De jonge AFC'ers 26 januari 2005 83e jaargang nr. 9 Niet speelgerechtigde spelers* De volgende spelers zijn NIET meer opgesteld (januari opgave 2e penningmeester) wegens contributieachterstand en/of boeteachter stand; AFC6: T. van Coevorden, S. Openeer AFC7: T. Gude AFC8: V. Hoek AFC10: J. Willems AFC12: A. Griede wijzigingen voorbehouden. Aanvoerder AFC8 BobDuis, 06 46 160 111 Trainingen AFC3 en AFC4 Iedere dinsdag- en donderdagavond vanaf 20:00 uur o.l.v. Arnold B ander. Keeperstraining Iedere dinsdagmiddag vanaf 17:30 uur o.l.v. Emiel Pieterse. Trainingen AFC5 t.m. 12 Iedere woensdag- en vrijdagavond vanaf 19:30 uur o.l.v. Hesdy San- ches Trainingen bij afgelasting Bel altijd eerst het gratis nummer 0800 0235773. En vergeet niet voor de zekerheid altijd je loop/kunstgras schoenen mee te nemen als de training wordt verplaatst naar het Triaz-veld aan de Van Heenvliet- laan. Wedstrijdprogramma Zie elders in deze Schakel. Volgende Schakel De volgende Schakel (10) verschijnt in de week 7 van 14 februari 2005. B-commissie Frans Jüch - voorzitter (020 6415902 06 23622214) Patrick Reddering - commissaris (06 47806481) Max Flam - secretaris (020 6466118 06 25425231) Ted Maros - commissaris (06 43023655) AFC SUPERSTARS AMSTELBORGH/AMSTELLAND Zaterdag 29 januari van 10.00 tot ca. 16.15 uur. Nog een paar nachtjes slapen en dan is het zover. Voor alle pupillen E (incl. Dl 1) en F, Champions League World Cup spelers. Wees op tijd, wees vrolijk, want het beloofd een megaspectaculaire dag te worden! Junioren A5 uit de competitie Wegens de zeer slechte opkomst tijdens de trainingen en bij de wed strijden heeft de Jeugdcommissie besloten om de A5 uit de competitie te nemen: De spelers van de A4 en A5, die altijd bij de wedstrijden aanwezig waren vormen de basis van de nieuwe A4 junioren Als leiders zullen fungeren Wim Admiraal en Willem Meuleman De spelers van de A4 en A5 zijn door de leiders geïnformeerd Alleen op dinsdagavond is er nog trainen voor de A4 junioren van 19.30 tot 20.30 o.l.v. Efraim Blog. Contributieachterstand Helaas zijn er nog een aantal jeugdleden, waarvan de contributie nog steeds niet betaald is. Onlangs hebben de ouder(s) van deze leden een brief ontvangen, waarin is verteld, dat zolang de contributie niet betaald is, de kinderen zijn uitgesloten van alle activiteiten van AFC, dus niet alleen de wedstrijden maar ook de trainingen. De ouders zijn vorige week ook nog eens door de jeugdcommissie hierover benaderd en de desbetreffende spelers zijn uit de opstellingen gehaald. De trainers en leiders van de teams waar deze kinderen in spelen zijn op de hoogte gebracht. BVO'S (Betaald Voetbal Organisatie's) De meeste organisaties zijn op de hoogte van het standpunt van AFC dat AFC geen toestemming verleent aan spelers voor het volgen van proeftrainingen of het spelen van testwedstrijden, niet eerder dan 1 mei. Desondanks worden onze spelers mondeling benaderd door scouts van deze organisaties of ontvangen schriftelijk een uitnodiging en hierover wordt AFC slechts zelden van op de hoogte gesteld. Als AFC een uitnodiging ontvangt van een BVO lichten wij vanzelfspre kend de ouders van de speler in, lichten ons standpunt toe en informe ren de BVO dat wij geen toestemming verlenen. Witte reserveshirts Nog steeds is niet iedereen ervan op de hoogte dat, alle jeugdspelers van AFC altijd een wit reserveshirt bij zich dienen te hebben. Taalgebruik: Tijdens wedstrijden, trainingen maar ook op het sportpark wordt soms door spelers taal gebruikt die voor anderen zeer kwetsend kunnen zijn. Van de trainers en teammanagers verwachten wij dan ook als zij hiermee geconfronteerd worden, zij ongeacht wie het ook is, de speler direct ter verantwoording roepen, d.w.z. tijdens de wedstrijd direct wisselen, van de training verwijderen en op het sportpark naar huis sturen. Als zich zo een incident heeft voorgedaan is de trainer of teammana ger verplicht de jeugdcommissie hierover in te lichten en de speler moet zich dan dinsdagavond om 19.00 melden bij 1 van de jeugd- commissieleden(zie hiervoor de Schakel).Als een speler niet ver schijnt, mag hij de eerstvolgende wedstrijd(en) niet meespelen totdat hij zich gemeld heeft. Ook door ouders of begeleiders worden wel eens langs de kant op- en aanmerkingen gemaakt ten opzichte van tegenstanders, maar ook naar de scheidsrechter. Indien wij iemand erop betrappen, die beledigende taal uitspreekt en waarvan zijn of haar kind lid is van A.F.C. zullen wij ons genoodzaakt zien om pas sende maatregelen te nemen. Wedstrijdformulier Hierbij willen wij nog eens benadrukken, dat het van belang is om het wedstrijdformulier voor aanvang van de wedstrijd zo volledig mogelijk in te vullen, het gebeurt nog regelmatig dat leiders dit verge ten. Na afloop van de wedstrijd moet het formulier indien noodzake lijk aangepast worden, let ook op dat het clubnummer is ingevuld, de aanvoerder zijn handtekening heeft geplaatst, de naam van de assis tent grensrechter niet ontbreekt, alle lidnummers zijn ingevuld. Alleen leden kunnen op het wedstrijdformulier ingevuld worden, dus ook de assistent-scheidsrechter moet lid zijn. Uitslagen doorbellen Wij zijn enorm benieuwd naar de uitslagen, bij de thuiswedstrijden is het vaak geen probleem om een uitslag te achterhalen, maar juist bij de uitwedstrijden stellen wij het op prijs als de leider de uitslag van de wedstrijd van zijn of haar team even doorbelt naar de wedstrijdta fel 020-6445575. Helaas zijn er nog steeds een aantal leiders die vergeten de uitslag door te bellen. Wangedrag In het kader van een strengere aanpak bij wangedrag heeft AFC twee spelers van de D6 pupillen voorlopig uit de opstelling gehaald en mogen deze 2 jongens tot nader order niet meer meetrainen en geen wedstrijden spelen. Niet opkomen van spelers Helaas gebeurt het steeds vaker, dat spelers zonder af te bellen, niet bij de wedstrijden verschijnen. Ons verzoek is dan ook aan de lei ders/trainers als een speler niet opkomt dagen, dit zo spoedig moge lijk te melden bij de contactpersoon van de categorie. De speler wordt dan uitgenodigd om bij de Jeugdcommissie langs te komen en is automatisch voor de eerstvolgende wedstrijd geschorst. 15

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 15