Hoe zijn de indelingen en wanneer spelen wij? Kijk op onze website bij je team onder 'jeugd' en klik rechtsboven de KNVB site aan. Klik daarna op 'competitie'. Tussentijdse informatie Op onze website worden steeds tussentijdse berichten bij 'jeugd' geplaatst. Kijk dus regelmatig op deze pagina. Wedstrijdverslagen in Schakel en op website Evenals afgelopen seizoen worden ook dit jaar geen wedstrijdversla gen meer in de Schakel opgenomen. Een uitzondering geldt voor zondag 1. De Schakel verschijnt eenmaal per 3 weken en daardoor zijn versla gen vaak niet mer zo actueel. Wel zeer actueel is, als verslagen direct door de schrijver zelf op de website van zijn team geplaatst kan worden. En dat is mogelijk met zijn e-mail adres en een verkregen wachtwoord. Wil men dus toegang hebben tot zijn/haar team op de website, maak dit dan kenbaar aan webmaster@afc-amsterdam.nl Gebleken is dat het aantal verslagen op de website enorm is toegeno men in vergelijking met voorheen het aantal verslagen in de Schakel. Het jeugdjournaal, samengesteld door Frank de Munnik, blijft ge handhaafd. Dit journaal bevat de interessante en opmerkelijke zaken die in de diverse webverslagen opgenomen zijn. Voorlopige samenstelling AFC jeugdteams Er is een voorlopige samenstelling van de teams gemaakt, in de voor bereiding van het seizoen zullen nog enige aanpassingen plaatsvin den. Spelers en ouders die nog verzoeken willen indienen, op- of aanmerkingen willen melden of hun naam niet terug kunnen vinden, verzoeken wij per E-mail te reageren: afcjeugd@euronet.nl Eventueel is het ook mogelijk om telefonisch in te spreken op num mer 020-6008931 Onderstaande indelingen zijn gelijk aan die van de Schakel van 11 juni jl. Tussentijdse wijzigingen zijn nog niet aangebracht. Voorlopige Al selectie: Jeroen Acda, Habib Arife, Remon van As- selt, Soufian Benabdesam, Nathaniel Catalina, Edo van de Ende, Romeo Forster, Jordi Groot, Tyrone de Groot, Wouter Kloes, Joey van Leijenhorst, Michael Lippens, Ricardo MacNack, Murat Onal, Stefan Veenboer, Kaye Visser, Sergio Vlijter. Voorlopige A2 selectie: David Faerber, Shai Zakai, Gideon Heres Diddens, Irishar de Nobrega, Olivier Wijnen, Danny Verkaik, Dono van van Dam, Dennis Frijn, Joey Singels, Elio Egas, Tjerk Veltman, Michiel Foppe, Amar Hamiche, Ludo Forster, Sidney Wartes, Wesley v.d. Hoek, Jeroen Smits, Philip Meyer, Nicky van Cittert, Manus Polling, Bandy Jacobs. Voorlopige A3 selectie: Tomas Bleker, Toninho Berkleef, Nils van Lingen, David Weinstein, David Langenberg, Jordao de Fretes, Lee Sieradzki, Joost Delsing, Cees Willems, Michael Parsser, Liron Ba- rendsen, Thomas Meijaard, Wim Ostendorf, (aangevuld vanuit A2). Voorlopige A4 Vincent Nijhout, Alex van Stokkum, Steven Rubin stein, Muharrem Acun, Florian Admiraal, Mare Pullens, Marcel Dury, Jack Huiman, Stijn Ouderland, Peter Verhagen, Mike Hollander, Marc Kuijper, Gianni Termaaten, Lorian Rotstein, Youri Bottse, Jan Gerards, Mitchel Ramsahai, Nittin Pabbi, Anthony de Leeuw, Mark Bary, Amrit Singh. Voorlopige BI selectie: Elo Boschma, Fabian Wells, Dennis Putt- man, Thomas Hansen, Robin Telkamp, Owaraku Assante, Michael Plas, Dion Malone, Tim Sint Aubijn, Jaouad Harhour, Essam Jansen, Tim Arnold, Daryll van Mieghem, Yannick Valpoort, Leandro Rap pel, Elvanio Rozenblad, Tolga Uzun, Mustafa Kaya, Romeo Nassy. 