Directe rode kaart
Voor alle duidelijkheid vermelden wij, dat bij een directe rode kaart
,de speler automatisch voor de eerstvolgende beker/competitie wed
strijd is geschorst.
Contactpersoon A- en B-junioren Thea Verhoeven 020-4961106,
06-44966855 thea.verhoeven@hetnet.nl
Al
Trainer/Coach Kenneth Coblijn 06-53296266, Teammanager Benno
Nihom 020-6793148/06-22621600
A2
Trainer/Coach Arni Brands 06-14881278 Teammanager Boy Smits
020-6796611/06-18163321
Uit de opsrtelling:Faysal Fakhor
A3
Trainer/Coach Hesdy Sanchez 06-12268777 Teammanager Bas Pol
ling 06-23752328
Uit de opstelling: R. Zandvliet
A4
Teammanager Wim Meuleman 020-6732030/06-21636907
A5
Teammanager Wim Admiraal 020-6175102
BI
Trainer/Coach Erwin Keiler 06-44702344, Teammanager Tjeerd
Hansen 020-6282068/06-4186582
B2
Trainer/Coach Magid Jansen 06-20035077, Teammanager Jan Willem
Telkamp 020-3452280/ 06-10506472
B3
Teammanager Roy Dekker 06-54790215
Uit de opstelling: Bonam
B4
Coach Rob Ouderland 020-6595221 en teammanager Ton Hoogland
020-6907699
B5
Teammanagers Ed de Leau 020-6266694, Lex Roos
B6
Teammanagers Jaap van der Veer 020-6769552/06-53543133 en Jos
Bles 020-6426110
B7
Teammanagers Robert Vromans 06-51455020, Eric Peperkamp 020-
6409027/06-51806816
Contactpersoon C-junioren Quintus Abeln 06-54261754
quintusabeln@abeln.nl
Spelers van de Cl
Daan Blekemolen, Majid Faiz, Nigel Hasselbaink, Sander Haver-
mans, Raffy Koopmans, Michael Malmberg, Tom van der Meer,
Robert Molenaar, Tim Noordraven, Sil Paddenburg, Enrico Patrick,
Damiano Schet, Maxime Singels,Winsten Telgt, Robert Wevers.
Trainer/Coach Casimir Westerveld 06-29308818, Teammanager
Bernard Koopmans 06-51507191
Spelers van de C2 selectie
Rio Biltoo, Youry Bolsius, Kay Bottse, Daan Brinkman, Edwin Gya-
si, Carim Hilal, Marc Jozefzoon, Bryan Ottenhoff, Justin Ruijter,
Kevin Schmale, Maxime Stefels, Justin Swart, Thomas Visser, Mit
chell te Vrede, Allon Worms.
26 januari 2005 83e jaargang nr. 9
Trainer/Coach Bep Thomas 06-40122436
Spelers van de voorlopige C3 selectie
Roy Asiamah, Milan Besselink, Stefan Crooijmans, Stephan
Frijns,Tim van Hasselt, Alexander Hes, Yanick Meyer, Diego Prestus,
Ralph van Reijsen, Randell Smit, Erik Truijens, Kevin Vanenburg,
Roemer Weerkamp, Jordi van der Zwaard.
Trainer/Coach Benjamin Pinto 06-28902863, Jan Verhagen 06-
51071908, Teammanager Eddy Meijer 020-6412133
Spelers van de C4
Joey Andela, Arne Bartelsman, Daley de Boer, Robbin Buning,Blue
ter Burg, Fedor de Fretes, Rick van der Graaf, Dominic Grot, Nick
Heeremans, Brian Inden, Lennart de Leeuw, Lasele Leijsner, Dirk de
Meijer, Justin Monpellier, Victor Rekelhof, Rafael Stoffels,
Trainer/coach: Jan Vroegop 06-55175657, teammanager hr. Rekelhof
020-6765757.
Spelers van de C5
Jerry van Bekkum, Nando Duikersloot, Daniel Hofstra, Siebren
Leeman, Sergio van der Linden, Mischa Maichi, David de Munnik,
Shaoul Sharabani, Raffy Wallheimer, Didier Wilhelm, Tymen van
Zadelhoff, Louis Zandwijken, Jeroen Tans, Luciano Bijkerk.
Teammanager Rene Wilhelm 06-10554588
Spelers van de C6
Darryl Bruster, Tim Davidson, Midas Dujardin, Thomas van Geuns,
Enne Hekma, Joost Huisman, Abel Malschaert, Sam Massar, Mare
Smits, Boris Sommers, Thijs Vemooy, Daan de Vlieger, Hein van der
Wall, Sake van der Wall.
Teammanager Willem Massar 06-54972336
Spelers van de C7
Jason Abeln, Thomas Chatziliantos, Sam Cohen, Henk Fakkeldij,
Julius van 't Hek, Allain Leons,
Pieter de Meijer, Remo Corstjens, Jeroen Gosewehr, Sjoerd Haverlag,
Jasper Oldenhof, Tjardo Rühl, Aviv Shoshan, Arthur Stam, Ruben
Treurniet.
Teammanager Quintus Abeln 06-54261754
Spelers van de C8
Giel Adams, Tim Bary, Lodewijk van den Biesen, Carlo Bohle, Kers
van Denderen, Vito Hattem, Daan van den Hoven, Mathijs Loriaux,
Kester Mulder, Bas Ris, Sander des Tombe, Timothy Vos, Ruben van
Wijnen, Martijn Wulffele.
Teammanagers Frans Ris 020-6612855, Jan Fred van Wijnen 020-
6754890
Contactpersoon D-pupillen Frank de Munnik 06-52630670,
frankdemunnik@planet.nl
Spelers van de Dl
Ousama Ariani, Collin van Beem, Roy Bussman, Joseph Wiafe Dan-
quah, Floris Dokkum, Wouter van Duijn, Michael van Hilten, Geral-
do Hoogvliets, Camiel Kesser, Floris Knol, Roche Obergh, Iljas
Rodjan, Wessel Westerhof, Wolf deWijs, RobertTimisela.
Trainer/Coach Pim vd Meent 06-21557698, teammanager Frank de
Munnik 06-52630670
Spelers van de D2
Jonathan Allick, Jim Bakker, Clay Bobeldijk, Jordi den Boer, Bas
Couturier, Soufian Elouahabi, Phil Etwi Tom Huisman, Thierry van
der Kooye, Stan Leisink, Mourad Mouon, Chaim Roosblad, Joey
Slor, Danny van Zon.
Trainer/Coach Tom Verhagen 06-14373310, teammanagers Mark
Allick 06-22972181, Rob Bobeldijk 06-55154603, Meindert Huis
man 06-51301272
Spelers van de D3
Noureddine El Youbari, Daan Erisman, Lucas Hofstra, Ivo Kat, Tho
mas Lam, Darren van Mourik, Mels Otsen, Denzei Seca, Fabian
16