aditya Mehra, Daniel Zohar, Tobias Bruin, Jim de Waal, Teammana ger Willem van Leuven 06-22993621 Voorlopige D7: Mischa Goudsmit, Nicky Bartens, Jessie van Ernpe- len, Jori Hall, Jasper Ham, Allon Niesen, Paul Penris, Sean Wyatt, Jacob v.d. Klugt, Lucas Bombeeck, Vito Graziani, Carlo Teixeira, Mischa Worms, Yoon Chang, Ivo Pérez Riquelme. Teammanager Guus van de Meer 06-54714805 14

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 14