Zaalvoetbaltoernooi senioren Volgende Schakel Afgelastingenlijn Standen per 1 januari 2005 Nieuwe indeling Pupillen Wat staat er op de website? Medische commissie mtmmi Aran SiMtmSU:!! A 12 januari 2005 83e jaargang nr. U krijgt de volgende keer een "nieuwe" Schakel in de bus. Ook hier heeft Palteam veel werk aan gehad en wij danken het "Palteam dan ook voor hun medewerking en begrip Ook maken wij u attent op de mogelijkheid een wedstrijdbal te schenken voor een thuiswedstrijd van "ons eerste". Op dit moment zijn er voor dit seizoen nog 4 'ballen' te vergeven wie oh wie U kunt zich in verbinding stellen met Yvonne Steeman (afc@hetnet.nl) of ondergetekende De website verzorgd door Hans Elias draait als een trein en wordt, zoals U elders kunt lezen, meer en meer bezocht. Een prachtig medi um, dat internet U ziet het - volop actie Tim Timmerman Zondag 4; winnaar ochtendprogramma. De middagfinale ging tussen zaterdag 3 en de veteranen klassiek. Na een zeer spannende en emotionele strijd werd deze gewonnen door zaterdag 3 met 2-1. Het zeer geslaagde toernooi (met lunchpakket, consumptiebonnen en bitterballen) stond onder leiding van Frans Jüch, Max Flam, Patrick Reddering, Thea Verhoeven en John Dear. In afwijking van voorgaande verschijningsdata zal de volgende Scha kel op woensdag 26 februari verschijnen, dus ditmaal na 2 weken. Daarna weer de 3-wekelijkse cyclus. Bel bij twijfel over het doorgaan van een wedstrijd of training bij AFC onze gratis afgelastingenlijn 0800-0235373. Ook is het mogelijk een automatisch SMS bericht te ontvangen. Voor aanvragen of opzeggen luister het afgelastingenbericht helemaal af. Achter in deze Schakel vindt u de (eind)standen van alle AFC teams per 1 januari 2005. Deze lijst is samengesteld door onze clubstatisti cus Chris Schroder. Achter in deze Schakel vindt u de nieuwe competitieindeling per 1 januari 2005 van de D, E en F pupillen. Deze lijst is samengesteld door onze clubstatisticus Chris Schroder. Alle in deze Schakel opgenomen berichten van de diverse evenemen ten staan op de website van AFC. In de regel is dit al de volgende dag na het plaatsgevonden evenement te lezen. Op de diverse sites staan ook veel foto's afgebeeld, die in deze Schakel niet opgenomen wor- den. In 2004 hebben bijna 190.000 bezoekers de website van AFC bezocht. De drukste dag was 11 oktober: 1573 bezoekers. Als Nederland beweegt, doet A.F.C. dat altijd beter!? Geef voetballers een bal en zo goed als zeker zal het inspelen van de keeper "binnen de 16" het hoogtepunt zijn. Laat ze te veel duurloop doen en het bleek een sof-training. De komende wintermaanden bieden mogelijk meerdere afkeuringen of veelal verminderde trai ningsmogelijkheden. De sportschool geeft dan uitkomst. Nog sterker, aan alle kort of langdurig geblesseerden adviseer ik de sportschool juist in deze periode optimaal te benutten. Het is niet de bedoeling hiervoor een pasklaar programma te maken. Overleg dat met de dienstdoende sportinstructeur. Voetbal is in principe een intervalsport met als basis duur-emotie, dus train ook als zodanig. Ik bedoel op de hometrainer, de roeier of de crosstrainer( een soort elliptische langlaufmachine). Daarnaast is opbouw in elke vorm van lichte kracht, zeker aan te bevelen. De hometrainer: fietsen kan het herstel van een sportman bevorde ren, terwijl het gebonk op willekeurige ondergrond na enkel, knie, of achillespees aandoeningen juist achterwege blijft. Het beste tempo zal rond 90 omwentelingen p/min. de beste response geven. Begin met vijf tot tien minuten rustig peddelen bij een lage weerstand. Verhoog dan het verzet, maar houd het aantal omwentelingen gelijk. Hou dit twintig minuten vol, om de bloedsomloop aan te spreken en calorieën Zaterdag 3; winnaar middagprogramma. Als vaste traditie op de eerste zondag in het nieuwe jaar vond op zondag 9 januari in de Emergo Sporthal in Amstelveen het zaalvoet baltoernooi voor senioren plaats. Op 2 velden werd gespeeld met 16 teams, keurig verdeeld over de gehele dag. 's Morgens de teams van zaterdag 4, 6 en Vet. 1 en zon dag 4, 5, 7, 8 en 10. In de middag stonden de talenten van zaterdag 2, 3 en 5, zondag 3, 6, 11 en 12, alsmede de veteranen klassiek in het strijdperk. Om half twee stonden uiteindelijk zaterdag 6 en zondag 4 in de finale. Zondag 4 trok aan het langste eind door met 3-1 te winnen. 8

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 8