De jonge AFC'ers Leidersvergadering Maandag 26 september a.s. is de le leidersvergadering van dit seizoen voor de teams in de A tot en met F categorie. Indien u agendapunten hebt kunt u deze voor 15 september aanmelden via e-mail adressen rinusl@xs4all.nl en molenaar@twoconnect.nl of naar fax-nummer 020-4212106. De agenda en de uitnodiging zal 1 week voor de ver gadering per e-mail en via de post worden toegestuurd. Woensdagmiddag training Wij zoeken voor de woensdagmiddag nog assistentie bij de trainingen voor de overige F, E en D pupillen. Al is het maar tijdens het uur dat uw zoon traint, alle hulp is welkom. Een kledingpakket wordt door ons verzorgd. Ook voor de training van de kinderen die spelen in de Champions League of de World Cup kunnen wij hulp gebruiken. Wanneer er enthousiastelingen onder u zijn, dan kunnen zij contact opnemen met Klaas Molenaarf 06-51400751) of met ondergetekende, die bereikbaar is op 036-5300489. Rectificatie In de vorige Schakel is abusievelijk het verkeerde telefoonnummer van de contactpersoon voor de D pupillen. Frank de Munnik, ver meld. Zijn nummer moet zijn 06-12806978 Scheidsrechters E en F pupillen Voor de thuiswedstrijden van de F en E pupillen worden de va ders/verzorgers verzocht om te fluiten. Wanneer u dit onderling maar wel in overleg met de leider afspreekt, hoeft u maar 1 keer in de 8 weken een wedstrijd te fluiten. Uw medewerking wordt hierbij zeer op prijs gesteld en vele handen maken licht werk. Scheidsrechters D pupillen, C en B junioren Voor zaterdag en zondag zijn wij op zoek naar scheidsrechters. Wij zoeken voor zaterdag jongens vanaf 13 jaar, die geintresseerd zijn en het leuk vinden om wekelijks wedstrijden van de pupillen te flui ten. Bij voldoende belangstelling willen wij in samenwerking met de KNVB een cursus pupillenscheidsrechter bij AFC organiseren. Om op zondag te fluiten kom je pas in aanmerking vanaf 15 jaar. Hiervoor geldt weer dat bij voldoende belangsteliing wij in samen werking met de KNVB een cursus bij AFC willen organiseren. De wedstrijden op zondag zijn voornamelijk wedstrijden van C-junioren en B-junioren. Het de bedoeling dat Bep Thomas (oud Internationaal scheidsrechter), Jean Bollen (heeft gefloten op Hoofdklasse niveau en is lid van de KNVB Strafcommissie) en Frank de Munnik (scheidsrechter) de kandidaten zullen begeleiden en voorzien van nuttige aanwijzingen en adviezen. AFC zal zorgen voor een scheidsrechterstenue en trainingspak. Witte shirts Ten overvloede delen wij hierbij mede, dat alle jeugdspelers van AFC in het bezit moeten zijn van een wit reserveshirt en die ook altijd mee moet nemen naar de thuiswedstrijden. Gedragsregels ouders/verzorgers/begeleiders ten opzichte van de scheidsrechters en tegenstanders Wangedrag van ouders, spelers en begeleiding wordt niet getolereerd en de leiders moeten bij voorkomende gevallen betrokken ouders en/of spelers melden bij de jeugdcommissie. Het is geen goed voorbeeld van een volwassene om een scheidsrech ter te beledigen of het vlaggenstokje weg te gooien, omdat de scheids rechter niet goed zou fluiten. Het is geen goed voorbeeld om als volwassene het veld in te lopen en te gaan discussiëren met de scheidrechter. Het is geen goed voorbeeld van een volwassene om een scheidsrech ter de huid vol te schelden. Het is geen goed voorbeeld van een volwassene om spelers, ouders en begeleiding van de tegenpartij te beledigen. 7 september 2005 84e jaargang nr. 2 Een goed voorbeeld is om onze kinderen vóór, tijdens de rust of na afloop van een wedstrijd erop te wijzen, dat zij blij moeten zijn dat er (nog) scheidsrechters zijn, die een wedstrijd willen fluiten en dat een scheidsrechter ook wel eens een slechte dag kan hebben. Met andere woorden, leer de kinderen zich te realiseren, dat ook een scheidsrechter beslissingen neemt die discutabel zijn en leer de kinde ren wanneer de scheidsrechter niet altijd in het voordeel van AFC fluit, dit geaccepteerd moet worden. Natuurlijk willen wij bij AFC allemaal zo veel mogelijk winnen, maar niet ten koste van alles! Normen en waarden Bewustzijn: Een AFC'er is loyaal aan onze vereniging, een AFC'er houdt in zijn "doen en laten" rekening met de belangen van onze vereniging en een AFC'er leeft en handelt naar de normen en waarden van onze vereniging. Betrouwbaarheid en respect: Een AFC'er houdt zich aan gemaakte afspraken, een AFC'er staat mensen op een fatsoenlijke manier te woord en een AFC'er maakt geen racistische toespelingen. Geweld Een AFC'er onthoudt zich van verbaal geweld, een AFC'er onthoudt zich van fysiek geweld en een AFC'er onthoudt zich van elke andere denkbare vorm van geweld. Indien ouders of spelers zich aan bovenstaande niet confirmeren dan zullen wij bij overtreding genoodzaakt zijn om de strafcommissie van AFC in te schakelen en zal het bestuur van AFC er niet voor terug deinzen leden te schorsen en uiteindelijk voor te dragen voor roye ment. Contributie De nieuwe leden, die niet voor 1 september hun contributie hebben betaald, mogen NIET deelnemen aan alle activiteiten bij de AFC. Schoolvakantie zomer 2006 Hoewel de zomervakantie inmiddels voorbij is willen wij u nu al erop attenderen, dat de trainingen voor het seizoen 2006/2007 van de selectieteams starten in de week van 7 augustus 2006. Wij verzoeken u hiermee bij het vaststellen van uw zomervakantie 2006 enigszins rekening te houden. Waardevolle spullen Helaas zijn wij een enkele keer geconfronteerd met diefstal uit de kleedkamers.Wij verzoeken dan ook dringend om geen waardevolle spullen naar de trainingen mee te nemen en zeker niet in de kleedka mer achter te laten. Waardevolle spullen kunnen boven in het club huis aan de bar afgegeven worden. Parkeren Alleen op zaterdag hoeft er niet betaald te worden voor het parkeren op het grote parkeerterrein. Hoe zijn de indelingen en wanneer spelen wij? Kijk op onze website bij je team onder 'jeugd' en klik rechtsboven de KNVB site aan. Klik daarna op 'competitie'. Tussentijdse informatie Op onze website worden steeds tussentijdse berichten bij 'jeugd' geplaatst. Kijk dus regelmatig op deze pagina. Wedstrijdverslagen in Schakel en op website Evenals afgelopen seizoen worden ook dit jaar geen wedstrijdversla gen meer in de Schakel opgenomen. Een uitzondering geldt voor zondag 1. De Schakel verschijnt eenmaal per 3 weken en daardoor zijn versla gen vaak niet mer zo actueel. 12

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 12