17 augustus 2005 84e jaargang nr. 1 Voorlopige B2 selectie: Daan Blekemolen, Majid Faiz, Sander Ha- vermans, Raffy Koopmans, Michael Malmberg, Tom v.d. Meer, Robert Molenaar, Sil Paddenburg, Enrico Patrick, Maxime Singels, Robert Wevers, Gautam Kumar, Mart Lieder, Andy Sumpe, Aaron Sumpe. In de voorbereiding trainen met de B2 mee: Joop Canes, Jeroen Hal- sema, Camiel Pietrzak, Marciano Vermeer, Milan de Wijs, Roy Asi- amah, Yannick Meyer, Terry Boadum Voorlopige B3 selectie: Jordi Inden, Giano Bonam, Benjamin Kool, Kensuka Takeuchi, Jonathan Tugendhaft, Daniel ten Brink, Alexan der Dury, Joep van Erven, (aangevuld vanuit B2). In de voorbereiding trainen met de B3 mee: Lars Hoogland, Danny Mol, Daniel de Leau, Patrick Ebu-Mordi. Bart Vromans, Alexander Hes, Diego Prestus, Ralph v. Reijsen, Jordi v.d. Zwaard. Voorlopige B4: Max Dekker, Charles Gyasi, Elja Klein Essink, Willem Klinkenberg, Joren Wiewei, Patrick den Boer, Robbin Bu lling, Fedor Fretes, Tim van Galen, Joris ter Meulen. (aangevuld vanuit B3) Voorlopige B5: Randell Smit, Rick v.d.Graaf, Dominic Grot, Nick Heeremans, Dirk de Meijer, Sergio v.d. Linden, Moreno Cairo, Tim Davidson, Enne Hekma, Sam Massar, Mare Smits, Thijs Vernooy, Jason Abeln, Sam Cohen, Ruben Treurniet. Voorlopige B6: Oscar v.d.Berg, Steven Bos, Daniel Juliard, Emmet King, Jefferson Krol, Yassine Mahmoudi, Jeroen Melsen, Wouter van der Veer, Ernst Gerolt, Max Magielsen, Marto Mangoensoemarto, Charly Slagter, Geert Streur, Xander Waller, Revare Wyatt, Roeland Kat. Voorlopige B7: Michael Bles, Oscar Mulder, Mick de Vlieger, Ikalev Yildiz Darryl Bruster, Thomas van Geuns, Joost Huisman, Abel Malschaert, Daan de Vlieger, Hein v.d. Wall,Thomas Chatziliantos, Henk Fakkeldij, Julius v.'t Hek, Mitchel Duffree. Voorlopige Cl selectie: Marco Kooijman, Mitchel Dijkstra, Justin Ruijter, Carim Hilal, Daan Brinkman, Youri Bolsius, Thomas Visser, Bryan Ottenhoff, Erdem Yildirim, Maxim Stefels, Mike Schot, Mare Jozefzoon, Allon Worms, Samir Ali, Edwin Gyasi. In de voorbereiding trainen met de Cl mee: Kay Bottse, Kevin Sch- male, Justin Swart, Mitchel te Vrede Voorlopige C2 selectie: Colin van Beem, Roy Bussman, Floris Dok- kum, Michael van Hilten, Geraldo Hoogvliets, Camiel Kesser, Floris Knol. Iljaas Rodjan, Joesph Wiafe Danquah, Adam Abidi, Jack v. Moerkerk, Merijn Murk, Nikolas Sergiou- Dijxhoorn, Rodney Yorks. In de voorbereiding trainen met de C2 mee: Ousamma Ariani, Wessel Westerhof, Wolf de Wijs, Duco Hiench, Rio Biltoo, Stephan Frijns. Voorlopige C3 selectie: Milan Besselink, Stefan Crooijmans, Tim v.Hasselt, Erik Truijens, Kevin Vanenburg, Roemer Weerkamp, Laselle Leijsner, David de Munnik, Soufian Elouahabi, Thierry van der Kooye, Abdelilah Ahannnach, Yort Willems (aangevuld vanuit C2). Voorlopige C4: Joey Andela, Lennart de Leeuw, Justin Monpellier, Victor Rekelhof, Rafael Stoffels, Daniel Hofstra, Jeroen Tans, Tymen van Zadelhoff, Boris Sommers, Sander Beumer, Daemien Ho, Stef Leliveld, (aangevuld vanuit C3). Voorlopige C5: Blue ter Burg, Raffy Wallheimer, Didier Wilhelm, Allain Leons, Pieter de Meijer, Jonathan Allick, Jim Bakker, Clay Bobeldijk, Jordi den Boer, Bas Couturier, Phil Etwi, Tom Huisman, Stan Leisink, Chaim Roosblad, Danny van Zon. Voorlopige C6: Jerry van Bekkum, Luciano Bijkerk, Nando Duiker- sloot, Siebren Leeman, Mischa Marchi, Shaoul Sharabani, Sake v.d. Wall, Jasper Oldenhof, Lodewijk v.d. Biesen, Carlo Bohle, Kers v. Denderen, Daan v.d. Hoven, Bas Ris, Ruben v. Wijnen. 18

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 30