V& 17 augustus 2005 84e jaargang nr. 1 (t Voorlopige F3 selectie: Noa Benninga, Carel Eiting, Lawrence Al- lick, Jasper Deur, Richey Speelman, Jairo Schet, Nathan Belinfante, Olivier Straub, aanvulling). Voorlopige F4: Navin Keizer, Joram Cohen, Victor Lam, Thomas Lantman, Bas Bijholt, Jonathan Oved, Yannick Creveuil, Christiaan Gielen, Ruben Roedema. Voorlopige F5 selectie: Quinten Macknack, Philip Plaisier, Daniel Allick, Thijs Prins, Joet Scholten, Ayrton Dol, Max Massaut, aanvulling). Voorlopige F6: Sander Nieuwenhuys, Quinten v.d..Berg, Davio Verlinden, Stijn de Haan, Luca Hommes, Tim v. Daalen, Abel San ders, Jord v. Gent, Philip Weststrate, Frank Cohen. Voorlopige F7: Philip Gast, Ixvi Blouw-Esp., Quinten v.Hoogdalen, Tim Goudswaard, Danny Gyasi, Kwakoe Etwi, Jamil Tholen, Joop Stolle, Anthony Thieme, Arthur Bodenes. Voorlopige F8: Aart Reijn, Hidde v. Brekel, Jelle Top, Sam Verker- ke, Armano Leilis, Tamir Themans, Storm Quay, Rody Frie, Robin Schatens. Voorlopige F9: Hanno Dahmen, Marnix Pluim, Nathan Bierman. Marius Ceulen, Noah Stolte, Jan Pastor, Pieter Vriens, Thymo Sams on, Paul Stuyt. Voorlopige F10: Rick Egbers, Sacha Pardovitch, Max Cunningham, Brian Loman, Lorenzo Mancinelli, Max Knap, Olivier den Hartog, Mart Wagenaar, Diamo Vermeer. Voorlopige Fll: Justin Reingoud, Harry Boschen, Stafke Spijkers, Tim Huges, Thibaud Peters, Quinten Bertram, Joel van Dijk, Folkert Victoor, Dion de Lange, Isidoor Maljers. Champions League en Word Cup Voor deze Schakel is vanwege vakanties geen copy ontvangen. In de volgende Schakel (of eerder op de website) volgen dan mededelingen. De "Open dag" van Ajax: AFC - Jong Ajax op 3 augustus 2005 AFC De Graafschap voor de Amstel Cup op 9 augustus 2005

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 34