Ledenlijst In Memoriam Toch nog thuisgebracht Volgende Schakel Huishoudbeurs in RAI AFC's "Bie"- zonderheden Afgelastinglijn. Vanaf 1 april 2005 zal een nieuwe lijn in gebruik worden genomen onder telefoonnummer 0900-2024004. Via deze lijn ontvangen onze leden dezelfde service als de vorige lijn, echter tegen betaling van 0,25 per minuut. Kandidaat Lid/Donateur: D Bentz van den Berg, Sen, 29-11-1960, Hazelaarlaan 6, 1214 LM Hilversum, 035-6280524, lidnr. 7472, KNVB nr: LWHZ222 Bedankt als lid/donateur: Wim Muller, Berkelstraat 3, 1316 SK Almere, Lidnr.9726. Adreswijziging: Yvonne M.M. Steeman, "De Drie Wachters", Wolbrantskerkweg 122- D, 1069 DA Amsterdam, 06-10893742, Lidnr. 9712. B. Ketel, Zilvermeeuwstraat 29, 1171 DJ Badhoevedorp, Lidnr. 7313. F.H. van Ede, Vlietstraat 152, 1075 VE Amsterdam, 020-6733135, Lidnr.7239. S van den Broek, Heintje Hoekssteeg 12, 1012 GR Amsterdam, lidnr. 7180. M Folkers, Borneokade 307, 1019 XG Amsterdam, lidnr. 5844. 31 maart 2005 83e jaargang nr. 12 In de vorige uitgave van ons clubblad de Schakel vertelde ik u over de herdenking van Ame van Teunenbroek, welke had plaatsgevonden op maandag 7 maart jl. in Amstelveen. Arne behoorde toen nog tot de vermisten na de tsunamiramp in Thailand op 2e Kerstdag 2004. Vorige week woensdag 16 maart jl. bereikte Roos van Teunenbroek het bericht, dat Arne was gevonden en naar Nederland zou worden overgebracht. Gelukkig dat Ame werd thuisgebracht, maar bedroefd over zijn heengaan, heeft de crematie maandag 21 maart jl. in beslo ten kring plaatsgevonden. Onze vereniging bewaart aan Ame prettige en warme herinneringen. Namens de AFC wensen wij zijn vrouw Roos, zijn kinderen Mark en Lara, zijn ouders Henk en Kinnie, zijn zuster Babette met partner Indra en zijn schoonfamilie alle sterkte om het tragische overlijden van Ame te kunnen verwerken. Johan de Bie De volgende Schakel zal op woensdag 20 april verschijnen, dus over 3 weken. Van 1 t/m 10 april is in de RAI de Huishoudbeurs. Parkeren op het grote parkeerterrein is dan alleen mogelijk tegen betaling. Prijs €11,- Het AFC-Veteranenelftal, dat sinds tientallen jaren uitkomt tegen oudere voetbalclubs met een rijke historie in onze Randstad is afgelo pen zaterdag door een 2 -1 overwinning tegen de Kon. HFC kampi oen geworden. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de spelers van dit team. Onze oud-trainer van het eerste elftal Rob Bianchi is door de Ko ninklijke Nederlandse Hockey Bond aangesteld als assistent- bondscoach bij het Nederlands Dameselftal in verband met het komend Europees Kampioenschap dat in augustus a.s. in Dublin wordt gehouden. Namens de AFC wensen wij Rob bij zijn nieuwe werkzaamheden veel succes. In het weekblad Voetbal International is iedere week een interview opgenomen met een abonnee. Recent was deze abonnee Hans Mos selman, directeur/eigenaar van het AFC- vriendelijke bedrijf Sud Tours. Hans roemt in genoemd interview onze club AFC met een jeugdafdeling als een parel, waar zijn zoon Sebastiaan voetbalt. Verder roemt hij in zijn antwoorden onze leden, de presentatoren Jack van Gelder en Humberto Tan. Mevrouw Nel van der Jagt, echtgenote van ons Lid van Verdienste Henk, verblijft in het VU-ziekenhuis en is de afgelopen week geope reerd. Volgens de laatste berichten van echtgenoot Henk is de opera tie geslaagd te noemen. Namens de AFC zenden wij haar onze groe ten en wensen wij haar van harte een spoedig herstel. Zondag 20 maart jl. speelde ons eerste elftal de uitwedstrijd tegen Argon, een wedstrijd, welke helaas met 3-1 werd verloren. Na afloop van deze wedstrijd had Ellen Susan - Disselkoen de dochter van één van de beste voetballers in de geschiedenis van AFC: Dick Disselkoen) voor de A-selectie een heerlijke pastamaaltijd bereid, welke maaltijd met medewerking van Marjolein Bianchi-Gouka, Sylvia Gehring-Konings en Agnes Reddering-Postmaa werd opge diend. Namens de AFC en de spelers onze hartelijke dank aan de bovengenoemde dames voor deze bijzondere traktatie. Op 11 maart jl. vond in het Holland Casino in Amsterdam de loting plaats van het Topamateur Voetbaltoernooi, dat in augustus a.s. zal worden gespeeld. Bij de door de sportwethouder Hester Maij ver richtte loting werd ons le elftal ingedeeld met de Beursbengels, Marken en Zeeburgia. Een nader wedstrijdprogramma met de juiste speeldata zal in één van de volgende Schakels worden vermeld. Ik bezoek nog wel eens de wedstrijden van ons 2e elftal, welk team na een aarzelend begin thans ruim de 2e plaats bezet in de Reserve ondersteunend lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 11 maart 2005 op de leeftijd van 93 jaar van mevrouw Connie Hermens - Verhelst een groot aantal jaren in het verleden lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 17 maart 2005 op de leeftijd van 80jaar van de heer Jacobus Anthonie (Co) Bouwens Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 26 december 2004 in Khao Lak (Thailand) op de leeftijd van 46 jaar van lid van onze vereniging. Arne van Teunenbroek 4

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 4